Expartnerka se po vztahu mstí

Anonymní
3.1.20 11:05

Expartnerka se po vztahu mstí

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se někdo setkal s pomstami expartnera až do takové míry, kdy došlo na poškozování věcí a podobně? Před nedávnem sme se rozešli s Ex a myslel jsem si, že to nese lépe než já, ale opak je pravdou. Neustále vymýšlí jak se mi mstít. Mám teď novou přítelkyni a bojím se, že by mohla nějak ohrozit můj nový vztah. Zároveň ví kde bydlím a vzhledem k tomu, že jsem zjistil, že je psychicky labilní, tak se bojím, že se o něco pokusí. Nevíte jak se případně proti takhle „narušeným“ osobám bránit? Nechci to v budoucnu řešit přes Policii ČR. Ano, možná trochu maluju čerta na zeď, ale s tímto typem člověka sem se setkal poprvé, tak úplně nevím jak se zachovat a bránit :D. Zablokovaná na soc. sítích je. Díky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21794
3.1.20 11:10
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se někdo setkal s pomstami expartnera až do takové míry, kdy došlo na poškozování věcí a podobně? Před nedávnem sme se rozešli s Ex a myslel jsem si, že to nese lépe než já, ale opak je pravdou. Neustále vymýšlí jak se mi mstít. Mám teď novou přítelkyni a bojím se, že by mohla nějak ohrozit můj nový vztah. Zároveň ví kde bydlím a vzhledem k tomu, že jsem zjistil, že je psychicky labilní, tak se bojím, že se o něco pokusí. Nevíte jak se případně proti takhle „narušeným“ osobám bránit? Nechci to v budoucnu řešit přes Policii ČR. Ano, možná trochu maluju čerta na zeď, ale s tímto typem člověka sem se setkal poprvé, tak úplně nevím jak se zachovat a bránit :D. Zablokovaná na soc. sítích je. Díky :palec:

To teď nijak neovlivníš, až se něco takového stane, potom jednej, nyní je to zcela bezpředmětné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7296
3.1.20 11:13

Ahoj,
bohužel mám podobnou zkušenost, která mě dokonce vedla k tomu, že jsem změnil bydliště a to se snažil utajit.
Doporučuji uzavřít sociální sítě apod., změnit místo parkování (případně parkovat v garáži či ve dvoře), upravit časy příchodů a odchodů, pokud to jde, místa, kam chodíš na oběd atd. Prostě znesnadnit jí tvoje fyzické dohledání. A utnout jakoukoliv komunikaci, případně pověřit nějakého právníka, ať jí napíše výzvu před podáním na policii a do ní uvést konkrétní příklady obtěžujícího chování či jednání.
Policie je opravdu krajní možnost, chápu, že se ti do takového řešení nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 12:18

Ahoj, bohužel jsou takoví expartneři/expartnerky, kteří úplně skrze svoji dejme tomu,,labilitu¨ nezvládají své emoce, mstí se, kopou kolem sebe a není jich bohužel málo. V tomto případě bude nejlepší spálit veškeré mosty, zablokovat na fb, mobilu, emailu, všude, kde se dá a moc nechodit na místa, kde bys ji mohl potkat. Nějak si promluvit se současnou přítelkyní, co ti ex dělá za problémy, aby pak nebyla moc překvapená, co se děje. Já jako žena mám trochu podobnou zkušenost s exparnterem ( on to vlastně ani nebyl expartner, rozešli jsme se dřív než jsme si něco začali, cítila jsem, že není s ním něco v pořádku), začal mi vyhrožovat, že na mě pošle ukrajince, vymáchá mě v kyselině nebo že spáchá sebevraždu a kdesi cosi…U něj jsem ale naštěstí neměla strach, že by to udělal, pořád měl nějaké velké řeči, ale žádné činy. Po těch výhružkách jsem si ho zablokovala všude a je klid.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 15:49

Ja mam podobnou zkusenost. S byvalym jsem byla jen chvili, jelikoz jsme zjistila, ze mi ve vsem lze, ze ma dite a podvadi me. Nic nepriznal. Byl manipulator a psychicky naruseny. Spoustu veci jsme zjistila, az jsem to s nim ukoncila. Po skonceni vztahu mi vyhrozoval a ponicil mi auto. Memu novemu partnerovi, ted uz manzelovi take ponicil auto. Resili jsme to pres policii, ale moc jsme nevyresili. Dostal jen poradkovou pokutu. A dodnes mam strach, ze ho nekde potkam a to uz je pres 4 roky, co se tohle delo.

• Citovat
  • Nahlásit
3781
3.1.20 16:05

To nepoznate vcas, kdyz cloveka poznavate nez s nim zacnete tvorit par, ze je labilni a naruseny? Takove posilam s diky rovnou do obehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 16:11

Ja s nim byla cca 3 mesice a to s tim, ze jsme se videli jen o vikendu a to jeste ne uplne pravidelne. Jakmile se zacal vybarvovat, vztah jsem ukoncila. A to tak, ze jakmile byl na nocni, tak jsem si posbirala sve veci, klice mu dala do schranky a chtela zmizet a uz ho nikdy nevidet. Bydlel ode me cca 50 km. Ale on i tak me stalkoval a nicil auta. Anonymni z 15:49.

• Citovat
  • Nahlásit
1281
3.1.20 19:36

@Premek_Orac co ti nakonec pomohlo? Odstěhovani? Zní to hrozně, to je uplne psycho když už se musí člověk kvůli tomu prestehovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7296
3.1.20 20:23

@35ja Asi kdyz jsem i pres jeji odpor dotahl rozvod, absolutne s ni nekomunikoval, nedal zadnou sanci na to, ze bych se mohl vratit. Bylo to smutne, no… Ale asi to tak melo byt, abych si soucasne zeny dostatecne vazil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.1.20 23:24

Ahoj mám podobnou zkušenost. Kdy mi v paneláku z chodby zmizely úplně všechny boty. Pravidelně mi rozřezával gumy u auta. Rozmlácený čelní sklo. Samozřejmě nikdy nikdo nic neviděl, takže policie nic nevyřešila. Jednou sem ho, ale natočila když mi propichoval gumu u auta. Policie to předala na přestupkové, kde on řekl, že video je natočeno z jiné doby než tvrdím. Na přestupkovém mu dali za pravdu.Jeho obtěžující sms a volání sem taky nahlásila a opět to předali na přestupkové, takže si z toho nic nedělal. Takže sem si zrušila soc. sítě. Změnila tel. číslo stejně ho získal, takže ho mám zablokovanèho. Přestěhovala jsem se. Takže ani ta policie ti moc nepomůže aspoň podle mých zkušeností. U nás to je horší, že spolu máme dítě, takže mě při předávání slovně a fyzicky napadal. U soudu sem si vydupadala komunikaci a předávání přes třetí osobu. Takže mě pomohlo absolutně nekomunikovat a přestěhovat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
4.1.20 09:01

@Kokokodak ježíš tohle je hrozný, musí to být psychicky vyčerpávající…na ulici nemá město kamery? přeji vám ať ten teror zkonci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat