Exmanžel má vše, já tak nějak nic...

Anonymní
6.4.20 20:22

Exmanžel má vše, já tak nějak nic...

S manzelem jsme spolu byli cca 8 let a mame desetiletou dceru. Opustil me pred cca sesti lety, kdyz mi bylo 35 a jemu 39 kvuli mlade slecne (v te dobe 19), byla to dcera jeho kamarada. Ackoliv vypadam dobre, nemohla jsem konkurovat nekomu, kdo je skoro o 20 let mladsi, neni zatezkan domacnosti a ditetem a nabizi mu bezstarostny zivot plny party a vyletu. Mrzi me ted s odstupem casu hodne to, ze byvaly manzel ma vse a mně se stale nepovedlo najit v zivote stesti, ackoliv jsem to nebyla ja, kdo rozbil rodinu. Se slecnou se take za nejakou dobu rozesli, ale pak se k sobe vratili a ona nejak hned otehotnela. Ted maji skoro rocni dite, exmanzel mi sam rikal, ze tím, jak byl sam, tak si uvedomil, co provedl a jak moc touzi po rodine a ze tenkrat se mnou to bylo vsechno fajn a je to jeho chyba a proste nebyl dostatecne zraly a rodiny si nevazil. Ted uz si rodiny vazi, ale s nekym jinym. Nekdy to na me hodne padne, nejde o to, ze bych mu to stesti zavidela nebo neprala, spis mi to je lito. Ja bydlím z financnich duvodu u rodicu, (je to casto dost narocne, ale v Praze jsou najmy silene), on se stehuje se slecnou do noveho domecku, o jakem jsem vzdy snila, ale tenkrat jsme na to nemeli penize. Nasi dcery si vubec nevsimal, jejich dite ted uspava, prebaluje a dela kolem nej vse (pry k tomu dospel). Nasi dceri treba nekdy volam, kdyz je u tatinka a slysim, jak se tam vsichni smejí a jak si ona s malým hraje a take se smeje a je mi z toho pak hodne smutno. Jsem samozrejme rada, ze je tam spokojena a ma hezky vztah ke svemu braskovi, ale proste ten smutek tady je. Mam samozrejme sve zajmy a pratele, i sem tam nejaky vztah, ale nepovedlo se mi uz zamilovat. Spis jsem se potrebovala asi jen tak vypovidat…

Příspěvek upraven 06.04.20 v 20:36

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.4.20 20:28

:,( tohohle se trochu bojim, ze by se stalo u nas, kdybych se rozesla. Nerikam ze si nas manzel nevazi, ale mohl by vic… bojim se, ze kdybych JA odesla (a duvody jsou) i s detmi, on by si uvedomil a pak by se s novou pritelkyni, rodinou, choval jinak a lepe a me by to bylo moc lito… mam ho rada, prece jen jsem si ho vzala… budu doufat, ze k tomu dospeje v manzelstvi…drz se!

• Nahlásit
  • Citovat
16014
6.4.20 20:31

Nojo nekdy vztahy neklapnou. Spíš než pozorováním ex a srovnavanim, bych se začala trochu snažit si dat dohromady svůj zivot a splnit si svoje sny. Co ti braní najít si své bydleni? Vztah?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3886
6.4.20 20:35

Reste svuj zivot. Udelejte si ho stastny. Na co je resit zivoty jinych a jeste byt kvuli tomu nestastny? Nema to zadny smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 20:38

@Cenarius To se lehce rekne, ale hur udela. Asi mam v sobe porad nejake city k nemu. Navic ono se hodne tezko odpoutava, kdyz je clovek s zivotem toho druheho stale propojen skrz dite. Neni to tak, ze bych ho resila dnem i noci a kvuli tomu nezila svuj zivot. Ziju, ale casto na me dolehne ten smutek ze ztraty rodiny, zvlast prave ve dnech, kdy je dcera u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
2324
6.4.20 20:41

Tím, že budeš řešit cizí život a ne svůj, tak se nikam neposuneš. Takže neřeš, jak se kdo má a soustřeď se na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
6.4.20 20:43
@Anonymní píše:
@Cenarius To se lehce rekne, ale hur udela. Asi mam v sobe porad nejake city k nemu. Navic ono se hodne tezko odpoutava, kdyz je clovek s zivotem toho druheho stale propojen skrz dite. Neni to tak, ze bych ho resila dnem i noci a kvuli tomu nezila svuj zivot. Ziju, ale casto na me dolehne ten smutek ze ztraty rodiny, zvlast prave ve dnech, kdy je dcera u nich.

No jo no, jenže je to pryč a je škoda času, který kvůli tomu protrpíš. On ten bývalý taky nemá vše, tomu nevěř. Jestli si to uvědomil, tak ho musí minimálně mrzet, že vaše dcera nežije v úplné rodině, že přišel o fajn ženskou nebo na něj jeho karma teprve čeká a to je ta horší varianta. Ty se soustřeď na sebe, udělej si radost a minulost nech odplout. Všechno má svůj důvod a když to chytnes za správný konec, tak tě to může hodně posunout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
6.4.20 20:43

Co není, může být :) Soustřeď se na sebe a na exmanžela prď. Nic není tak růžový, jak vypadá a odešel kvůli jiné jednou, může to udělat znovu úplně stejně tak…
Já než jsem vybředla ze vztahu s exmanželem, tak jsem si taky myslela, že se o sebe v životě s mým příjmem sotva postarám a budu se musez vzdát svých snů atd.. ale začala jsem o tom přemýšlet jinak a dneska jsem úplně někde jinde :) Drž se a promysli, co bys mohla udělat jinak! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 20:47

Dcerka je u nich a ty máš čas moc přemýšlet. To je celé, ty máš myšlenky u dcery a tím i u nich v rodině.
Tvoje šťastné období ještě přijde. Každý den to nemůže být o štěstí. Sama jsi říkala, že krizí taky prošli, ty nevíš, co je trápí. A mají malé dítě, tam se toho taky může spousta zkazit. Myšlenky jako ty má každý.
On ti řekl, že přehodnotil život, aby se ti omluvil. Ale on ti tím ublížil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3043
6.4.20 20:52

Bez si ted hned poklepat na rameno a pochval se za to, jak jste to s exmanzelem zvladli. A nezapomen pochvalit sama sebe. Protoze i pres bolest, zradu a rozporuplne pocity jsi neudelala nic, co by dceru rozdelilo s tatou a i kdyz je to tezke a boli te to, prejes ji hezky vztah s jeho novou rodinou a braskou. Takze..jsi dobra a to stesti prijde, jen si ted dava na cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39072
6.4.20 20:57

Odstrhni se. Jsem manzelova druha, se mnou ma dva syny, se mnou postavil dum, se mnou je vic jak 20 roku. Nedovedu si predstavit, ze by se jeho byvala zena uzirala jako ty. Nastesti je to rozumna zenska a i diky tomu spolu vyborne vychazime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4470
6.4.20 21:03
@Anonymní píše:
S manzelem jsme spolu byli cca 8 let a mame desetiletou dceru. Opustil me pred cca sesti lety, kdyz mi bylo 35 a jemu 39 kvuli mlade slecne (v te dobe 19), byla to dcera jeho kamarada. Ackoliv vypadam dobre, nemohla jsem konkurovat nekomu, kdo je skoro o 20 let mladsi, neni zatezkan domacnosti a ditetem a nabizi mu bezstarostny zivot plny party a vyletu. Mrzi me ted s odstupem casu hodne to, ze byvaly manzel ma vse a mně se stale nepovedlo najit v zivote stesti, ackoliv jsem to nebyla ja, kdo rozbil rodinu. Se slecnou se take za nejakou dobu rozesli, ale pak se k sobe vratili a ona nejak hned otehotnela. Ted maji skoro rocni dite, exmanzel mi sam rikal, ze tím, jak byl sam, tak si uvedomil, co provedl a jak moc touzi po rodine a ze tenkrat se mnou to bylo vsechno fajn a je to jeho chyba a proste nebyl dostatecne zraly a rodiny si nevazil. Ted uz si rodiny vazi, ale s nekym jinym. Nekdy to na me hodne padne, nejde o to, ze bych mu to stesti zavidela nebo neprala, spis mi to je lito. Ja bydlím z financnich duvodu u rodicu, (je to casto dost narocne, ale v Praze jsou najmy silene), on se stehuje se slecnou do noveho domecku, o jakem jsem vzdy snila, ale tenkrat jsme na to nemeli penize. Nasi dcery si vubec nevsimal, jejich dite ted uspava, prebaluje a dela kolem nej vse (pry k tomu dospel). Nasi dceri treba nekdy volam, kdyz je u tatinka a slysim, jak se tam vsichni smejí a jak si ona s malým hraje a take se smeje a je mi z toho pak hodne smutno. Jsem samozrejme rada, ze je tam spokojena a ma hezky vztah ke svemu braskovi, ale proste ten smutek tady je. Mam samozrejme sve zajmy a pratele, i sem tam nejaky vztah, ale nepovedlo se mi uz zamilovat. Spis jsem se potrebovala asi jen tak vypovidat…Příspěvek upraven 06.04.20 v 20:36

Noční můra… :,( drž se. Je to nespravedlivé…v našem věku totiž holky "nemají nárok " na partnera ve stejném věku. Ti se dívají po mladších a nikomu to nepřijde divné. A představa, že mám uvažovat o někom 50+…no :?
Ještě, že to nemusím řešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
6.4.20 21:03
@Anonymní píše:
S manzelem jsme spolu byli cca 8 let a mame desetiletou dceru. Opustil me pred cca sesti lety, kdyz mi bylo 35 a jemu 39 kvuli mlade slecne (v te dobe 19), byla to dcera jeho kamarada. Ackoliv vypadam dobre, nemohla jsem konkurovat nekomu, kdo je skoro o 20 let mladsi, neni zatezkan domacnosti a ditetem a nabizi mu bezstarostny zivot plny party a vyletu. Mrzi me ted s odstupem casu hodne to, ze byvaly manzel ma vse a mně se stale nepovedlo najit v zivote stesti, ackoliv jsem to nebyla ja, kdo rozbil rodinu. Se slecnou se take za nejakou dobu rozesli, ale pak se k sobe vratili a ona nejak hned otehotnela. Ted maji skoro rocni dite, exmanzel mi sam rikal, ze tím, jak byl sam, tak si uvedomil, co provedl a jak moc touzi po rodine a ze tenkrat se mnou to bylo vsechno fajn a je to jeho chyba a proste nebyl dostatecne zraly a rodiny si nevazil. Ted uz si rodiny vazi, ale s nekym jinym. Nekdy to na me hodne padne, nejde o to, ze bych mu to stesti zavidela nebo neprala, spis mi to je lito. Ja bydlím z financnich duvodu u rodicu, (je to casto dost narocne, ale v Praze jsou najmy silene), on se stehuje se slecnou do noveho domecku, o jakem jsem vzdy snila, ale tenkrat jsme na to nemeli penize. Nasi dcery si vubec nevsimal, jejich dite ted uspava, prebaluje a dela kolem nej vse (pry k tomu dospel). Nasi dceri treba nekdy volam, kdyz je u tatinka a slysim, jak se tam vsichni smejí a jak si ona s malým hraje a take se smeje a je mi z toho pak hodne smutno. Jsem samozrejme rada, ze je tam spokojena a ma hezky vztah ke svemu braskovi, ale proste ten smutek tady je. Mam samozrejme sve zajmy a pratele, i sem tam nejaky vztah, ale nepovedlo se mi uz zamilovat. Spis jsem se potrebovala asi jen tak vypovidat…Příspěvek upraven 06.04.20 v 20:36

Proč se užíráte, jeho životem, proč se zajímat, jak žije, Stejně vás o dceru, připraví, To je otázka, času na to pozor ale nic stím neuděláte. Proč dělat, mě to nevadí… Vem tě čert… nebo jste byla herecká rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
905
6.4.20 21:04

Ahoj, je to závist. Přenést se přes to vyžaduje čas. Kdybys měla vlastní spokojený vztah, bylo by to jiné. Zazněly zde dobré rady- věnuj se sama sobě, sportuj a žij společensky. Až to půjde. Někoho potkáš a bude zase dobře. Jsi dobrý člověk, jsi ráda, že má dcerka s tátou a sourozencem hezký vztah. Zvládneš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18709
6.4.20 22:00

Jasne, ze to zamrzi, kdyz nekdo hrabe to, po cem touzis, plnymi hrstmi a jeste tobe primo na ocich. Chapu :hug:. Ale zivot jeste nekonci, jeste neni cas podtrhavat a brecet, jaks dopadla. Zachovala sis tvar a to do te miry, ze se ti manzel v podstate omluvil 8o to respekt.

Verim, ze dojdes štěstí a na hnizdecko lasky od byvaleho si kolikrat ani nevzpomenes :palec: moc drzim palce, nevzdavej to!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama