Existují dětské hodinky s GPS lokací bez nutnosti simkarty a dat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 08:29
existují dětské hodinky s GPS lokací bez nutnosti simkarty a dat?

Ahojte lidi, témat skrz dětské chytré hodinky je tu spousta ale už né aktivních a i tak jsem se nedozvěděla zda existují dětské hodinky, aby měli GPS lokaci bez nutnosti dat, prostě jen aktivována GPS a další funkce bez možnosti volání to nepotřebuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67517 příspěvků 23.07.19 08:31

@KikiC A k cemu by ti ta gps byla, kdyz to nebude mit sim a data?

Heivka
Závislačka 4245 příspěvků 23.07.19 08:37

Tak GPS hodinky bez SIM a dat, ukážou polohu jejich nositeli, ale už jí dál nepředají, nebo by musely být spárované s mobilem který se postará o odesílání polohy. Představte si je jako starou GPS navigaci co se kupovaly do auta, ukážou vám kde jste, ale nic víc.

KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 08:50

@Heivka Aha tak moje představa byla že hodinky s gps lokací budou spárované s mobilem a tam bude viditelné kde se hodinky nachází takhle to technicky teda nejde?

KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 08:51

@j.a.n.i1 vysvětluji výše jen chci vědět kde se hodinky pohybují ale jestli to takhle technicky nejde

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 23.07.19 08:55

Ahoj. hodinky bez dat a sim aby ukazovali lokaci někomu jinému např tobě nejsou…Jelikož bez dat a sim budou ukazovat hodinky polohu jen svému nositeli pomocí GPS modulu…Takže pokud chcete mít dítě pod dohledem a vědět kde se nachází je třeba hodinky s GPS modulem a daty, a toto zařízení spárovat např s Vaším mobilem…

Lama Lama
Hvězda diskuse 54392 příspěvků 23.07.19 08:57
@KikiC píše:
@Heivka Aha tak moje představa byla že hodinky s gps lokací budou spárované s mobilem a tam bude viditelné kde se hodinky nachází takhle to technicky teda nejde?

no, spárovat s mobilem dítěte by šlo. Ale spárování funguje na omezenou vzdálensot. Představa, že to spáruješ s tvým mobilem… to už je pak problém, jak ty informace přeneseš. Obecně je možné nějaké bluetooth, co má dosah v řádu metrů. No a pak už ten mobilní signál.

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 23.07.19 08:59

A proč potřebuješ dítě sledovat? :think: Přiznám se, že tenhle trend, kdy rodiče musí vědět o každém prdu svýho dítěte nějak nechápu.

KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 09:07

@lucenka Ano ráda bych měla přehled, bude ji 8let a to že bych si sledovala ví a je i ráda. Závodně plave treninky 5-6× týdně mám další 2 děti takže přesuny ze školy a na treninky musí zvládat i sama, má mobil ale co si budem povídat (když jde na trenink zapomene hio doma nechá ve škole…)hodinky jsou v manipulaci pro dítě pohodlnější. Prostě když jde na trenink abych věděla že tam vpořádku došla.

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 23.07.19 09:08
@KikiC píše:
@lucenka Ano ráda bych měla přehled, bude ji 8let a to že bych si sledovala ví a je i ráda. Závodně plave treninky 5-6× týdně mám další 2 děti takže přesuny ze školy a na treninky musí zvládat i sama, má mobil ale co si budem povídat (když jde na trenink zapomene hio doma nechá ve škole…)hodinky jsou v manipulaci pro dítě pohodlnější. Prostě když jde na trenink abych věděla že tam vpořádku došla.

A v čem ti to pomůže, když zjistíš, že tam nedorazila? To je lepší ji naučit používat ten mobil ;)

KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 09:08

@lucenka A to že je trend mi je úplně ukradené, technika jde kupředu ve všech směrech a proč to tak neudělat po vzájemné domluvě, nejde o tajné sledování puberťáka.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67517 příspěvků 23.07.19 09:10
@KikiC píše:
@j.a.n.i1 vysvětluji výše jen chci vědět kde se hodinky pohybují ale jestli to takhle technicky nejde

A ty informace se ti prenesou jak? Na to potrebujes logicky ty data, ne?

KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 09:11

@lucenka asi takhle nad tím nepřemýšlím, že by nedošla. Já chci uklidnit a ujistit že tam došla…jjjjj mobil si musí zažít a naučit ho mít usebe ale to při některých aktivitách nejde

KikiC
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 23.07.19 09:12

@j.a.n.i1 asi to bez nich nepůjde no

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67517 příspěvků 23.07.19 09:19

@KikiC Presne tak, takže proste vyber nejake se sim, na ni objednej nejaky mini datovy balicek a mas to. Pro gps bohate staci 50 MB na mesic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama