Existuje nějaké radio bez hudby?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
10.11.21 18:37

Existuje nějaké radio bez hudby?

Ahoj. Nevíte někdo, zda existuje nějaké rádio, ve kterém běží třeba jen zprávy a různé rozhovory? Kde prostě nehrajou písničky.
V květnu jsem slyšela někde v rádiu, že takováto stanice je v plánu asi od září, ale já nevím jak to zjistit…
Děkuji za případné odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1981
10.11.21 19:19

To mě pobavilo.., páč já v práci zase poslouchám rádio, kde nikdo nekecá, nepouští zprávy se samýma negativníma kecama, a hraje JEN hudba.. 8) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
10.11.21 19:27

Český rozhlas plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.11.21 21:53
@Zwetta píše:
To mě pobavilo.., páč já v práci zase poslouchám rádio, kde nikdo nekecá, nepouští zprávy se samýma negativníma kecama, a hraje JEN hudba.. 8) :)

Ano, já též :) Ale moje babička by ráda poslouchala rádio, ale hudba jí vadí-je nemocná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.11.21 21:54
@lombrico píše: Český rozhlas plus.

DĚKUJI! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
10.11.21 22:10

Nebo si stáhni aplikaci český rozhlas, tam máš jen kecání, podle kategorií :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.11.21 22:54
@Pantalaimon píše:
Nebo si stáhni aplikaci český rozhlas, tam máš jen kecání, podle kategorií :pankac:

Babička nemá telefon, abych jí tam stáhla aplikaci, ale děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
10.11.21 23:43
@Miškotka píše:
Ano, já též :) Ale moje babička by ráda poslouchala rádio, ale hudba jí vadí-je nemocná…

Taky mi vadí hudba, jsem podle tebe nemocná? :lol: Naprosto babičku chápu :potlesk: Poslouchám jen Český Rozhlas přes aplikaci, klasické rádio bych prohodila oknem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37299
11.11.21 14:59
@Miškotka píše:
Ahoj. Nevíte někdo, zda existuje nějaké rádio, ve kterém běží třeba jen zprávy a různé rozhovory? Kde prostě nehrajou písničky.
V květnu jsem slyšela někde v rádiu, že takováto stanice je v plánu asi od září, ale já nevím jak to zjistit…
Děkuji za případné odpovědi :kytka:

CRo Plus
https://plus.rozhlas.cz/

normalne na FM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.11.21 05:06
@Mína91 píše:
Taky mi vadí hudba, jsem podle tebe nemocná? :lol: Naprosto babičku chápu :potlesk: Poslouchám jen Český Rozhlas přes aplikaci, klasické rádio bych prohodila oknem.

:lol: samozřejmě obráceně ;) Vadí jí hudba, protože je nemocná :) Má něco se středním uchem a tóny jí vadí, mluvené slovo nevadí 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.11.21 05:12
@Pudloslava píše:
CRo Plus
https://plus.rozhlas.cz/normalne na FM

:kytka: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
12.11.21 09:43
@Miškotka píše: :lol: samozřejmě obráceně ;) Vadí jí hudba, protože je nemocná :) Má něco se středním uchem a tóny jí vadí, mluvené slovo nevadí 8)

Aha, tak to jo :) Ať se babičce dobře poslouchá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat