Existuje někdo, kdo se zatím nechce očkovat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
SAJ
9355
22.4.21 17:28
@Aquarius79 píše:
Myslím, že normální život chceme všichni, ale očkování není žádnou zárukou normálního života. Je to jen politickým příslibem a to je set sakra rozdíl.

Jasně. Politický příslib… :roll: Tak jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24541
22.4.21 17:28
@Aquarius79 píše:
Myslím, že normální život chceme všichni, ale očkování není žádnou zárukou normálního života. Je to jen politickým příslibem a to je set sakra rozdíl.

A co je tedy podle tebe ta spravna cesta k norm. zivotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
22.4.21 17:31
@mroe píše:
A co je tedy podle tebe ta spravna cesta k norm. zivotu?

Jedině lidská zodpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24541
22.4.21 17:33
@Aquarius79 píše:
Jedině lidská zodpovědnost.

A kdyz ji spousta lidi nema, tak to zabalime? To je teda rada, takova pouzitelna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
22.4.21 17:42
@mroe píše:
A kdyz ji spousta lidi nema, tak to zabalime? To je teda rada, takova pouzitelna.

A vy si myslíte, že toto neorganizované očkování něčemu pomůže? Že se planeta skutečně stihne do roka proočkovat? A co ta dvojnásobná mutace, na kterou vakcíny nezabírají? Dokud se nenalezne a nezlikviduje ohnisko a budou se řešit pouze důsledky, pak šance na normální život není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24541
22.4.21 17:44
@Aquarius79 píše:
A vy si myslíte, že toto neorganizované očkování něčemu pomůže? Že se planeta skutečně stihne do roka proočkovat? A co ta dvojnásobná mutace, na kterou vakcíny nezabírají? Dokud se nenalezne a nezlikviduje ohnisko a budou se řešit pouze důsledky, pak šance na normální život není.

Jake ohnisko? Jake dusledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5715
22.4.21 17:49

@Aquarius79

jaké ohnisko?? jako lidstvo?? 8o

a no tak jo, vyhladit lidstvo by bylo taky řešení, ale…ehm…

:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
22.4.21 17:59

@mroe

@Borrealis

Pochopitelně hlavní ohnisko, to ostatní jsou jen jiskřičky roztroušené po celém světě. A právě ty jiskřičky jsou ony důsledky, které se systémy snaží hasit, ale bez uhašení hlavního ohniska to postrádá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:00

Ok…a je tu někdo, kdo nevyužil prioritu, protože si myslí, že vzhledem k věku to není až tak důležité, ale raději ještě počká?

• Citovat
  • Nahlásit
24541
22.4.21 18:04
@Aquarius79 píše:
@mroe

@Borrealis

Pochopitelně hlavní ohnisko, to ostatní jsou jen jiskřičky roztroušené po celém světě. A právě ty jiskřičky jsou ony důsledky, které se systémy snaží hasit, ale bez uhašení hlavního ohniska to postrádá smysl.

Nerozumim ti ani slovo. Mluvit o ohnisku v dobe, kdy je Covid prakticky vsude a je tim padem uz uplne jedno, odkud prisel, je naprosty nesmysl. Ale uz chapu, proc si asi neporozumime ani v dalsich vecech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:11
@Anonymní píše:
Taky to nechci dotáhnout domů, ale přece neznamená, že se naočkuji a už to nemůžu dotáhnout… cestovat chci, ale po ČR mi stačí, to mi snad nikdo nezakáže… když bude někde plno lidí, tak tam nepolezu…a hlavně jak k tomu přijdou prodavači, lidi ve fabrikách, kteří jsou také rizikoví, přesto jim nikdo přednostní očkování nenabídl? To jako cestovat a mít veškeré výhody bude mít na léto jen učitelská a zdravotnická elita? Přece by to byla diskriminace!

Anonym citlivé údaje
Chápu, ale když člověk ví jak, tak se k očkování dostane a nemusí být senior, učitel ani zdravotník.
Je mi okolo 30 let, v současné době nepracují v rizikové skupině a jsem zdravá až na alergii, ale s dietou je to v pohodě. Nic na životě ohrožující a přesto mi bylo očkováno nabídnuto. Odmítla jsem, očkovat se nechci, ale když člověk koho a kde se má zeptat tak se k očkování může velmi lehce dostat :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1621
22.4.21 18:18
@Anonymní píše:
Anonym citlivé údaje
Chápu, ale když člověk ví jak, tak se k očkování dostane a nemusí být senior, učitel ani zdravotník.
Je mi okolo 30 let, v současné době nepracují v rizikové skupině a jsem zdravá až na alergii, ale s dietou je to v pohodě. Nic na životě ohrožující a přesto mi bylo očkováno nabídnuto. Odmítla jsem, očkovat se nechci, ale když člověk koho a kde se má zeptat tak se k očkování může velmi lehce dostat :-)

Tohle mohu potvrdit, dostat se k očkování není žádný problém. Jen k němu mít důvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
22.4.21 18:20

@mroe

Tak to mi bylo jasné hned. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7906
22.4.21 18:31

Já jsem do třiceti let, nemám nárok a ani zájem mít nebudu. Možná za 10,15 let až prověří aspoň nějaké nežádoucí účinky. Nevěřím ve vakcínu vytvořenou za pár týdnů na koleni.. Jinak každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48088
22.4.21 18:35
@Pavouček1994 píše:
Já jsem do třiceti let, nemám nárok a ani zájem mít nebudu. Možná za 10,15 let až prověří aspoň nějaké nežádoucí účinky. Nevěřím ve vakcínu vytvořenou za pár týdnů na koleni.. Jinak každého věc.

tak hlavne, ze veris tomu, ze vakcina na covid byla vytvorena za par tydnu na koleni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat