Reklama

Existuje nějaký lék na cystu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adéla18
Nováček 1 příspěvek 31.07.18 22:57
Existuje nějaký lék na cystu?

Dobrý den, je mi 16let a našli mi na vaječníku cystu o velikosti 6×5cm. Přišlo se na ni na konci tohoto školního roku, tedy v červnu, byl to poslední týden školy. Dnes jsem byla po měsíci na kontrole a cysta je pořád stejná. Můj lékař mi řekl, že se mám dostavit v září na další prohlídku a pokud by byla cysta stejná, následoval by laparoskopicky zákrok a odebrání kousku vaječníku. Z čehož máme doma samozřejmě obavy. Chtěla bych se zeptat, jestli by někdo neměl zkušenost s nějakými léky, vitamíny, čaji, no prostě s čímkoliv, co by s cystou aspoň o jeden centimetr pohlo a byla menší. Slyšela jsem o thiaminu, ale lékař říká že není potvrzeno, že to opravdu pomáhá. Dnes jsem na internetu našla penoxal a nebo také femina natur. Kdybyste měli jakékoliv zkušenosti budu určitě ráda za každou radu. Děkuji předem mnohokrát.

Reklama

Reakce:

Britana
Kecalka 363 příspěvků 31.07.18 23:40

…já bych jedla Wobenzyn,dávky v plné výši.pak pomalu znižovala. Stojí cca do 3000kč,je jich tam 800ks.

Levandulina
Kelišová 5197 příspěvků 7 inzerátů 01.08.18 06:58

Nemám vyzkoušené, Ale někde jsem četla Gynmax.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 07:25

Já bych zkusila Gynex kapky,mám s ním dobře zkušenosti ( stojí okolo 500-)… Wobenzym mě přijde předražený,užívala jsem ho také po operacích i rakovině(koupila mě ho rodina) a přijde mě jen přehnaná reklama a účinek nic moc,teď ho bral tchán po úraze a operaci
A také říkal že vyhozené peníze :nevim:

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 01.08.18 08:49

Vylozene lek na cysty neni. U te B1 se to sice uvadi, ale vysledky v praxi moc nejsou. Wobenzym pri spravnem uzivani muze mit efekt, driv se to resilo i horm.antiko ale ja osobne ji nesnesu. Mam cysty cely zivot, na operaci me dr. nikdy neposlal, rikal ze bych tam musela kazdou chvili. Vetsinou praskly a vstrebalo se to. Jednou teda praskla cysta s cevnim zasobenim, to uz je horsi, ale nechci te desit dopredu. Brala jsem 2× rocne Wobenzym.

Melaanie
Povídálka 37 příspěvků 01.08.18 08:51

Určitě bych zkusila vyhledat nějaké bylinkářství ve tvém okolí. Já dostala přímo čaj na cysty a pomohl mi. Mám čaj od Bylinky od Venuše, který obsahuje řebříček nať, třezalka nať, meduňka nať, máta nať, heřmánek květ. Třeba ti složení v hledání pomůže.

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 01.08.18 08:58

Urcite by mohl pomoct i homeopat, myslim homeopat lekar, jestli mas nejakeho zkuseneho v okoli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama