Exmanželka partnera nám komplikuje život skrze děti

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 19:49

Exmanželka partnera nám komplikuje život skrze děti

Ahoj,
chtěla jsem se podělit se svým příběhem a budu ráda za vaše názory. :)
Mám partnera přes 3 roky, je rozvedený skoro 6 let a má z manželství dvě děti. S dětmi vycházím skvěle ale postupně se ten vztah mění, protože exmanželka vede děti proti nám. Také neustále uráží jak mě tak i partnera a naše rodiny. Pokud nedostane co chce tak dělá peklo. Například nechce dovolit dětem aby o prázdninách jeli s námi na dovolenou do zahraničí, vyhrožuje soudy a podobně, neustále chce zvyšovat alimenty, manipuluje s dětmi. Proste nám neustále komplikuje život. Snažíme se řešit vše v klidu a hlavně aby to nemělo dopad na děti ale bohužel z její strany tohle nefunguje. Jediné správné řešení je vždy to její a pokud ne tak bude oheň na střeše…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43654
28.6.22 19:57

Kdybys měla chlapa bez závazků, neměla bys tyto potíže. Holt sis ho vybrala, přítel s ex asi nic nezmůže a to ji zná líp než ty, tak se nad to povznes. Kdyby urážela mou rodinu, tak se ozvu, ale jestli to je osoba bez špetky sebereflexe, k ničemu to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
28.6.22 20:02

@Russet
Toho jsem si vědoma jde mi hlavně o to aby byli děti v pohodě a to nejsou. Povznést se nám tím taky není úplně lehké partnera to trápí neví si rady a samozřejmě to trápí i mě.
Vybrala jsem si ho s dětmi a udělala bych to znovu ale proč má někdo za potřebí po šesti letech od rozvodu stále dělat naschvály a podobně. :nevim:

Příspěvek upraven 28.06.22 v 20:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
28.6.22 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla jsem se podělit se svým příběhem a budu ráda za vaše názory. :)
Mám partnera přes 3 roky, je rozvedený skoro 6 let a má z manželství dvě děti. S dětmi vycházím skvěle ale postupně se ten vztah mění, protože exmanželka vede děti proti nám. Také neustále uráží jak mě tak i partnera a naše rodiny. Pokud nedostane co chce tak dělá peklo. Například nechce dovolit dětem aby o prázdninách jeli s námi na dovolenou do zahraničí, vyhrožuje soudy a podobně, neustále chce zvyšovat alimenty, manipuluje s dětmi. Proste nám neustále komplikuje život. Snažíme se řešit vše v klidu a hlavně aby to nemělo dopad na děti ale bohužel z její strany tohle nefunguje. Jediné správné řešení je vždy to její a pokud ne tak bude oheň na střeše…

Tak alimenty se budou zvyšovat stále, na to se připrav. Bohužel jsi si vybrala chlapa s dětmi a jeho ex bude patřit do jeho života částečně pořád, to není pro každého. Navíc, jak nastoupí puberta, tak to nemusí být ani o navádění dětí, jako o nich samotných a jejich výchově, na které se otec samozřejmě svědomitě podílí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
28.6.22 20:03
@Marika28 píše:
@Russet
Toho jsem si vědoma jde mi hlavně o to aby byli děti v pohodě a to nejsou. Povznést se nám tím taky není úplně lehké partnera to trápí neví si rady a samozřejmě to trápí i mě.
Vybrala jsem si ho s dětmi a udělala bych to znovu ale proč má někdo za potřebí po šesti letech od rozvodu stále dělat naschvály a podobně. :nevim:Příspěvek upraven 28.06.22 v 20:02

Joooo, u nas naschvaly a tohle navádění děti přestalo až ve chvíli, co si ex našla chlapa 🤷🏻‍♀️Sláva bohu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
28.6.22 20:06

@NicknackEK
Jo to máme podobné taky byl chvilku klid když měla partnera ale momentálně už nemá což se děje každý rok občas i půl rok. Ale jakmile je bez partnera který ji vyhovuje tak je zlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
28.6.22 20:08

@Keyllah
Alimenty ve výši skoro 15 000 na dvě děti v 2. a 3. třídě mi přijde celkem dost zvláště když matka pracuje. A je evidentní že ty alimenty nejdou úplně dětem.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
28.6.22 20:11

Znám. Několik let se snažili domluvit, muž ve všem ustoupil a stejně přišlo předvolání k soudu. Ten jsme vyhráli, několikrát, výživné bylo o několik tisíc snížené, posíláme místo toho dětem na spoření na jejich jméno, žádost o změnu styku s dětmi jí byla taktéž zamítnuta. Ale kvůli každému nesmyslu pořád předvádí hysteráky, manipuluje, lže, očkuje děti, píše za ně zprávy, snaží se dosáhnout svého za každou cenu, především citovým vydíráním právě přes děti. Už neustupujeme :think: Peklo je tak, jako tak. Vztah s dětmi se tím zhoršil mě, ale i muži a celé širší rodině. Nejde s tím nic dělat, vysvětlit jim to nejde, ač už jsou velké, tak máma je máma a tak jejím pomluvám věří a podle toho se k otci chovají :?.
Já už se vůbec neangažuji, jejich konflikty neřeším, nemíchám se do toho, s dětmi se o ní vůbec nebavím. Je to její věc, že to dotáhla tak daleko, že otec jejích děti jí nenávidí, nevěří jí, ignoruje jí, nechce jí vidět ani o ní slyšet.

Rozvádět se chtěla ona, našla si milence. Já ho potkala několik let po rozvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
28.6.22 20:14
@Marika28 píše:
@Keyllah
Alimenty ve výši skoro 15 000 na dvě děti v 2. a 3. třídě mi přijde celkem dost zvláště když matka pracuje. A je evidentní že ty alimenty nejdou úplně dětem.:)

jasně, bývalá si za to chodí na nehty, kosmetiku a kupuju drahé kabelky, že? 8)
Stanovené alimenty tobě klidně můžou připadat celkem dost, ale stanoví se podle výdělků chlapa a s věkem dětí rostou a můžou to být desítky tisíc i víc…u vás se nejblíž přechod na druhý stupeň ve škole, to taky ospravedlňuje zvýšení nebo když otec začne víc vydělávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473

Zkuste využít služeb mediátora, jestli nepomůže najít nějakou dohodu.

https://www.amcr.cz/mediatori/

Když se to nepovede, tak nějakého ostřejšího rodinnéh právníka, co jí nejdřív bude psát významné dopisy a když ani to nezabere, tak holt ho využjte na to, aby vám soud jasně stanovil podmínky.

A teda fakt nechceš být s chlapem, co bude obcházet svoje závazky k bývalé rodině. POkud spolu máte a nebo plánujete děti, docela dobře se ti v příštích 10-15 letech taky může stát, že najednou budeš ex…

Příspěvek upraven 28.06.22 v 20:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23

@ulice
to máme dost podobné. Snažím se to neřešit jenže ne vždy to jde když se partner trápí tak mě to také mrzí. S dětmi o tom vůbec nemluvíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
28.6.22 20:17

Jinak teda pokud má děti ve 2 a 3 třídě a je 6 let rozvedný, tak odcházel od matky s kojencem a batoletem?

No pěkný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
28.6.22 20:17

@Keyllah
Těžko říct co s penzi delá kazdopádně věčne nevychází finančně a to pracuje a nevydělává si málo a děti neustale nemají spodní prádlo, boty, stále děravé ponožky a tak podobně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
28.6.22 20:19

@Ou
Ano ano akorát že on neodešel ale on byl ten co večer byl s dětmi doma když matka s kamarádkou lítala na drinky které taky platil on. Pak si někoho našla a rozvedli se. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8050
28.6.22 20:21
@Marika28 píše:
@Keyllah
Těžko říct co s penzi delá kazdopádně věčne nevychází finančně a to pracuje a nevydělává si málo a děti neustale nemají spodní prádlo, boty, stále děravé ponožky a tak podobně

Aaaa, tady uz takova klasika… deti jedi suchy rohliky, chodi roztrhany a spinavy a ex chodi na nehty a ke kadernici… proc to resis ty? Platis snad ty alimenty ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat