Existuje ohřívačka na láhve, co udržuje (non stop) teplotu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 13.11.14 19:13
Existuje ohřívačka na láhve co udržuje (non stop) teplotu??

Tak sem si na netu vyhlidla ohrivacku na lahve od Aventu, skoro za dva litry, kde hlasala reklama, ze udrzuje i stalou teplotu. Ja uz malem odeslala objednavku, pro jistotu se ale jeste informovala a bylo mi receno, ze ano, ale jen 20 minut nez se automaticky vypne 8o co to jako je?? :nevim: k cemu mi to jako ma bejt?? :pocitac:
Obycejna jen-ohrivacka od Aventu je skoro o 900 kc levnejsi, tak to by me fakt nenapadlo, ze tech 900 je za dvacet minut navic :pocitac:
No a tak prosim prosim shanim info, zda nejaka nemate nejakou normalne fungujici ohrivacku-udrzovacku?? Cetla sem, ze maji maminky takovou, co klidne jede 24 hodin denne, akorat to bylo z roku 2009 a ten vyrobek uz se neprodava :,(
Ja proste potrebuju mit minimalne v noci vodu ready k okamzite potrebe :( prcek se rovnou vzbudi s placem :( uz jen nasypani mlika do vody je o my nervy…hlavne se mi tim zbytecne budi a pak nemuze zabrat, nez kdybych mu jen v polospanku dala lahvicku, kterou sem treba „zapnula“ dve tri hodky predtim…
Moc dekuji, google samozrejme nic nenasel/nedoporucí :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 13.11.14 19:17

@Agiba ty a nebylo by to nehygienicke? v te „tak akorat“ vode se nejlip mnozi bakterie.
Mas fobii z mikrovlnek? 120 ml vody se v mikrovlnce ohreje za 30 vterin.

smada
Kecalka 174 příspěvků 13.11.14 19:25

Neporadim ohrivacku, ale muj postup, ktery je myslim hodne rychly - na nocnim stolku termoska s horkou vodou, lahev s prevarenou studenou, to smicham naucenym pomerem a nasypu nachystane mlicko z davkovace. Fakt rychloakce :)

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 13.11.14 19:27

Co tohle? Kdybych mela treti, tak si tohle koupim… ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 13.11.14 19:27

@Agiba urcite jsme takovou meli, jen je to jiz hodne let. Ted jsem narychlo nasla nejakou topcom, ktera by to mela umet.

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 13.11.14 19:32

@Pudloslava noo bakterie se do lahvicky nemaj jak dostat ;)

@smada no asi mi nic jinyho nezbude, ale radsi bych jen vzala lahvicku a nasypala mlicko ;) pripadne rovnou v ni mela mlicko nasypany, prcek ji plus minus stejne a nutrilon vydrzi namixlej 2 hodiny ;)

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 13.11.14 19:33

Co voda v termosce? Jinak já měla ohřívačku, co klidně mohla jet nonstop (jen teda nevím ta spotřeba energie jaká by byla), ale značku netuším, byla to nějaká obyč levná

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 13.11.14 19:33

@Black Cat tyyyyy jo to je vec :palec:

@Cuddy mrknu, diky!!

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 13.11.14 19:34

Mela jsem ohřívačku od aventu a ta mela termostat takže voda byla pořád tepla :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 13.11.14 19:37

@Agiba ja mam podezreni, ze uz jsem ten nutrilon mela v te vode i nasypany. Dite bylo extra rvaci a jak se rozervalo, neslo x hodin uklidnit. Takze v ocekavanou dobu pri prvnim vzlyknuti jsem sahla do ohrivacky a bylo. Ale mozna, ze ten prasek jsem tam preci jen sypala, opravdu si toto nevybavuji.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 13.11.14 19:45
@Black Cat píše:
Co tohle? Kdybych mela treti, tak si tohle koupim… ;)

Toto je dokonalost sama :pankac:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 13.11.14 19:47

Dávala jsem vodu do termosky, že byla na hranici horkosti pro mimino, při krmení jsem pečlivě zavírala, aby zbytečně nevychládala a do rána to v pohodě vydrželo :think: Je fakt, že dítě zažilo během noci několik teplot mlíka, ale nikomu to nevadilo.
@Cuddy myslíš jako permanentně přihřívaný mlíko? Tos ho tam spíš sypala, protože co jsem zkoušela, jak dlouho vydrží teplý mlíko v termosce během noci (abych vždy jen ulila do flašky), vždycky bylo do rána zkyslý a přitom nebylo vychladlý. Prvně jsem teda na tu zkyslost přišla až když jsem se divila, proč můj žrout mlíko najednou plive :oops:

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 13.11.14 19:50

Mam od Topcom a ta me jede az do rana

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 13.11.14 19:53

http://www.stesti-zdravi.cz/…h-lahvi-3v1/ dostala jsem ji ke koupi kocarku zadarmo a je super…jede dokud ji nevypnu

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 13.11.14 19:54
@Black Cat píše:
Co tohle? Kdybych mela treti, tak si tohle koupim… ;)

No to cumim, to je normalne dolce gusto s teplotou na UM :-O jeste by mohlo byt v kapslich :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >