Existuje opravdu účinný přírodní deodorant?

14.1.20 11:18

Existuje opravdu účinný přírodní deodorant?

Ahoj ženy,
objevily jste přírodní deodorant, který opravdu funguje? Já jsem vyzkoušela zatím jen pár značek, ale pořád hledám ten ideální. Nějaké diskuze už jsem tu pročetla, jsou ale starší, tak třeba se začaly vyrábět nějaké novinky :)
Budu ráda za všechny zkušenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3058
14.1.20 11:20

To bych taky ráda věděla. Ale aby nestál 500…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:27

To je tezka otazka.
Deodorant (od slova DE ODOR, tudiz zbaveni zapachu) muzete prebit jakym koliv prirodnim olejem, ale porad bude citit primes potu.

co se tyka antiperspirantu (zabranuje poceni), tak to je jeste horsi.

Poceni je totiz prirozena vec a bez ucpani poru se proste clovek potit bude.

Ja pouzivam DEO KRYSTAL, od Purity Vision, kde je napsane ze je 100% bio, ale jestli je tomu tak vi buh.

Zabira mi na zapach, s pocenim uz to tak valne neni. Kdybych s tim sla behat, tak budu urcite mit kola v podpazi.

Příspěvek upraven 14.01.20 v 11:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
14.1.20 11:27

Deodoranty fungují v téhle kategorii skoro všechny (tj. neutralizují zápach), ale možná je chyba v tom, že kupujete deodoranty, a očekáváte, že budou fungovat jako antiperspiranty (tj. blokují pocení). :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4947
14.1.20 11:30

Taky tapu, mam rada navic jen tuhe, takze vyber ještě omezenejsi. Zatim mi nejvic vydrzel od Biorythme. Maji uz i bezsode, ale ten mi moc nesedi. Je hodne tuhy, hur se nanasi. Ale jejich klasicky je super, krasne voni. Ted mam doma treba od Schmidt's a jako neni spatny, ale dost barvi obleceni. Dalsi kupovat nebudu. Ja od nich teda neocekavam, ze s nebudu potit, ale ze nebudu citit. A nejdyl opravdu drzi Biorythme..

Příspěvek upraven 14.01.20 v 11:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4198
14.1.20 11:31

Ja ted pouzivam Schmidt's Jasmine Tea a jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
14.1.20 11:39

Krystal od Purity vision. kdybych nezkusila, tak bych neverila. funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 11:40

Na ženu se pitím hodně a dřív jsem měla na trickách opravdu nevzhledné fleky v podpaží.
Přírodních deodorantů jsem vyzkoušela hodně a ty z drogerie mi nevyhovují.
Zkoušely jste značku Nobilis Tilia (snad to píšu dobře)?
Mají více druhů a cenná cca 350 Kč.
Kupuji u nás v krámku u Grešíka

• Nahlásit
  • Citovat
14.1.20 12:06
@listento píše:
Deodoranty fungují v téhle kategorii skoro všechny (tj. neutralizují zápach), ale možná je chyba v tom, že kupujete deodoranty, a očekáváte, že budou fungovat jako antiperspiranty (tj. blokují pocení). :mavam:

Je no jo, použila jsem špatné slovo, díky za upřesnění. Nevadí mi pocení samo o sobě, chci jen blokovat zápach :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22552
14.1.20 12:15

@WillyEdwardWonka Známá mi doporučila Libebit. U něj je fajn to, že obsahuje tea tree olej a ten sám o sobě zamezuje množení bakterií a tudíž krásně blokuje zápach. Nemám moc porovnání, ale zdá se mi fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
14.1.20 12:28

Měla jsem Libebit deodorant a byla jsem velice spokojená. Teď mám od Schmidt’s Rose Vanila a jsem taky spokojená. Až mi dojde chci si dělat domácí. Neočekávám ale, že se nebudu potit ale že můj pot nebude cítit, takže mi stačí i kokosovej olej kolikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 14:08

Ne, zkusila jsem nekolik a potupne se vratila k Dove. Mam s tim problem a nechci se trápit. Snad priroda odpusti :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23277
14.1.20 14:12
@Wani píše:
Ja ted pouzivam Schmidt's Jasmine Tea a jsem spokojena.

Já taky, jsem nadšena… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 17:47

@AvajBr
Ohledně Biorythme můžu souhlasit. Jsem s jejich deodoranty spokojená. Jen já používám besode, protože jsem měla kožní reakci na jedlou sodu. Navíc je to český výrobce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16855
19.1.20 09:11

Holky na FB mi radily Weledu, máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama