Existuje web, kde dárek rovnou zabalí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 13:01
Existuje web, kde dárek rovnou zabalí?

Ahoj holky, tlačí mě čas a potřebuji vybrat na nějakém e-shopu Vánoční dárek. Potřebovala bych ale, aby mi tam rovnou dárek zabalili a po zaplacení poslali na adresu příjemce dárku. Je vůbec někde taková služba? Chápete aby to neposílali nejdřív mě, já to balila a pak zase posílal dál..prostě rovnou příjemci. Děkuji za pomoc.

Reakce:

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 06.12.17 13:05

Není lepší zajít do krámu osobně, nechat si to tam zabalit a jít z krámu rovnou na poštu? :)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 13:07

Před Vánoci to nabízí hodně eshopů. Před časem jsem kupovala po netu kávu, ručníky, batoh a požádala jsem o dárkové balení a fakturu jen na mail. Obchody s tím neměli problém - platila jsem navíc 40Kč.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 06.12.17 13:08

.

Příspěvek upraven 06.12.17 v 13:10

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 06.12.17 13:09

.

Příspěvek upraven 06.12.17 v 13:10

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 13:10

@BettyB.
Je to přes dva roky - to nedohledám. :(

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 13:26

Notino to treba má. Myslím, že i Tchibo.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 13:26

Notino to treba má. Myslím, že i Tchibo.

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23423 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 13:26

Tchibo to má.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 06.12.17 13:42

Lenost level milion :D příští Vánoce pošli rovnou prachy, ať si dárek koupí sám :lol:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 13:50

@Čičorečka
No, zkus pouvažovat - když jsem tuto službu využila já, posílala jsem dárek do zahraničí. Tedy koupě v českém eshopu a doručení rovnou člověku v zahraničí (na dědině moc obchoďáku nestojí). Doručení ke mě by stálo cca 120Kč, cesta na poštu + vystání fronty, balík do zahraničí 300Kč. Tak to rovnou můžu požádat obchod, aby za poloviční částku dárek rovnou do zahraničí doručí… ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 06.12.17 13:54

@Vlaďka 83 Já například právě na dárcích oceňuji to, že si s tím ten člověk dal trochu práce. Ale asi jsem nemoderní.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 14:06

@Čičorečka
Dát si s dárkem práci není nic špatného. Ale někdy je lebší vybrat něco originálního na netu a využít i nadstandartních služeb eshopu. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >