Existuje něco jako pokus o uhnizďování?

Anonymní
11.8.13 11:41

Existuje něco jako pokus o uhnizďování?

Ahoj, jak se říká: tonoucí se stébla chytá, tak i já se chytám asi všeho, ale vrtá mi to hlavu, tak se raději zeptám. Poslední dva měsíce (rok snažení) jsem brala clostilbegyt a pokaždé (i teď, když ho nemám), tak mě 7 den po ovulaci (7 den před MS - mám luteání fázi 14 dní) píchá a tlačí v podbřišku. Neřekla bych, že to je nějaká vsugerace, prostě ležím a začně mě tam dloubat atd. Trvá to tak tři dny a pak to zmizí. Nikdy z toho těhotenství nebylo. Myslíte si, že to mohl být alespoň nějaký pokus o uhnizďování nebo tak něco? Teď když jsem to napsala, tak vidím, že to je blbost, ale prostě už jsme z toho smutná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10048
11.8.13 11:50

Ahoj, mě takto od ovulace až do MS pobolívalo každej měsíc, někdy to tak prostě je…podle mě se nedá poznat jeslti to je uhnizďování nebo ne…
Moc držím palce :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
11.8.13 11:54

Tezko říct, mě uhnizdovani bolelo tak hodinu, bylo mi špatně až na omdleni. Bolelo to stejně, jako menstruace, ale mnohem silněji. Žádné bodani ani nic podobného jsem neměla. Spíš jen hodně silná tupá bolest v podbrisku.
Moc ti preji, aby se vám to brzy podařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
11.8.13 12:12

Já taky mívala všelijaké píchání a dloubání mezi ovulkou a MS, v rámci premenstruačního syndromu. A skoro bych řekla, že mi to začalo až při snažení, takže jsem si taky vždycky myslela, že je to ono. Ale nebylo. Skutečné uhnizďování se mi projevilo už tři dny po ovulaci kratičkým jasně červeným krvácením, jen asi tři kapky. A od té doby mě divně pobolívalo v břiše, takovou bolest jsem do té doby vůbec neznala. Osobně si myslím, že je pokus o uhnizďování spíš nesmysl, promiň :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7633
11.8.13 13:18

Těžko říct, ale měla jsem to při snažení podobně…Hodně jsem se pozororvala a sedmý den jsem „cítila“, že se něco děje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 13:33

Tak třeba to něco fakt je, třeba je to snaha se zahnízdit, třeba ne, naděje zůstavá poslední. Nidky předtím se mě to nedělo.

• Nahlásit
  • Citovat
2283
11.8.13 14:31

Taky jsem měla plno nových bolestí a dloubání a píchání při snažení. Sice můžeš mít pocit, že se nesleduješ a nevsugerováváš, ale člověk se tomu asi neubrání. Každopádně máš naprostou pravdu v tom, že naděje umírá poslední :hug: Jednou budeš mít zase divný pocit a bude to tam :dance: Držím palce, ať najdeš brzy dvě čárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama