Existuje někdo, kdo se zatím nechce očkovat

Anonymní
20.4.21 19:53

Existuje někdo,kdo se zatím nechce ockovaty

Existuje někdo, kdo se zatím nechce nechat očkovat, bez ohledu na rizikovost zaměstnání? Kdo se tomu nebrání, ale zatím vyčkává, i když by třeba již mohl?
Existuje nějaký pedagog nebo zdravotník mladší 45let, který se zatím nenechal?
A případně… také máte pocit, že postoj k očkování souvisí s inteligencí?(nechceš se nechat, nemáš dost vysoké IQ…i tento názor jsem slyšela…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8049
20.4.21 19:57

Je to tvoje věc. Dělej si co chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
20.4.21 19:57

Takových lidí určitě je hodně, ne každý má důvěru v očkování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
20.4.21 20:00

Nemám ještě sice nárok, ale až budu mít tak se očkovat nebudu. A vím o hodně lidí co se očkovat nechtějí věkově od 20 - 90 let někteří covid už měli, někteří ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
20.4.21 20:01

Ano. Já. :lol: každý dle svého, v mé sociální bublině je to tak půl na půl. Každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
20.4.21 20:04

Dle mě je to každého věc. Nicméně s názorem, že většinou odmítají očkovány inteligenčně slabší jedinci taky souhlasím (dle mých zkušeností z okolí).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5168
20.4.21 20:05

Já nechtěl, ale byl jsem napůl donucen, jednak úmrtími v okolí, pak chováním lidí… když chodí do práce i covid pozitivní zdravotníci, tak asi jiná cesta než očkování neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6286
20.4.21 20:05

Ano, ma kolegyne, cca 41 let.
Covid nemela, mela moznost od praktika se nechat naockovat Astrou Zenecou jako nahradnik a odmitla a nechce ani zadnou jinou vakcinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53302
20.4.21 20:07

Myslím, že otázka „existuje někdo“ hledající jehlu v kupce sena ve chvíli, kdy je takových lidí (kdyžtak mě opravte) dle průzkumů kolem 30 %, je trochu zvláštní. Jasně, že existuje, důvodů milión - od nedůvěry ve vakcínu přes různé konspirační teorie až po pocit, že já to nepotřebuju a jiní více. S inteligencí to až tak souviset nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
20.4.21 20:11

Odmítám jelikož covid stále mutuje a jednou vakcína funguje a jednou ne, navíc jsem mladej takže nejsem v rizikové skupině…pokud se ale zavede něco kde ukážu že jsem očkován a nebudu muset dělat ty předražený testy tak v tom případě bych se nechal s tím že budu vědět že vakcína je na 100% ok..ale i tak počkám ještě rok dva…ale furt to lítá a ještě se cokoliv může stát…já jen doufám že nebude nějaká mutace která vyvolává rakovinu např… každopádně když byla nová mutace v Anglii která se na pár dní uzavřela tak jsem byl přibližně 50km od Londýna a nikdo nenosil roušky, všichni to tam mají na háku…to stejné v teplejších zemí nikdo roušky nenosí…internet a média to strašně moc topujou. Přijde mi že už to je jen kvůli penězům, testy stojí fakt pálku, někdo ty testy musí vyrobit a koupit, zničení menších podnikatelů, živnostníků, klasika ČR Díra co jen podporuje cigány

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1861
20.4.21 20:31

Já zatím nechci. Nejsem tedy ani zdravotník ani pedagog a ještě mi není ani 30, takže ani nemám nárok. Neříkám, že se někdy nenaočkuju, ale zatím nevěřím tomu, že jsou prověřeny všechny nežádoucí účinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 20:32

Jo manžel. Vek 35, kritická infrastruktura, nabídku dostal, očkování nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
4842
20.4.21 20:49
@Anonymní píše:
Existuje někdo, kdo se zatím nechce nechat očkovat, bez ohledu na rizikovost zaměstnání? Kdo se tomu nebrání, ale zatím vyčkává, i když by třeba již mohl?
Existuje nějaký pedagog nebo zdravotník mladší 45let, který se zatím nenechal?
A případně… také máte pocit, že postoj k očkování souvisí s inteligencí?(nechceš se nechat, nemáš dost vysoké IQ…i tento názor jsem slyšela…

Neznam, pracuji ve skole a dali se ockovat uplne vsichni a co mam znami i kamosi i v ramci jinych povolani i s chronic. problemy.. seniori taky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23895
20.4.21 20:59
@Zumpa píše:
Já nechtěl, ale byl jsem napůl donucen, jednak úmrtími v okolí, pak chováním lidí… když chodí do práce i covid pozitivní zdravotníci, tak asi jiná cesta než očkování neexistuje.

Kde chodi do prace Covid pozitivni zdravotnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
20.4.21 21:03

Dneska jsem mluvila se zdravotní sestrou z geriatrie, 45 let, nenechala se naočkovat, prý je proti jakémukoliv očkování.
Většina lidí, co znám, tak očkování berou jako možnost dostat se tady z toho srabu, ve kterém se svět už rok nachází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat