Existuje dobrá kadeřnice v Praze?

17050
27.10.10 17:33

Existuje dobrá kadeřnice v Praze?

Ahoj, už několik let si tak říkám, odkud jsou ti dobří kadeřníci, co dělají proměny :D. Mě se teda vyhnuli :D.
Dlouho hledám dobrého kadeřníka nebo kadeřnici. Pokaždé mi přijde, že se dívají na starou paní, než na mě(24). Vyfoukají do oblak, střih hrůza děs. Při přinesení fotografie účesu to dopadne tak, že by to nikdo nepoznal… A poradit s novým účesem? To už vůbec..
Má vůbec někdo výbornou zkušenost? No a jsem náročná, takže nejlépe v dosažitelné cenové relaci (ono dle ceny se ani nic moc nepozná- ze zkušenosti).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

76
27.10.10 17:36

Luci já mám kamarádku kadeřnici, ale jak to je s cenama netuším :o( ale pošlu ti na jejich studio odkaz sídlí na Václaváku :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
27.10.10 17:37

Já teda vyzkoušela hodně kadeřnic a jak říkáš, vždycky mi na hlavě udělali nějakej květák. Pak jsem zašla k nám do Hair city a už chodím jen sem. V Praze jich je hodně. Už si tam někdy byla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
27.10.10 17:48

Ahojky, na Václaváku ve Visage Factory pracuje kadeřnice, která mě jeden čas stříhala a barvila, když jsem ještě bydlela v Plzni, pracovala tam v L´Orealu. Jmenuje se Lenka Procházková a ta opravdu UMÍ. :palec:
Ale ceny jsou tam vyšší, už tehdy byly, ale zase fakt umí poradit a jde jí to od ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050

V Hair City jsem ještě nebyla… Vyzkoušela jsem jednou K…r a to byla hrůza.. Tak to bych mohla zkusit to Hair City. V tom K. vím, že tam přijímají hodně amatérek absolventek a tak… :roll: , což za ty prachy fakt moc dobrý není. Určitě taky záleží, na koho natrefím :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
27.10.10 17:49
Hogata píše:
Ahojky, na Václaváku ve Visage Factory pracuje kadeřnice, která mě jeden čas stříhala a barvila, když jsem ještě bydlela v Plzni, pracovala tam v L´Orealu. Jmenuje se Lenka Procházková a ta opravdu UMÍ. :palec:
Ale ceny jsou tam vyšší, už tehdy byly, ale zase fakt umí poradit a jde jí to od ruky.

No asi dělám chybu, že nechodím moc do centra :think: . Když cena odpovídá kvalitě, pak si i ráda připlatím.. přeci jen, vlasy se nosí každý den :-D . Jen jako nemusí to být zrovna 3 tisíce za účes:D.
Koukla jsem na jejich stránky. Tak to by vycházelo do těch 1500kč za střih a úpravu, to jde. :palec:

Příspěvek upraven 27.10.10 v 17:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
27.10.10 17:54

Na tom odkazu je ceník, co si pamatuju, nechávala jsem se barvit a melírovat plus střih atd. a platila jsem vždycky cca 1500, ale zase to vydrželo. A taky jsem v té době byla ještě svobodná a bez závazků, takže jsem ceny nemusela tolik řešit, jako teď. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
27.10.10 18:05
Lakynka píše:
Ahoj, už několik let si tak říkám, odkud jsou ti dobří kadeřníci, co dělají proměny :D. Mě se teda vyhnuli :D.
Dlouho hledám dobrého kadeřníka nebo kadeřnici. Pokaždé mi přijde, že se dívají na starou paní, než na mě(24). Vyfoukají do oblak, střih hrůza děs. Při přinesení fotografie účesu to dopadne tak, že by to nikdo nepoznal… A poradit s novým účesem? To už vůbec..
Má vůbec někdo výbornou zkušenost? No a jsem náročná, takže nejlépe v dosažitelné cenové relaci (ono dle ceny se ani nic moc nepozná- ze zkušenosti).

Laky mám super kadeřnici, je kousek od Budějárny, jestli chceš kontakt, písni, pošlu ti telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3389
27.10.10 18:11

tak muj manžel je kadeřník je cizinec takže má jinou školu než česká klasika nad kadeřníkama z promněn se jen podivuje co dělaj za hruzy…kolikrát s ním musím souhlasit…je to v pasáži jiřího grossmana…ve 3. patře kadeřnictví art hair.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
27.10.10 18:12
dornicka píše:
Lakynka píše:
Laky mám super kadeřnici, je kousek od Budějárny, jestli chceš kontakt, písni, pošlu ti telefon.

Máš třeba nějakou fotečku? Když tak po SZ. Abych věděla, s jakým typem účesu máš zkušenost:). Kuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
27.10.10 18:14
kacusek píše:
tak muj manžel je kadeřník je cizinec takže má jinou školu než česká klasika nad kadeřníkama z promněn se jen podivuje co dělaj za hruzy…kolikrát s ním musím souhlasit…je to v pasáži jiřího grossmana…ve 3. patře kadeřnictví art hair.. :palec:

Děkuju, taky okouknu web

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
27.10.10 18:14
Lakynka píše:
dornicka píše:
Lakynka píše:
Máš třeba nějakou fotečku? Když tak po SZ. Abych věděla, s jakým typem účesu máš zkušenost:). Kuju

Píšu ti SZ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
27.10.10 18:32

teda taky jsme prazska ale dat 1500 za strih a vyfoukani to bych si asi rozmyslela, je to tezky dneska najit opravdu dobrou kadernici na kterou se muzes spolehnout, puvodne jsem z decina a vzhledem k tomu ze jezdime s malou za nasima tak chodim tam a mam to za 250 ostrihani, myti, upravu i s dyzkem :mrgreen:

no moc jsem neporadila ale podle prispevku to ani nepotrebujes :lol: me jenom zarazej try ceny na praze to je fakt desny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
27.10.10 18:36

No já dávám 500Kč a ségra v Praze 1700Kč, takže se naučila jezdit k nám. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama