Existuje někdo, kdo se zatím nechce očkovat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
27328
21.4.21 18:48
@mroe píše:
Nejsem odbornik. Ale napis dotaz hematolozce na nasi diskusi. Nicmene bych cekala, ze ta po ockovani ma ponekud jiny duvod. A ta po vakcinaci nema souvislost ani podobnost s embolii, jako treba po Covidu.

Dává to smysl. Řešit to teď nebudu, možná později, až to bude aktuální. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 18:48

Nenechala jsem se očkovat a to pracuju u PČR. Ani zdravotníci to nemají povinné. Půlka rodiny pracuje ve zdejší LDNce, kde se ze 30 zaměstnanců, nechali očkovat 3 ( 1 sestra+ 2 uklízečky). Až to bude povinné, či nebudu moc smět vycestovat, nechám se píchnout… Třeba do té doby vymyslí něco, co bude na všechny kmeny a mutace chřipky :D (prasečí, ptačí, Covid…).

• Citovat
  • Nahlásit
23816
21.4.21 18:50
@Anonymní píše:
Nenechala jsem se očkovat a to pracuju u PČR. Ani zdravotníci to nemají povinné. Půlka rodiny pracuje ve zdejší LDNce, kde se ze 30 zaměstnanců, nechali očkovat 3 ( 1 sestra+ 2 uklízečky). Až to bude povinné, či nebudu moc smět vycestovat, nechám se píchnout… Třeba do té doby vymyslí něco, co bude na všechny kmeny a mutace chřipky :D (prasečí, ptačí, Covid…).

Tak jestli chteji vsichni cekat jako ty, az vymysli neco na vsechno, co jsi napsala, tak budou cekat hoooodne dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
21.4.21 18:51

@mroe jsem jedna z posledních…ale je to různé napříč odbornostmi, někde je ockovana 1/3, někde 1/2, někde téměř všichni…
Tak věřím, ze víš, jak vakcíny funguji…ty komentáře byly na jiné uživatelky a opravdu mě překvapilo, ze u nás atestovani Araři o tom třeba nic nevěděli a bylo jim to tak nějak jedno, proste nastoupili na ockovani dle pokynu a nějak se nezajímali…

Pokud bych měla vyšší protilátky, očkovat bych se nenechala určitě…vždyť to popírá doteď známe skutečnosti o imunitě po ockovani a po prodělané nemoci…?

Jinak Ag testy si děláme sami, takže s tím nemám nejmenší problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 18:55
@mroe píše:
Tak jestli chteji vsichni cekat jako ty, az vymysli neco na vsechno, co jsi napsala, tak budou cekat hoooodne dlouho.

To byl sarkasmus, ale jako klidně si počkám 20 let :D.

• Citovat
  • Nahlásit
21832
21.4.21 20:24
@bse.pedro píše:
A jak dlouho jsi na tom pracovala… Kolik pokusů jsi udělala, než jsi dospěla k těmto výsledkům výzkumu… :think: :nevim: 8)
:roll: :roll: :roll: :roll: proč já? ty nečteš třeba Seznam, nedíváš se na televizi a neposloucháš rádio? Neustále se tam píše, že na mutace coronaviru očkování nezabere
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14098
21.4.21 20:30
@stinga píše: :roll: :roll: :roll: :roll: proč já? ty nečteš třeba Seznam, nedíváš se na televizi a neposloucháš rádio? Neustále se tam píše, že na mutace coronaviru očkování nezabere

Nemám čas čučet na TV, hledám klubovnu Rychlých šípů, rád bych pokecal se Štětináčem a našel Tleskačovo létající kolo… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
21.4.21 21:01
@bse.pedro píše:
Nemám čas čučet na TV, hledám klubovnu Rychlých šípů, rád bych pokecal se Štětináčem a našel Tleskačovo létající kolo… :pankac: 8)
:roll: 8o mhm, já nerozumět řeči tvého kmene
na tv se také nedívám
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23816
21.4.21 21:07
@stinga píše: :roll: :roll: :roll: :roll: proč já? ty nečteš třeba Seznam, nedíváš se na televizi a neposloucháš rádio? Neustále se tam píše, že na mutace coronaviru očkování nezabere

Tak to asi taky moc pozorne nectes. Nepise se, ze nebude fungovat, ale ze bude asi fungovat jen castecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
21.4.21 21:11
@mroe píše:
Tak to asi taky moc pozorne nectes. Nepise se, ze nebude fungovat, ale ze bude asi fungovat jen castecne.

no tak i na „původní“ koronavir funguje pouze částečně, tak na ty mutace to bude kolik 10% účinnosti, 20 %? když oni si ti vědci i pisálci trochu protiřečí - na jednu stranu straší, že očkování nebude na mutace fungovat, abychom se báli - na druhou stranu si neuvědomují, že tím dělají propagaci očkování medvědí službu - nač si mám nechat píchat očkování, které na mutace, funguje částečně a nikdo neuvede, jak částečně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
21.4.21 21:13

Mně se nezdá nijak divné, že to na mutace zabírat nebude. A kdyby náhodou jo, rychle se objeví další. :roll: Myslím, že se to vědělo, jen se posečkalo se zveřejněním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23816
21.4.21 21:36
@stinga píše:
no tak i na „původní“ koronavir funguje pouze částečně, tak na ty mutace to bude kolik 10% účinnosti, 20 %? když oni si ti vědci i pisálci trochu protiřečí - na jednu stranu straší, že očkování nebude na mutace fungovat, abychom se báli - na druhou stranu si neuvědomují, že tím dělají propagaci očkování medvědí službu - nač si mám nechat píchat očkování, které na mutace, funguje částečně a nikdo neuvede, jak částečně?

A o ktere ze vakcine to mluvis? Tak nizkou ucinnost nema ani ta cinska. A logicky neuvede, kdyz se to jeste nevi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23816
21.4.21 21:40
@Popeladym píše:
Mně se nezdá nijak divné, že to na mutace zabírat nebude. A kdyby náhodou jo, rychle se objeví další. :roll: Myslím, že se to vědělo, jen se posečkalo se zveřejněním.

No, to snad bylo jasne od zacatku. To zalezi na rychlosti mutaci viru, to snad nemohlo nikoho prekvapit. Akorat jsme samozrejme doufali, ze nebude mutovat moc rychle. Mne spis prekvapuje, ze to nekoho tak prekvapuje. Ale nikdy jsem si nevsimla, ze by se to tajilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
21.4.21 21:47
@mroe píše:
No, to snad bylo jasne od zacatku. To zalezi na rychlosti mutaci viru, to snad nemohlo nikoho prekvapit. Akorat jsme samozrejme doufali, ze nebude mutovat moc rychle. Mne spis prekvapuje, ze to nekoho tak prekvapuje. Ale nikdy jsem si nevsimla, ze by se to tajilo.

Souhlas. Ale jo, ty první zmínky byly opatrné. To je ale fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
22.4.21 08:15
@mroe píše:
A o ktere ze vakcine to mluvis? Tak nizkou ucinnost nema ani ta cinska. A logicky neuvede, kdyz se to jeste nevi…

já celou dobu píšu pouze a jenom o tom, že očkování nás nespasí ani neuvede do předkoronavirového stavu, protože na nové mutace nefunguje - a že na nové mutace nefunguje, jsem si nevymyslela já, ale uvádějí to různí odborníci, články jsou na webu např. Seznam, Idnes - kolik % účinnosti, která vakcína má, na např. brazilskou mutaci, to já fakt nevím, ani to nebudu dohledávat
můj příspěvek se týkal pouze toho, že očkování není spása - prostě po čase přestane fungovat očkování na prvotní koronavir, když tu budou další a další mutace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat