Expartneři, bývalé kamarádky, kamarádi, přátelé a vy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 19:40
Expartneři, bývalé kamarádky, kamarádi, přátelé a vy...

Ahoj,
Můj dotaz bude více rozvětvený :-)
Máte za sebou vyjímečnou zkušenost s někým, koho jste měli hodně rádi, a přesto jste si ublížili a on/ ona s vámi utnul kontakt, nebo bylo ublíženo vám a utli jste ho vy?
Jak to celé dopadlo?

Jak na to vzpomínáte?
Pálíte zcela mosty i co se týče vzpomínek, myšlenek?
Dokázali byste začít znova komunikovat? chtěli byste obnovit kontakt třeba ze zvědavosti, protože dlouho nemáte žádné aktuální info o člověku, který vám byl blízký? Myslíte na to, že byste ho/ ji ráda viděl/a?
Nemám na mysli vracení se, ale kontakt na úrovni běžného setkání jako s kýmkoliv jiným.
Ptám se proto, že kolem mě je spousta lidí, kteří na bývalé nebo na kamarády/ ky vzpomínají s lítostí, a je vidět, že to v nich zůstává, protože to neskončilo zrovna dobře.
Sama mám podobnou zkušenost a zrovna včera jsme se s kamarádkou na toto téma bavily, tak mě zajímají i vaše postřehy.

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 25.10.18 19:51

Uháněl mě jeden chlap… trosku starší… měl dvě děti, rozvedený. Strašně jsem se zamilovala, pozorný, bral mě za kulturou, na večeře, představil mi syny, ze spolu si pak uděláme dcerusku… rok jsme spolu randili a pak mi zavolala jeho manželka a mě malém odvezli. Pak mi řekl, ze se mnou byl kvůli tomu, ze v posteli dobrý. Co řekl těm dětem vůbec netuším. Myslela jsem tenkrát, ze umru. On dostal zákaz, jeho manželka mě pak potkala na ulici a ještě na mě jecela, ze jsem ku*va. Bolelo to hodně… já o ni neměla ani páru. Po roce kdy jsme spolu vůbec nebyli v kontaktu mi napsal, jestli bych se nechtěla vidět a mě se udělalo úplně zle a vůbec jsem mu neodpovedela. Občas na nej myslím, ale spis jak moc ho nenávidím za to, jak si se mnou hrál a co všechno mi nakecal a ze jsem přes růžové brýle nechtěla vidět, co je to za chcipaka.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 25.10.18 19:53

Zrovna dneska jsem u snidane nad kafem myslela na sveho ex … rozesli jsme se uz pred 10 lety, dost mi ublizil, ale nedokazala sem ho uplne odstrihnout. 8o pak jsme se jeste nejakou dobu kamaradili, nez mi doslo, ze jsem to nemela uzavrene, nicilo me to a ve skrytu duse jsem porad doufala, ze se k sobe vratime. Pred 7 lety jsem pak udelala radikalni strih a odesla do ciziny, kde jsem pomerne zahy potkala ted uz manzela a zalozila rodinu… od me „emigrace“ jsme se nevideli, obcas si napiseme ( tajne ) a ja na nej stejne dost casto myslim.....nevim jestli je to postreh, spis takova zpoved… a porad nevim jak se k tomu postavit a jak s tim nalozit :nevim: Uz jsem uvazovala, ze by mi treba pomohlo, kdyby jsme se jednou sesli, pokecali a zjistili, ze uz jsme kazdy nekde jinde… ale zaroven se toho bojim, aby to nedopadlo „spatne“ :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 19:55

No skoro 15 let jsme se intenzivně stýkali s manželkou příbuzného, byla jsme jí oporou i v krizi, kterou měli a nakonec neustáli.
Byla schopna ze dne na den přerušit veškeré kontakty, třebaže ještě před rozvodem říkala, že se můžu stavit za dítětem, když zavolám…
Byl to pro mě docela šok, měla jsem za to, že jsme rodina a kamarádky zároveň.
Pro mě někdo, kdo patřil přes 10 let do rodiny a přivedl do ní dítě a zároveň praktikoval vídání se nejen o narozeninách, nepřestane být rodina jen kvůli rozvodu.
Já bych něčeho takového prostě nebyla schopna, zvlášť proto, že jsem za ní stála při rozvodu.
Anonym kvůli rodinné situaci

Serpentini
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 25.10.18 19:58

Jo, mám pár lidí kteří mi chybí. Jednoho bývalého jsem měla hodně ráda, i když to byl lump a nechoval se ke mně hezky, tak bych ho ráda viděla. Ale bohužel o kontakt nestojí a odstřihl mě. A potom mi chybí dvě kamarádky, jedna mě odstřihla potom co se mi nelíbilo její chování (spala se zadaným a já znala jeho přítelkyni, takže pro mě nepříjemná situace). A druhá mi udělala hroznou sviňárnu a zjistila jsem, že mě nikdy jako kamarádku nebrala. Přesto mi hrozně chybí a dala bych jí ještě šanci, za ty dva roky jsem jí odpustila. Ale ona asi zjistila že se ke mně donesl ten hnus co mi provedla a napsala mi jen jednou, krátce po tom incidentu ať s ní mluvím, o což jsem tehdy nestála. A teď když bych s ní chtěla mluvit nějak nedokážu sebrat odvahu jí kontaktovat :( ale pořád doufám že jí jednou potkám a vyříkáme si to

GirlsNick
Kecalka 383 příspěvků 25.10.18 20:00

Se všemi svými bývalími nejsem nějak extra na nože. S jedním jsem dokonce v kontaktu a řekla bych, že máme velmi přítelský vztah.

Co mi, ale teď vyrazilo dech bylo, když semnou má kamarádka přestrala komunikovat.
Vše začalo když jsem se odstěhovala a tak nějak jsme se přestali vidět, ale vždy jsme si napsali nebo zavolali. Teď si našla nového přítele a vůbec semnou nekomunikuje. Dokonce ani neodepíše na zprávu, kde jí píšu, že bych jí třeba ráda viděla.
Nejspíš jí to nový partner zakázal, ale já mám hlavu pořád vzhůru. Vždy budu ráda vzpomínat na krásné vzpomínky :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 20:13

Vídám se s bývalou, kterou mám stále moc rád, ale když jsem s ní byl, nevážil jsem si toho.
Jsem kamarád na kafe a když sedíme třeba v kavárně, nevnímám ani co říká. Jsem jen rád, že s ní můžu být- to mi běží hlavou.
Každý máme svůj život, ale v mém srdci je už hodně let a tak to i zůstane.
Holt někdo je jedinečný natolik,že nejde zapomenout , a ani se nechce ? ;)
Každopadně ona má svého muže a já svou manželku a ani jednoho by nenapadlo být nevěrný.
Možná přicházíme o něco moc fajn, protože to pouto má na nás oba vliv, ale nic jsme nikdy opět nenávazali a ani nenavážeme.Co bylo, bylo, srdci se poručit dá, ne že nééé.

dedrichov
Závislačka 2898 příspěvků 25.10.18 20:41
@Anonymní píše:
No skoro 15 let jsme se intenzivně stýkali s manželkou příbuzného, byla jsme jí oporou i v krizi, kterou měli a nakonec neustáli.
Byla schopna ze dne na den přerušit veškeré kontakty, třebaže ještě před rozvodem říkala, že se můžu stavit za dítětem, když zavolám…
Pro mě někdo, kdo patřil přes 10 let do rodiny a přivedl do ní dítě a zároveň praktikoval vídání se nejen o narozeninách, nepřestane být rodina jen kvůli rozvodu.
Já bych něčeho takového prostě nebyla schopna, zvlášť proto, že jsem za ní stála při rozvodu.

Mívala jsem velmi dobré blízké přátele, láska až za hrob i po 20 letech. Pach se ale rozešli, byl to naprostý šok, byla jsem pro ni alespoň na telefonu, bydlím daleko. Těch hodin, kdy se potřebovala vymluvit, strašně mě drásalo, když o něm mluvila naprosto příšerným způsobem … Jenže pak zjistila, že jsem občas v kontaktu i s ním, že ho prostě po těch letech nedokážu jen tak hodit přes palubu a vůbec nekomunikovat. Tak ona naprosto utla kontakty se mnou.
Je mi to líto, ale beru to tak, že ona prostě nesnese v blízkosti nikoho, kdo je znal jako šťastný pár.
Třeba je to u vás podobně :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 20:45

Mame ze skoly partu kamaradek. Jednu z nich jsem povazovala za svou nejlepsi. Kdyz nam bylo nejak kolem 20 tak jsem se dozvedela ze ona za svou nejlepsi kamosku povazuje dalsi z nasi party a je to zrejme vzajemne. Dlouho jsem to nemohla zkousnout, vidaly jsme se jen v parte, spolu samy ne. Nevim jestli ji to doslo nebo ne. Postupne jsme se zacly vidat i samy. Ale prostr i kdyz je to uz 20 let, tak to tam proste porad je. Proste me to porad boli, predevsim proto, ze jsem uz nikdy se zadnou kamoskou takhle blizky vztah nemela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 20:46
@Anonymní píše:

Mam podobnou zkusenost, extchyne, 19 let jsme si byly velmi blizke, to i po rozvodu, byla mi opravdu druhou mamou. Nase pratelstvi ukoncila po letech jedna sms, ze uz se mnou na kafe nepujde, protoze si nechce pridelavat problemy v rodine. Chapu jeji myslenkove pochody, ale ja bych tohle nikdy neudelala. Holt jsem nasemu pratelstvi prikladala vetsi vahu nez ona. Je to pro me zklamani.

g.sandova
Závislačka 3793 příspěvků 25.10.18 21:21

Dříve mě to trápilo, teď jsem se od všeho nějak oprostila. Dvakrát nevstoupís do téže řeky, potvrdilo se mi to. Jsem ráda, že jsem se některých myšlenek zbavila

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 21:22
@Anonymní píše:
Vídám se s bývalou, kterou mám stále moc rád, ale když jsem s ní byl, nevážil jsem si toho.
Jsem kamarád na kafe a když sedíme třeba v kavárně, nevnímám ani co říká. Jsem jen rád, že s ní můžu být- to mi běží hlavou.
Každý máme svůj život, ale v mém srdci je už hodně let a tak to i zůstane.
Holt někdo je jedinečný natolik,že nejde zapomenout , a ani se nechce ? ;)
Každopadně ona má svého muže a já svou manželku a ani jednoho by nenapadlo být nevěrný.
Možná přicházíme o něco moc fajn, protože to pouto má na nás oba vliv, ale nic jsme nikdy opět nenávazali a ani nenavážeme.Co bylo, bylo, srdci se poručit dá, ne že nééé.

Martine jsi to ty? 8o

plenkovedorty
Kecalka 235 příspěvků 26.10.18 19:27
@Anonymní píše:
Martine jsi to ty? 8o

Tak co, je to Martin nebo ne :lol:

Taky jedna
Extra třída :D 11918 příspěvků 27.10.18 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
Můj dotaz bude více rozvětvený :-)
Máte za sebou vyjímečnou zkušenost s někým, koho jste měli hodně rádi, a přesto jste si ublížili a on/ ona s vámi utnul kontakt, nebo bylo ublíženo vám a utli jste ho vy?
Jak to celé dopadlo?Jak na to vzpomínáte?
Pálíte zcela mosty i co se týče vzpomínek, myšlenek?
Dokázali byste začít znova komunikovat? chtěli byste obnovit kontakt třeba ze zvědavosti, protože dlouho nemáte žádné aktuální info o člověku, který vám byl blízký? Myslíte na to, že byste ho/ ji ráda viděl/a?
Nemám na mysli vracení se, ale kontakt na úrovni běžného setkání jako s kýmkoliv jiným.
Ptám se proto, že kolem mě je spousta lidí, kteří na bývalé nebo na kamarády/ ky vzpomínají s lítostí, a je vidět, že to v nich zůstává, protože to neskončilo zrovna dobře.
Sama mám podobnou zkušenost a zrovna včera jsme se s kamarádkou na toto téma bavily, tak mě zajímají i vaše postřehy.

Mam jen jednu ex nej kamaradku s kterou jsme prerusily vztahy, je to uz vice nez 20 let, ale ona to dodnes neprekousla a i kdyz bydli v cizine, tak kdyz prijede, tak me pomlouva u nasich byvalych spolecnych kamaradek.
Ja to trosku nechapu, jsem davno jinde, ale protoze to vim (a ona to dela tak abych to vedela), je pro me nepravdepodobne, ze bych se s ni chtela setkat. Byly jsme par let nerozlucne, jako sestry, ja ji fakt milovala, byly jsme spolu cele dny a vedely o sobe vse.
Jenze jsem si pak nasla manzela, narodilo se nam dite a ona se mnou nemluvi ode dne nasi svatby :nevim:
Jine ex nemam, s zadnou jinou ani jinym jsem nemela takto blizky vztah, ani nemam nikoho s nevyresenou minulosti, stykam se i s kamaradkami ze skolky :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >