Existuje frigidita u žen?

Dračice 2
16.5.16 15:46

Existuje frigidita u žen?

Zajímal by mne jestli jste se některá setkala s frigiditou, nebo jestli máte ve svém okolí někoho s tímto problémem.

Dnes se mě v práci svěřil kolega se svým dlouholetým problémem. Je teda už starší je mu 58 a jeho manželce 53. Když spolu chodili, tak bylo vše O. K. Narodil se jim syn, když ji bylo 33 let a sex měli pravidelně. Vzal si ji s 2 dětmi z předchozího manželství. Po nějakém čase po narození dítěte začala ona sex odmítat a pak mu řekla, že sex ji nikdy nebavil, ale že věděla, že on to má rád, tak se snažila, aby ji neutekl. Kluka má od narození moc rád a ona ví, že by ho nikdy neopustil. Řekla mu, že s ním nikdy neprožila orgasmus, že to jen hrála.
Posledních asi 10 let s ním už nespí v ložnici a sex naprosto odmítá. Říká že sex potřebují jen muži, ženy ne a že sex je hnusný a nechutný. Je tohle normální? Vyprávěl, že když spolu před 10 lety ještě spali, že mu při tom třeba říkala.„Dělej ty si to schválně prodlužuješ, a užíváš si to a mě zdržuješ.“ A nebo když na něm seděla." Nezapomeň zítra koupit brambory a toaleťák."
V současné době na sebe nenechá ani sáhnout. Také mu řekla, že když to bez toho hnusného sexu nemůže vydržet, ať si na to najde ženskou, která to potřebuje 3× týdně a jí už dá pokoj. Pak ale prý dodala, „běda jek tě přistihnu tak poletíš!“
Byla jsem z toho jeho vyprávění dost mimo.
Je tohle vůbec možné. Je to frigidita, nebo co to je? Dá se s tím něco dělat? On je z toho hodně nešťastný a má deprese. Sex mu hodně chybí, ale nechce opustit syna, kterého má moc rád a ví, že kdyby odešel, hodně by mu ublížil.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

50560
16.5.16 15:51

@Dračice 2 to víš že to existuje, nenadělá ten chlap prostě nic :? ty ženské moc dobře ví že to nemůžou říct protože by s nima žádný chlap nebyl a neměly by ani děti takže se přemůžou v začátku no a pak nic konec :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
16.5.16 15:52

Možné to je. Může být získaná. Dělat se s tím někdy něco dá, záleží hodně na příčině. K jejich vztahu se nevyjadřuju, musí si to rozhodnout sami a ty jako třetí osoba s tím asi nic moc nenaděláš a nic nevyřešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
16.5.16 15:53

Pojzd dobře počítám synovi je 20… já se v tomhle věku s rodičema doma moc nepotkávala, i když jsme tam bydleli všichni… jestli chce, může počkat pár let, než se syn uplně osamostatní, ale přijde mi to zbytečné… a ano, existuje frigidita i asexualita, ale to, co paní předvádí je spíš něco jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4383
16.5.16 15:53

Jo, i sex ze soucitu má své kouzlo. Jinak mi není jasné, proč to probírat na pracovišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54031
16.5.16 15:55

@Dračice 2

urcite existuje

v tomto pripade to muze byt, ale taky nemusi. nechut k sexu s urcitym partnerem se s tim da snadno zamenit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
16.5.16 16:07

@Dračice 2 synovi je 20 let, že? Takže v tomto případě se už o nějakém opuštění ho mluvut nedá.
Frigidita, u žen existuje, jedna kamarádka, dnes 37let, se mi s tím svěřila sama. Od porodu nemůže už vůbec, prý je to pro ní utrpení.

Jinou zkušenost nemám, já to mám spíš naopak :oops:

Jinak je tu ještě možnost,,že to kolega samozřejmě přibarvuje, aby se mohl schoulit do tvé litující náruče. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Bora-Bora
16.5.16 16:09

@Dračice 2 jinak když si pročteš diskuze o vztazích, narazila bys na jednu uživatelku, taky 50+, která se svou frigidotou netají, snad mám pocit, že je na ní i hrdá.
Nick ti neprozradím, zapátrej si sama, určitě jí identufikuješ snadno

• Citovat
  • Upravit
Bora-Bora
16.5.16 16:11
@Nainuva píše:
Možné to je. Může být získaná. Dělat se s tím někdy něco dá, záleží hodně na příčině. K jejich vztahu se nevyjadřuju, musí si to rozhodnout sami a ty jako třetí osoba s tím asi nic moc nenaděláš a nic nevyřešíš.

Zakladatelka se může stát milenkou, což si i myslím, že je cíl kolegy

• Citovat
  • Upravit
50560
16.5.16 16:20
@Pedro 00 píše:
Jo, i sex ze soucitu má své kouzlo. Jinak mi není jasné, proč to probírat na pracovišti.

třeba hledá soucitnou milenku :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
16.5.16 16:25

Jj

Jo znam takoveho cloveka.Ten chlap se nechal vykastrovat aby mel klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
16.5.16 16:30

Ano, pravděpodobněto frigidita je, ale pochyuju, že se s tím dá něco udělat. Buď se s tím může smířit nebo si najít milenku a držet ji v tajnosti nebo může manželku opustit a oficiálně si najít někoho jiného - syn už je dospělý, tak se s tím srovná snadněji neš malé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5257
16.5.16 16:35

Myslím, že neexistuje. Tedy jako taková bez příčiny. Buď je zapříčiněná nemocí, nebo nešikovností/nesprávným výběrem partnera. Nač se přemáhat, když z toho nic nemám, že? Mě by to taky jen tak naprázdno nebavilo, ani se jí nedivím, že to zabalila. Ať si o tom ten pán něco přečte, natrénuje a spokojení budou oba. Ale zase, její blbost, že si na to hrála. Když někdo něco předstírá, tak na to musí dojet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
16.5.16 16:38
@Markéta80 píše:
třeba hledá soucitnou milenku :mrgreen: :mrgreen:

Ale to asi ne. Nijak mě neobtěžuje a nevšimla jsem si žádných náznaků, že by měl o mě zájem. Jen jsme tak povídali o intimních problémech a také jsem se trochu rozpovídala jak to mám já doma s manželem, že mě nikdy nepřivedl k orgasmu a z toho to vzniklo. Začal o tom povídat také. Říkal třeba, že než měli ještě spolu dítě, tak ona třeba půjčila v půjčovně erotický film, dali děti k babičce, vypili láhev vína koukali na film a pak do 2 do rána dováděli v posteli. Tak mě to přijde divné. Když se jí to před tím líbilo. Nebo že by to jen tak hrála a dělala to jen pro to, aby si ho udržela? Je to vůbec možné? 8o

• Citovat
  • Upravit
24199
16.5.16 16:40

Jsou ženský, které nejsou schopné dosáhnout orgasmu, ani vaginálního, ani klitoriálního a tudíž sex nevyhledávají a nepotřebují. Pak jsou ženské, které sex nemají rády z důvodu sexuálního násilí a zneužívání no a pak určitě existují ženské, které prostě sex nechtějí, nepotřebují a hnusí se jim a maj to prostě v hlavě a nenadělá ten chlap nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama