Exmanželka a jeho děti, jak s tím žít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 12:06
Exmanželka a jeho děti, jak s tím žít ?

Ahoj, potřebuji se vypovídat nebo spíše znát názor ostatních na moji situaci. S přítelem jsem 5 let, z toho 2 roky jako milenka :cert: přítel se po 15 letech manželství rozvedl prý ne k vůli mě, že jim to už dlouho nefungovalo a neustále se hádali. 3 roky jsme spolu ofiko, ex se koupil byt cca 1km od původního bydliště kde bydlí s 18 letou dcerou a u přítele zůstala mladší 16 dcera, já mám z prvního manželství 16 letou dceru a bydlíme samy. Problém je v tom, že společně bydlení nepřipadá v úvahu, starší dcera se mnou vůbec nekomunikuje a pokud jsme u nej nikdy tam nepujde, jezdíme tam jak na chatu :roll:. Mladší dcera co s nim bydlí to nějak toleruje, ale bývala žena vůbec. Neustále vola, chodí si k němu domu, stále má klíče od baráku, prohlíží si zahradu, pak mu hned vola, ze ji je to líto jak to tam vypadá atd, on hned poseka, vyfotí ji to a píše už je to takhle v pořádku? Posílají si smajliky, řeší spolu Soukrome záležitosti, on má klíče od jejího bytu, chodí k ni nahoru, prý za dcerou, když ona k vůli mě nepujde k němu. Schází se všichni na rodinných oslavách kam já nesmím. Tráví spolu Vánoce všichni, já jsem u rodičů. Příště kdykoliv zavolá bejvalka, mám už husi kůži a alergii. V leté jede s detma na týdenní cyklovýlet, můj přítel ji hned koupil držáky na kola, půjčuje ji svoje kolo, jelikož ona nemá, v zimě kupuje řetězy, učí jak nasadit u toho si daji kávu. Podotýkám, ze bývala děla vše proto aby se mi vyhnula. Mají prý společnou péči a nic mi do toho není a dovychovaji děti spolu. Před 14 dni mě požádal o ruku, jelikož viděl, ze už mě ztrácí a nemám na to nervy. Tak hlavně, ze nám prstýnek ????????????????‍♀️. Připadám si jako kus hadru. Jeho maminka mě tez odmítá, sestru jsem ani za 5 let neměla čest poznat. Je to proste divny a cely ujetý. Exmanželka chlapa nemá a nechce, je ji 51 let, příteli 50 let a mě 36 let. Myslím, ze ji to takhle max. vyhovuje. Piskne a on s radosti vše udělá a já jdu vždycky stranou. Díky za podporu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Mika.ella1
Kecalka 105 příspěvků 17.06.19 12:09

Jo tomu se rika karma devce :mrgreen:

Eicul12345
Stálice 67 příspěvků 17.06.19 12:11
@Mika.ella1 píše:
@Mika.ella1

Jo taky jsem si to říkala :D

Russet
Neúnavná pisatelka 17114 příspěvků 17.06.19 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se vypovídat nebo spíše znát názor ostatních na moji situaci. S přítelem jsem 5 let, z toho 2 roky jako milenka :cert: přítel se po 15 letech manželství rozvedl prý ne k vůli mě, že jim to už dlouho nefungovalo a neustále se hádali. 3 roky jsme spolu ofiko, ex se koupil byt cca 1km od původního bydliště kde bydlí s 18 letou dcerou a u přítele zůstala mladší 16 dcera, já mám z prvního manželství 16 letou dceru a bydlíme samy. Problém je v tom, že společně bydlení nepřipadá v úvahu, starší dcera se mnou vůbec nekomunikuje a pokud jsme u nej nikdy tam nepujde, jezdíme tam jak na chatu :roll:. Mladší dcera co s nim bydlí to nějak toleruje, ale bývala žena vůbec. Neustále vola, chodí si k němu domu, stále má klíče od baráku, prohlíží si zahradu, pak mu hned vola, ze ji je to líto jak to tam vypadá atd, on hned poseka, vyfotí ji to a píše už je to takhle v pořádku? Posílají si smajliky, řeší spolu Soukrome záležitosti, on má klíče od jejího bytu, chodí k ni nahoru, prý za dcerou, když ona k vůli mě nepujde k němu. Schází se všichni na rodinných oslavách kam já nesmím. Tráví spolu Vánoce všichni, já jsem u rodičů. Příště kdykoliv zavolá bejvalka, mám už husi kůži a alergii. V leté jede s detma na týdenní cyklovýlet, můj přítel ji hned koupil držáky na kola, půjčuje ji svoje kolo, jelikož ona nemá, v zimě kupuje řetězy, učí jak nasadit u toho si daji kávu. Podotýkám, ze bývala děla vše proto aby se mi vyhnula. Mají prý společnou péči a nic mi do toho není a dovychovaji děti spolu. Před 14 dni mě požádal o ruku, jelikož viděl, ze už mě ztrácí a nemám na to nervy. Tak hlavně, ze nám prstýnek ????????????????‍:female_sign:️. Připadám si jako kus hadru. Jeho maminka mě tez odmítá, sestru jsem ani za 5 let neměla čest poznat. Je to proste divny a cely ujetý. Exmanželka chlapa nemá a nechce, je ji 51 let, příteli 50 let a mě 36 let. Myslím, ze ji to takhle max. vyhovuje. Piskne a on s radosti vše udělá a já jdu vždycky stranou. Díky za podporu.

Hele a stojí ti vůbec za ty nervy? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 12:13

Tak musis vedet, jestli Ti to za to stoji :nevim: taky jsme byla milenka, pak se manzel rozvedl a jeste dlouhou dobu skakal kolem deti a exmanzelky, nez pochopil, ze s nim jen vyjebavaji a tahaji z nej penize.. no ale jakmile se nam narodilo spolecne dite, tak spoustu veci pochopil.. deti neres, ty od meho manzela byly z pocatku naockovane maminkou, ale nejsou male, tak brzy pochopily jak to je a ted me pry pred mamou brani, kdyz me pomlouva a to me prosim ani jednou nevidela, ani jsme spolu nikdy nikterak nekomunikovaly :mrgreen: a kdyz uz Te pritel pozadal o ruku, tak bych se zeptala, jak si predstavuje spolecnou budoucnost, ptze vzit se a nebydlet spolu ve Vasem veku (to neni urazka ;) ) mi prijde divne :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 24105 příspěvků 17.06.19 12:14
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se vypovídat nebo spíše znát názor ostatních na moji situaci. S přítelem jsem 5 let, z toho 2 roky jako milenka :cert: přítel se po 15 letech manželství rozvedl prý ne k vůli mě, že jim to už dlouho nefungovalo a neustále se hádali. 3 roky jsme spolu ofiko, ex se koupil byt cca 1km od původního bydliště kde bydlí s 18 letou dcerou a u přítele zůstala mladší 16 dcera, já mám z prvního manželství 16 letou dceru a bydlíme samy. Problém je v tom, že společně bydlení nepřipadá v úvahu, starší dcera se mnou vůbec nekomunikuje a pokud jsme u nej nikdy tam nepujde, jezdíme tam jak na chatu :roll:. Mladší dcera co s nim bydlí to nějak toleruje, ale bývala žena vůbec. Neustále vola, chodí si k němu domu, stále má klíče od baráku, prohlíží si zahradu, pak mu hned vola, ze ji je to líto jak to tam vypadá atd, on hned poseka, vyfotí ji to a píše už je to takhle v pořádku? Posílají si smajliky, řeší spolu Soukrome záležitosti, on má klíče od jejího bytu, chodí k ni nahoru, prý za dcerou, když ona k vůli mě nepujde k němu. Schází se všichni na rodinných oslavách kam já nesmím. Tráví spolu Vánoce všichni, já jsem u rodičů. Příště kdykoliv zavolá bejvalka, mám už husi kůži a alergii. V leté jede s detma na týdenní cyklovýlet, můj přítel ji hned koupil držáky na kola, půjčuje ji svoje kolo, jelikož ona nemá, v zimě kupuje řetězy, učí jak nasadit u toho si daji kávu. Podotýkám, ze bývala děla vše proto aby se mi vyhnula. Mají prý společnou péči a nic mi do toho není a dovychovaji děti spolu. Před 14 dni mě požádal o ruku, jelikož viděl, ze už mě ztrácí a nemám na to nervy. Tak hlavně, ze nám prstýnek ????????????????‍:female_sign:️. Připadám si jako kus hadru. Jeho maminka mě tez odmítá, sestru jsem ani za 5 let neměla čest poznat. Je to proste divny a cely ujetý. Exmanželka chlapa nemá a nechce, je ji 51 let, příteli 50 let a mě 36 let. Myslím, ze ji to takhle max. vyhovuje. Piskne a on s radosti vše udělá a já jdu vždycky stranou. Díky za podporu.

Nevím, jakou podporu čekáš?
Chlap je evidentně rozežranej, chce si uchovat jak rodinu, tak mladou pichnu. :nevim:

Z pohledu dětí: ty bys snad zbožňovala milenku, kvůli které táta opustil mámu?

Co ti poradit těžko říct. Teď jsi ty v roli „manželky“ a ex v roli „milenky“. I když spolu třeba nespí, tak jedou kafíčka, smajlíky, vtíky.

Eicul12345
Stálice 67 příspěvků 17.06.19 12:14
@Russet píše:
Hele a stojí ti vůbec za ty nervy? 8o

Ne :D, důrazně mi dokola opakuje, ze novou rodinu nechce! Ze počkáme až nám děti vyrostou a pak se možná budu míč asi nastěhovat a prý si budeme užívat :joy:.

Bábrdl
Generální žvanilka 24105 příspěvků 17.06.19 12:16
@Anonymní píše:
Tak musis vedet, jestli Ti to za to stoji :nevim: taky jsme byla milenka, pak se manzel rozvedl a jeste dlouhou dobu skakal kolem deti a exmanzelky, nez pochopil, ze s nim jen vyjebavaji a tahaji z nej penize.. no ale jakmile se nam narodilo spolecne dite, tak spoustu veci pochopil.. deti neres, ty od meho manzela byly z pocatku naockovane maminkou, ale nejsou male, tak brzy pochopily jak to je a ted me pry pred mamou brani, kdyz me pomlouva a to me prosim ani jednou nevidela, ani jsme spolu nikdy nikterak nekomunikovaly :mrgreen: a kdyz uz Te pritel pozadal o ruku, tak bych se zeptala, jak si predstavuje spolecnou budoucnost, ptze vzit se a nebydlet spolu ve Vasem veku (to neni urazka ;) ) mi prijde divne :nevim:

Kdyby tohleš líčila manželka, tak řekne, že „nejdřív se alespoň o ty dětí ještě zajímal, ale pak ho milenka naočkovala a když se jim narodilo jejich společné, byl konec“. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 12:16
@Anonymní píše:
Tak musis vedet, jestli Ti to za to stoji :nevim: taky jsme byla milenka, pak se manzel rozvedl a jeste dlouhou dobu skakal kolem deti a exmanzelky, nez pochopil, ze s nim jen vyjebavaji a tahaji z nej penize.. no ale jakmile se nam narodilo spolecne dite, tak spoustu veci pochopil.. deti neres, ty od meho manzela byly z pocatku naockovane maminkou, ale nejsou male, tak brzy pochopily jak to je a ted me pry pred mamou brani, kdyz me pomlouva a to me prosim ani jednou nevidela, ani jsme spolu nikdy nikterak nekomunikovaly :mrgreen: a kdyz uz Te pritel pozadal o ruku, tak bych se zeptala, jak si predstavuje spolecnou budoucnost, ptze vzit se a nebydlet spolu ve Vasem veku (to neni urazka ;) ) mi prijde divne :nevim:

On to má jinak nastavené, chce se o ne i o ni starat a nebere to jakoze ho obirají o peníze. Další dítě už není možné, poslal mě na potrat, ze už další nechce :?

Eicul12345
Stálice 67 příspěvků 17.06.19 12:17
@Bábrdl píše:
Nevím, jakou podporu čekáš?
Chlap je evidentně rozežranej, chce si uchovat jak rodinu, tak mladou pichnu. :nevim:

Z pohledu dětí: ty bys snad zbožňovala milenku, kvůli které táta opustil mámu?

Co ti poradit těžko říct. Teď jsi ty v roli „manželky“ a ex v roli „milenky“. I když spolu třeba nespí, tak jedou kafíčka, smajlíky, vtíky.

Jo taky to tak vnímám…

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 17.06.19 12:21
@Anonymní píše:
On to má jinak nastavené, chce se o ne i o ni starat a nebere to jakoze ho obirají o peníze. Další dítě už není možné, poslal mě na potrat, ze už další nechce :?

A proč že spolu jste?

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 17.06.19 12:21
@Mika.ella1 píše:
:palec: A navíc taky sen manželky… Který ženský se v padesáti poštěstí, aby za ní chlap takhle pálil :mrgreen:
Jinak 36, 16 letá dcera… dobrý počty :palec: Ženy, až tu zase bude brečet svobodná třicátnice, ukažte jí prosím tuhle diskuzi, že není tak zle na světě, jak si myslí… :D
Elzaaa
Kecalka 292 příspěvků 17.06.19 12:22

Sla bych hodne rychle od toho. Hlavne zadna svatba. To neni partnersky zivot.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 12:22
@Bábrdl píše:
Kdyby tohleš líčila manželka, tak řekne, že „nejdřív se alespoň o ty dětí ještě zajímal, ale pak ho milenka naočkovala a když se jim narodilo jejich společné, byl konec“. :mrgreen:

Jasne a proto jedeme uz na ctvrtou spolecnou dovolenou k mori, kam se deti strasne tesi :kytka: jak lehke je hodnotit situaci, kdyz o nic nevis vid? ;) myslim, ze kdyz manzel plati alimenty 20 tisic na dve deti, tak by jim z toho maminka mohla zaplatit skolu v prirode apod, ale i ted do plati vsechno manzel.. ja to spis myslela tak, ze deticky byly dost rozmazlene a kdyz treba vzteky roztriskaly tablet, tak tatinek sel a koupil hned novy, jen tak :roll: a to uz ted nedela, jinak alimenty plati radne, deti jsou u nas pomalu vic, nez doma, k narozkam, Vanocum apod dostavaji hodnotne darky, jen uz proste nedostanou vec za pet tisic jen tak 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 12:23
@Anonymní píše:
On to má jinak nastavené, chce se o ne i o ni starat a nebere to jakoze ho obirají o peníze. Další dítě už není možné, poslal mě na potrat, ze už další nechce :?

Tak to bych mu vratila prstynek a nechala ho svemu osudu, tohle by i na me bylo moc a to jsem toho vydrzela fakt hodne :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama