Bývalá mu peče půl roku po rozvodu cukroví

Anonymní
8.12.19 10:49

Exka mu peče půl roku po rozvodu cukroví

Je to normální? Těch „výpomocí“ je víc, zatím jen v rovině vyzvednu ti, donesu ti, přines…

Mají spolu dospělou dceru.

Mě to štve, nechci vztah s exkou, fakt nebudu její kamarádka. Nerozbila jsem jim vztah, poznala jsem ho, když jeho exka odešla za jiným a rozváděli se.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

31728
8.12.19 10:52

Jsi jen prevoznik, co jineho pul roku po rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14374
8.12.19 10:55

Když to nevadí jemu, tak máš asi smůlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8434
8.12.19 10:56

No, tak MU to řekni, že mu exka péct (přivézt, vyzvednout…) nemusí, protože ráda napečeš (přivezeš, vyzvedneš…) ty :nevim: musíte komunikovat spolu vy dva, pokud se nedokážete shodnout, tak je to holt blbý a jenom ty sama musíš posoudit, nakolik se dokážete sehrát a nakolik jste v pro tebe zásadních věcech rozdílní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9314
8.12.19 11:04
@jkra píše:

Asi tak. Navic spolu byli, vzhledem k dospělému dítěti, hodně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
8.12.19 11:08

Jak se k tomu vyjádřil on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
8.12.19 11:11

Já nevím, ale nemyslím si, že by nutně každý rozvedený pár spolu musel naprosto přerušit komunikaci a zpřetrhat veškeré vztahy. Proč by spolu nemohli normálně vycházet?
Víš jak probíhal rozvod? Třeba se na tom prostě dohodli a jako lidi, kteří spolu strávili spoustu let se prostě dál stýkají a vycházejí si vstříc. Takové případy prostě jsou.
Pokud to nemáš ráda, tak si to vyřeš s chlapem. Ale půl roku po rozvodu bych taky řekla, že šance, že to on bere vážně je velmi malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 11:16
@jkra píše:

Aha, potom já s převozníkem žiju už 12 let a máme děti. Díky, že jsi mi v tom udělala jasno :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
11153
8.12.19 11:23

No a? mně chlap přivez kebab.. za to by asi zasloužil provaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 11:28

Možná by to chtělo malinko se uklidnit. No a co, že u peče cukroví? Jaký mají vztah? Jak proběhl rozvod?

Žili spolu třeba 20 let. To je sakra dlouhá doba. Mohli si všechno vyříkat, rozejít se v klidu. A prostě mu upeče cukroví, no jéžišmarjá!

Pokud Vám jinak nezasahuje do vztahu, tak bych to neřešila. Trošku se odosobni a podívej se na to střízlivým pohledem. Zakroč, až bude opravdu důvod, výše zmíněné teda zrovna není.

Asi jsi o dost mladší, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11364
8.12.19 11:28

@Lekninka91 Tak pokud by můj přítel vozil svojí exce kebab, tak bych z toho taky radostná nebyla…jako chápu, když spolu mají děti, že spolu komunikujou, ale potom čeho je moc toho je příliš…a takové nějaké vyzvednu ti, donesu ti, upeču ti cukroví…tak to spolu mohli zůstat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 11:29

Zakladatelko, asi si ho takhle chce pojistit. Jsou jedinci, kteří i když byli strůjcem rozvodu a odešli za jiným/jinou, nesnesou aby jejich ex měl taky svůj život a další vztahy. Možná to je tenhle případ. Ale myslím si, že s tím ty neuděláš nic, pokud to tvému partnerovi vyhovuje, dělat exsce poskoka a nechat si od ní vařit nebo péct. Můžeš mu říct, že ti to vadí a pak se zařídit podle situace. Taky je možnost, že ji má stále rád a doufá…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 11:30
@mývalova žena píše:
Možná by to chtělo malinko se uklidnit. No a co, že u peče cukroví? Jaký mají vztah? Jak proběhl rozvod?

Žili spolu třeba 20 let. To je sakra dlouhá doba. Mohli si všechno vyříkat, rozejít se v klidu. A prostě mu upeče cukroví, no jéžišmarjá!

Pokud Vám jinak nezasahuje do vztahu, tak bych to neřešila. Trošku se odosobni a podívej se na to střízlivým pohledem. Zakroč, až bude opravdu důvod, výše zmíněné teda zrovna není.

Asi jsi o dost mladší, že?

Já z příspěvku vnímám, že jim to do vztahu zasahuje dost. Taky bych nechtěla žít ve třech. Ať peče cukroví svému novému. Neřeknu jednorázová výpomoc, ale tady to asi jednorázové nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 11:31
@KatyPn píše:
Jak se k tomu vyjádřil on?

že jí zaplatí náklady na suroviny

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 11:33
@Anonymní píše:
Já z příspěvku vnímám, že jim to do vztahu zasahuje dost. Taky bych nechtěla žít ve třech. Ať peče cukroví svému novému. Neřeknu jednorázová výpomoc, ale tady to asi jednorázové nebude.

přesně, pořád jsou nějaké drobné služby, pak zas přes dceru, jaký byl táta super (s milencem jí to nedopadlo, bude to jako na houpačce)

já mám dost práce, musím vydělávat peníze, takže mu toto či ono vyzvednout nemůžu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama