Existuje někdo, kdo se zatím nechce očkovat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
53302
22.4.21 21:57

Jako chceš to posunout o měsíc, jestli se situace nezmění, nebudou nové informace či co ještě… ale v reálu už tady nad tím ten měsíc tápeš a nejseš moudřejší ani trošku, zakládáš pořád dokola x diskuzí, nedovedu si představit, jak by to další měsíc mohl vytrhnout. Navíc očkovat pedagoga v půlce května, druhou dávku dostaneš akorát na vysvědčení, to má vskutku význam :mrgreen:
Postě to ber tak, žes dostala nějaké privilegium, které je pro většinu populace nedostupné. Je jenom na tobě, zda v něm vidíš význam a rozhodneš se ho využít. Není to tvá povinnost, je to jen tvá volba. A nebuď přejetá z toho, že to privilegium není ještě větší, s odůvodněním, že se ho dostalo i jiným, dle tvého méně privilegovaným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47512
22.4.21 21:59
@Anonymní píše:
Chceš říct, že např. kdyz budeš mít doma Covid pozitivní dítě, nebo manžela, že nemusíš do karantény? A jak budeš vědět, že to nemáš nebo že to nemůže na někoho přenést?

nemusim do karanteny, to je pro me a mou potrebu pracovat (v tom se asi rozchazime) smerodatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
22.4.21 22:10
@SAJ píše:
Dostala jsi výhodu, nevyužilas ji. Tvůj problém. Dávat ti dál přednost by bylo naprosto nespravedlivé vůči ostatním.

To se jedná o tu stejnou zakladatelku, která se nemohla rozhodnout zdá se očkovat či ne, když její rodina se prozatím očkovat nemůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53512
22.4.21 22:11

Mi je úplně jedno, jestli se někdo očkuje nebo odmítne. Každého volba, každý má své důvody, aby se očkoval nebo odmítnul. Naprosto v pořádku.
Ale přijde mi velmi zvláštní člověk, který se v tom stále hnípá. Zakládá diskuse, aby se přesvědčoval, jaký krok má udělat :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47512
22.4.21 22:12
@smajlik345 píše:
To se jedná o tu stejnou zakladatelku, která se nemohla rozhodnout zdá se očkovat či ne, když její rodina se prozatím očkovat nemůže?

ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9054
22.4.21 22:29
@smajlik345 píše:

Jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31816
22.4.21 22:34
@Anonymní píše:
Chceš říct, že např. kdyz budeš mít doma Covid pozitivní dítě, nebo manžela, že nemusíš do karantény? A jak budeš vědět, že to nemáš nebo že to nemůže na někoho přenést?

Tohle je můj hlavní důvod se dát očkovat.

Nebudu muset trvale trnout, kvůli komu půjdu do karantény.

Jsou i lidi, kteří potřebují chodit do práce… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
22.4.21 23:05

@matkabagristy @SAJ díky :kytka: Tak v tom případě je jakákoliv další diskuze zbytečná :-D a svůj čas jdu trávit na diskuze, které mají smysl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47512
23.4.21 06:22
@free333 píše:
Tohle je můj hlavní důvod se dát očkovat.

Nebudu muset trvale trnout, kvůli komu půjdu do karantény.

Jsou i lidi, kteří potřebují chodit do práce… :nevim:

presne tak. A udivuje me, ze pedagogicky pracovnik (nevim, co zakladatelka ve skole dela) to ma nastaveno jinak. Nekdo si v drepeni doma kvuli covidu proste libuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 19:31
@matkabagristy píše:
presne tak. A udivuje me, ze pedagogicky pracovnik (nevim, co zakladatelka ve skole dela) to ma nastaveno jinak. Nekdo si v drepeni doma kvuli covidu proste libuje.

Jjj, jasně, strašně si v tom libuji :zed: :cert: I přes to, že jsem mohla, nevzala jsem si ani den ocr…ale to je jedno, nebudu se tady zpovídat a někomu ospravedlňovat. A nechápu, co je divného na tom, že o tom přemýšlím… znám spoustu lidí, kteří váhají, případně se třeba očkovat nechali, ale v podstatě s tím nesouhlasí… hlavně že vy máte ve všem jasno…

• Citovat
  • Nahlásit
53512
23.4.21 19:47
@Anonymní píše:
Jjj, jasně, strašně si v tom libuji :zed: :cert: I přes to, že jsem mohla, nevzala jsem si ani den ocr…ale to je jedno, nebudu se tady zpovídat a někomu ospravedlňovat. A nechápu, co je divného na tom, že o tom přemýšlím… znám spoustu lidí, kteří váhají, případně se třeba očkovat nechali, ale v podstatě s tím nesouhlasí… hlavně že vy máte ve všem jasno…

Aaaa? OČR si nás nevzalo víc. Komu by to pomohlo, když pak chybí lidi ve škole?
Však přemýšlej. To je tvá věc. Proč opakovaně zakládáš stejnou diskusi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
23.4.21 19:49
@Anonymní píše:
Jjj, jasně, strašně si v tom libuji :zed: :cert: I přes to, že jsem mohla, nevzala jsem si ani den ocr…ale to je jedno, nebudu se tady zpovídat a někomu ospravedlňovat. A nechápu, co je divného na tom, že o tom přemýšlím… znám spoustu lidí, kteří váhají, případně se třeba očkovat nechali, ale v podstatě s tím nesouhlasí… hlavně že vy máte ve všem jasno…

Co furt řešíš? :roll: Se naočkuješ např. o 3 měsíce později. A nebo napiš na ministerstvo své názory a možná si z toho něco vezmou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 20:38

@matkabagristy
Ja jsem taky ucitelka a jeste jsem v zadne karantene nebyla (jen izolace kvuli memu covidu, ale to jsem normalne ucila online. A dokonce ani kvuli me nemusel nikdo do karanteny). Vsichni kolegove jsou ockovany, takze kvuli nim do karanteny nepujdu a u deti nosim respirator, resp stale porad ucim pnline.

• Citovat
  • Nahlásit
47512
23.4.21 20:46
@Anonymní píše:
@matkabagristy
Ja jsem taky ucitelka a jeste jsem v zadne karantene nebyla (jen izolace kvuli memu covidu, ale to jsem normalne ucila online. A dokonce ani kvuli me nemusel nikdo do karanteny). Vsichni kolegove jsou ockovany, takze kvuli nim do karanteny nepujdu a u deti nosim respirator, resp stale porad ucim pnline.

A proc jsi v karantene nebyla? Protoze neprobiha prezencni vyuka. Ted se testuji decka dvakrat tydne. Pri pozitivnim vysledku ve ctvrtek jde cela trida i s ucitelkou do karanteny. Podobne to bude probihat pri obnoveni prezencni vyuky na 2. stupni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat