Existuje někdo, kdo se zatím nechce očkovat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5715
22.4.21 20:39
@Anonymní píše:
Kdo jsou THP?? Netvrdím, že jsou něco míň…jen obhajuji své smýšlení…

zakladatelko, ale vy se ve skutečnosti opravdu naprosto nemusíte obhajovat

já vím že vám to nedá a potřebujete se obhájit před sebou

ale fakt nemusíte, ani před sebou ani před nikým zde, vůbec ne

to očkování není povinné a když nevíte, tak se prostě neočkujte a nechte vakcínu těm co chtějí, je to naprosto OK

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48088
22.4.21 20:40

Netopyre jsou zcela necekane savci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
22.4.21 20:51
@free333 píše:
THP taky chodí po chodbách a na obědy do jídelny, kam chodí děti, že?

Neměli by mít nárok na očko ani na obědy… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28179
22.4.21 21:03

Špatná diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 21:08

Ano, máme tolik mrtvých, ale z jaké věkové kategorie? Tam by mělo směřovat očkování a ne pracovnicím na mateřské. Na ty ať se dostane později, budou- li chtít.
Jinak ano, je to posun v evoluci, osm procent našeho genomu tvoří virová DNA z retrovirů, akorát že nejsme kvasinky, abychom to teď mohli sledovat v řádu dnů. Viry umožnily savcům těhotenství..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:17
@matkabagristy píše:
ti, za kterymi rodice i deti chodi do kancelare, ti, kteri zakum vydavaji jidlo, ti, kteri po potencionalne nakazenych uklizeji…

A čím se co se týče rizikovosti liší např. od prodavaček? Nemyslím to ve zlém…Uklízečky obvykle uklízí školu když se děti učí nebo jsou mimo…

• Citovat
  • Nahlásit
48088
22.4.21 21:19
@Anonymní píše:
A čím se co se týče rizikovosti liší např. od prodavaček? Nemyslím to ve zlém…Uklízečky obvykle uklízí školu když se děti učí nebo jsou mimo…

uklizecky uklizi na mistech, kde se vyskytuje potencionalne nakazlivy material. Tobe to muze byt fuk, starej se o sebe. Sama si se sebou nevis rady :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9354
22.4.21 21:24
@Anonymní píše:
A čím se co se týče rizikovosti liší např. od prodavaček? Nemyslím to ve zlém…Uklízečky obvykle uklízí školu když se děti učí nebo jsou mimo…

Obdobný argument - já sedím na HO doma, sice učím 100% hodin, ale k tomu doma očkování fakt nepotřebuju, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32214
22.4.21 21:28
@Anonymní píše:

U našeho děcka ve školce byly už pozitivní uklízečky i kuchařky, tam to prostě pak chytí všichni.
Pak znám kuchařku ze školy, starší paní a ta s tím byla v nemocnici, naštěstí jen asi týden, ale kdyby to měla dostat po druhé, kdoví jak by dopadla. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48088
22.4.21 21:37

Ja se k deckam navzdory proklamacim politiku nedostanu. Ockovani jsem vyuzila, bo doufam, ze zas to bude normalni. Diky ockovani nebudu muset do karanteny, kdyz se covid vyskytne v mem okoli, budu moci dal pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:48
@free333 píše:
U našeho děcka ve školce byly už pozitivní uklízečky i kuchařky, tam to prostě pak chytí všichni.
Pak znám kuchařku ze školy, starší paní a ta s tím byla v nemocnici, naštěstí jen asi týden, ale kdyby to měla dostat po druhé, kdoví jak by dopadla. :?
@SAJ píše:
Obdobný argument - já sedím na HO doma, sice učím 100% hodin, ale k tomu doma očkování fakt nepotřebuju, že jo?
@matkabagristy píše:
uklizecky uklizi na mistech, kde se vyskytuje potencionalne nakazlivy material. Tobe to muze byt fuk, starej se o sebe. Sama si se sebou nevis rady :nevim:

To nevím, to máš pravdu.
Prostě mě to přijde nespravedlivé, nemoct si posunout termín a tím uvolnit místo potřebnějším a přitom rozdávat kódy i lidem, kteří jsou obdobně rizikoví jako mnozí jiní, kteří se ale k očkování nedostanou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:51

Ja se ockovat nenechala a nenecham. Mela jsem moznost, jsem ucitelka na 1. Stupni, ale je mi 30 a covid jsem prodelala. Ockovani se branim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:51
@matkabagristy píše:
Ja se k deckam navzdory proklamacim politiku nedostanu. Ockovani jsem vyuzila, bo doufam, ze zas to bude normalni. Diky ockovani nebudu muset do karanteny, kdyz se covid vyskytne v mem okoli, budu moci dal pracovat.

Chceš říct, že např. kdyz budeš mít doma Covid pozitivní dítě, nebo manžela, že nemusíš do karantény? A jak budeš vědět, že to nemáš nebo že to nemůže na někoho přenést?

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
9354
22.4.21 21:53
@Anonymní píše:
To nevím, to máš pravdu.
Prostě mě to přijde nespravedlivé, nemoct si posunout termín a tím uvolnit místo potřebnějším a přitom rozdávat kódy i lidem, kteří jsou obdobně rizikoví jako mnozí jiní, kteří se ale k očkování nedostanou.

Dostala jsi výhodu, nevyužilas ji. Tvůj problém. Dávat ti dál přednost by bylo naprosto nespravedlivé vůči ostatním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48088
22.4.21 21:55
@Anonymní píše:
To nevím, to máš pravdu.

pokud dosud nejsi naockovana, termin sis posunula. Vykasli se na to, nezakladej dalsi marnou diskuzi, ve ktere nezadas radu. Takovi jako ty zadnou radu nechteji, nepotrebuji, vysavaji energii/moznosti jinym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat