Existuje zdravotní polštář v klasickém rozměru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 26.10.14 09:26
Existuje zdravotní polštář v klasickém rozměru?

Ahoj, nemáte prosím někdo doma zdravotní polštář, klasicky 70×90, co se dá normálně povléct klasickým povlečením? Všude jsem našla jenom takový ty menší.

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23150 příspěvků 26.10.14 09:30

@Kacenka20 moc ti neporadím, ale mám zdravotní a povlíkám ho do klasického povlečení na polštář. Sedí to akorát na půlku a druhou půlku povlečení mám ohnutou dospod. Funguju takhle už 6 let.

mroe
Neúnavná pisatelka 15312 příspěvků 26.10.14 09:32

Delam to stejne. Polstar, jaky bys chtela, jsem jeste nepotkala.

jessikka
Extra třída :D 10898 příspěvků 26.10.14 09:33

No, pak by nebyl zdravotní… byl by příliš velký a měla bys ho až pod ramena, přičem6 zdravotní polštář sahá jen pod hlavu a končí pod krkem, který podepírá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >