Existuje něco jako blízkost dvou duší, někde mimo realitu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:29
Existuje něco jako blízkost dvou duší, někde mimo realitu?

Ahoj, určitě se každému z nás stalo něco podobného. Prostě poprvé vidíte osobu a hned to cítíte, to NĚCO, musíte tu osobu pořád pozorovat, něčím se vám prostě líbí, ale nevíte čím. Co vás na ni tak zajímá.. a čím víc tu osobu potkáváte tím víc vás zajímá, je vám příjemné být v její přítomnosti.,, Znám " jednu osobu je to žena, já taky. V orientaci mám jasno, jen pro upřesnění ;). Ale pokaždé, když se vidíme, tak jak kdyby nás to k sobě děsně táhlo, něco. Dokážu jí číst z obličeje z gest, vím co si myslí a to stejné si myslím, nebo to dost intenzivně cítím, že to má taky, pokaždé když se mě dívá do očí, cítím, že vidí do mě. Když jsme v jedné místnosti cítím, že naše myšlenky jsou spojené. Že jsme prostě v mysli spolu. Mám chuť ji objímat, cítím z ní důvěru, věřím ji, vím že je dobrý člověk, poznám když předstírá a kdy je upřímná a přitom ji v podstatě téměř neznám. Ale číst v ní umím jak kdybych ji znala sto let. Věříte, že existuje,, něco " po pravdě, nevím ani jak to popsat.. Že dvě duše cítí, že se prostě z nějakého důvodu potřebují, že k sobě mají blízko, něco mezi nebem a zemí na co jsou naše mozky krátké a, co se nedá úplně normálním způsobem vysvětlit? Občas mě z toho až mrazí.
Anonym kvůli mému soukromí

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Závislačka 4105 příspěvků 27.11.18 22:39

Ne

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 27.11.18 22:42
@Anonymní píše:
Ahoj, určitě se každému z nás stalo něco podobného. Prostě poprvé vidíte osobu a hned to cítíte, to NĚCO, musíte tu osobu pořád pozorovat, něčím se vám prostě líbí, ale nevíte čím. Co vás na ni tak zajímá.. a čím víc tu osobu potkáváte tím víc vás zajímá, je vám příjemné být v její přítomnosti.,, Znám " jednu osobu je to žena, já taky. V orientaci mám jasno, jen pro upřesnění ;). Ale pokaždé, když se vidíme, tak jak kdyby nás to k sobě děsně táhlo, něco. Dokážu jí číst z obličeje z gest, vím co si myslí a to stejné si myslím, nebo to dost intenzivně cítím, že to má taky, pokaždé když se mě dívá do očí, cítím, že vidí do mě. Když jsme v jedné místnosti cítím, že naše myšlenky jsou spojené. Že jsme prostě v mysli spolu. Mám chuť ji objímat, cítím z ní důvěru, věřím ji, vím že je dobrý člověk, poznám když předstírá a kdy je upřímná a přitom ji v podstatě téměř neznám. Ale číst v ní umím jak kdybych ji znala sto let. Věříte, že existuje,, něco " po pravdě, nevím ani jak to popsat.. Že dvě duše cítí, že se prostě z nějakého důvodu potřebují, že k sobě mají blízko, něco mezi nebem a zemí na co jsou naše mozky krátké a, co se nedá úplně normálním způsobem vysvětlit? Občas mě z toho až mrazí.
Anonym kvůli mému soukromí

Chemie…

luloinka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 27.11.18 22:44

Já myslím že ano. Že některé duše mezi sebou jsou propojeny z minulých životů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 22:44

Bubla má vždycky tyhle reakce. Já to vyvážím: ano. A mám s tím moc zkušeností. Ono je to taky jen pro ty, kdo jsou tomu otevření. Zázraky se dějí jen těm, kdo na ně věří. Lidé jsou různí a ne každý umí vnímat jemnohmotný svět. Věř své intuici. :palec: Pust si na youtube videa Evy Marvánové, třeba Probuzení intuice. Dá se to rozvíjet. U mě to vede už k jasnovidnosti. Nemůžu se ještě přesně podívat na konkrétní věc, ale chodí mi na mysl děje, které se pak brzy dějí. Jen dopředu nevím, že zrovna toto se stane. I když teď po delším čase už mírně rozlišuji, co je řeč rozumu a co intuice a jasnovidná myšlenka. Všechno se dá natrénovat, když se to trénuje ;)

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14157 příspěvků 27.11.18 22:46

Ne

smajlik345
Kecalka 490 příspěvků 27.11.18 23:10

Ano věřím a upřímně stává se mi to často

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:18

@smajlik345 a jak si to vysvětluješ ? Jak s tím nakládáš ? Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:21
@Anonymní píše:
Bubla má vždycky tyhle reakce. Já to vyvážím: ano. A mám s tím moc zkušeností. Ono je to taky jen pro ty, kdo jsou tomu otevření. Zázraky se dějí jen těm, kdo na ně věří. Lidé jsou různí a ne každý umí vnímat jemnohmotný svět. Věř své intuici. :palec: Pust si na youtube videa Evy Marvánové, třeba Probuzení intuice. Dá se to rozvíjet. U mě to vede už k jasnovidnosti. Nemůžu se ještě přesně podívat na konkrétní věc, ale chodí mi na mysl děje, které se pak brzy dějí. Jen dopředu nevím, že zrovna toto se stane. I když teď po delším čase už mírně rozlišuji, co je řeč rozumu a co intuice a jasnovidná myšlenka. Všechno se dá natrénovat, když se to trénuje ;)

Určitě kouknu , děkuji za tip . A ano jsem těmto věcem otevřená protože se mě od dětství stávají různé zvláštní věci .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:22
@Anonymní píše:
Určitě kouknu , děkuji za tip . A ano jsem těmto věcem otevřená protože se mě od dětství stávají různé zvláštní věci .

Mně taky ;)

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 27.11.18 23:23

Bohužel tohle se mi nestalo a doufam, že nestane :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:29
@Anonymní píše:
Mně taky ;)

A jak by sis vysvětlila tuto moji situaci ? Po pravdě nevím moc jak s tím naložit . Cítím že o tuto osobu nemůžu někdy jen tak přijít ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:32

@růžový achát ale to není nic nepřijmne , naopak , jen to není úplně běžné a tak můj nastavený rozum ,úplně neví jak s tím naložit , je to něco nad moje vědění :think:

smajlik345
Kecalka 490 příspěvků 27.11.18 23:34
@Anonymní píše:
@smajlik345 a jak si to vysvětluješ ? Jak s tím nakládáš ? Zakl.

beru to jako dar z nebes. :srdce:
Prostě je něco mezi nebem a zemí a z nějakého důvodu jsem dostala dar kdy se mi tyto věcí více stavají než druhým.
Není to jen o tom že vidím někoho a mám pocit že ho znám x let vím co si myslí. Zdají se mi sny které se pak stanou stejně jako ve snu. Myslím na někoho že bych ho potřebovala vidět a vidím ho. Ucítila jsem vůní v místností kde se nikdo nevoní, typická vůně kterou nikdo ani nemá jen jeden člověk který pár dní před tím odešel beru to že se semnou přišel rozloučít. Ve snu jsem rozpravala s člověkem který už není s námi a přitom semnou mluvil o lidech a o situacích které už nezažil.
Dokážu si přivolat své blízké, vím že jsou tady
Je to nejkrasnější dar z nebes :srdce:

smajlik345
Kecalka 490 příspěvků 27.11.18 23:37
@Anonymní píše:
Bubla má vždycky tyhle reakce. Já to vyvážím: ano. A mám s tím moc zkušeností. Ono je to taky jen pro ty, kdo jsou tomu otevření. Zázraky se dějí jen těm, kdo na ně věří. Lidé jsou různí a ne každý umí vnímat jemnohmotný svět. Věř své intuici. :palec: Pust si na youtube videa Evy Marvánové, třeba Probuzení intuice. Dá se to rozvíjet. U mě to vede už k jasnovidnosti. Nemůžu se ještě přesně podívat na konkrétní věc, ale chodí mi na mysl děje, které se pak brzy dějí. Jen dopředu nevím, že zrovna toto se stane. I když teď po delším čase už mírně rozlišuji, co je řeč rozumu a co intuice a jasnovidná myšlenka. Všechno se dá natrénovat, když se to trénuje ;)

děkuji taky se na to mrknu :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >