Express hubnutí do léta

385
9.4.21 12:12

Express hubnutí do léta

Ahoj holky,
Léto už pomalu klepe na dveře, ikdyz včera to tak nevypadalo, a ja bych rada do léta něco málo zhubla.
Ideálně 9kg, ale myslím, že i 5kg by bylo fajn.
Začínám běhat a jist trochu zdravěji. Ale přeci jen, nemáte nějaká zkušenosti s nějakou Express dietou typu rýžova, jablečná…
vím ze je to na 2 věci, ale možná by to mohlo pomoct nastartovat :mrgreen: kdyby byla na tom některá stejně, budu ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
936
9.4.21 12:20

Všechny tyhle diety fungují na principu krátkodobého omezení a následného navrácení do původního stavu. Nešla bych do toho, většinou povedou k rozházení metabolismu a jojo efektu. Na hubnutí jste měla času dost, proč začínáte až teď? Neblbněte a hubněte normálně, klidně za cenu toho, že progres bude delší, ale trvalejší. A že v létě nebudete mít ideální postavu? Vždyť je to jedno, nechápu tohleto zátížení na hubnutí do plavek, vůbec se nedivím, že většina dotyčných tohle stejně nevydrží, když se pak stejně vrátí k původním návykům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
9.4.21 12:30

Dieta ti je naprd úprav si jídelníček na bázi zdravé a vyvážené stravy a cvic… Lepší jak nějaká dieta která ti huntuje žaludek… Budeš hubnout i tak a pak si začni rýsovat břicho.. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
9.4.21 12:36
@me57h píše:
Všechny tyhle diety fungují na principu krátkodobého omezení a následného navrácení do původního stavu. Nešla bych do toho, většinou povedou k rozházení metabolismu a jojo efektu. Na hubnutí jste měla času dost, proč začínáte až teď? Neblbněte a hubněte normálně, klidně za cenu toho, že progres bude delší, ale trvalejší. A že v létě nebudete mít ideální postavu? Vždyť je to jedno, nechápu tohleto zátížení na hubnutí do plavek, vůbec se nedivím, že většina dotyčných tohle stejně nevydrží, když se pak stejně vrátí k původním návykům.

Kdo jsi a co jsi udělala s Meh? To je asi nejnormalnejsi příspěvek co jsem od tebe četla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 12:47

Stačí mít představu o tom co jíš a vytvořit kalorický deficit. Můžeš jíst všechno, nemusíš držet žádnou dietu. + cvičit teda aspoň 40 minut, nebo třeba 10-15 minut HIIT - stačí 2-3× do týdne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
9.4.21 12:51

Jestli chceš „expres dietu“ zkus protíplísňovou, zaručuju ti, že zhubneš :lol: já na ni jsem z důvodu léčby střeva a letí to dolů raketově (ale samozřejmě očekávám mírné JOJO až skončím a začnu jíst normálně). Ale jinak pokud jsi zdravá nemáš žádné potíže tak to nikam nežeň. Nejzdravější hubnutí je to pomalé a trvalé. Takže racionální jídelníček, spoustu zeleniny a sezónního ovoce, přestat jíst cukrovinky a půjde to neboj :) nevím z jaké váhy hubneš ale 9 kg do léta mi přijde strašně moc (pokud teda nejsi extra zavodněná)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
9.4.21 12:52

@Blondynka01 hele dietu nijak extra držet nechci, byl to jen napad, ze bych si dala na 3 dny třeba tu ryzovou.
Začínám běhat a zdravěji jist.
Podle BMI jsem ještě v normě, ale v te vyšší a ja bych rada do te nižší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
9.4.21 12:54

@Mia25 hele 9kg je sen. To je mi jasny, ze nedám, ale co čtu, tak 0,5kg týdne je ještě v pořádku, takže 5kg se snad podaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 12:55

@heluska1992 To bych moc nepokoušela, ani na ty 3 dny. Můžeš zhubnout, ale pak se ti to zase velice rychle vrátí a možná i 2× víc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
9.4.21 12:56

@heluska1992 je to nesmysl, jen si rozhodis metabolismus a o to hůř to půjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
9.4.21 12:58
@heluska1992 píše:
@Mia25 hele 9kg je sen. To je mi jasny, ze nedám, ale co čtu, tak 0,5kg týdne je ještě v pořádku, takže 5kg se snad podaří

jo ale hlavně se k tomu neupínej :) ono to půl kilo je v průměru a ne každé tělo je stejné a každé jinak funguje, spaluje… Já si takhle naplánovala právě hubnutí od začátku roku, každý měsíc 2 kila… no a je duben a mám dole „jen“ cca 5kg :mrgreen: jinak taky jsem hubnula z normálního vyššího BMI na nižší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
9.4.21 13:01

@heluska1992 a půjdu proti proudu ale za mě třídenní detox (teda ne rýžová dieta ale omezení příjmu a nahrazení zdravými detoxikačními věcmi a snížení kalorického přijmu) význam má. Ale musíš vědět proč to děláš a mít naplánované jak to budeš dělat po tom detoxu, tedy že se hned nevrhneš na ledničku a celou ji nesníš :) mám to otestované na sobě, že každou větší změnu stravování začínám půstem anebo právě třídenním detoxem a pokud dodržíš pravidla, funguje to jak má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
9.4.21 13:02
@JancaS84 píše:
Kdo jsi a co jsi udělala s Meh? To je asi nejnormalnejsi příspěvek co jsem od tebe četla.

Věnuji se aktivně fitness.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
9.4.21 13:08

@Mia25 jasný děkuji moc!
Rýžová dieta bylo první co mě napadlo, klidně bych šla do nejakyho detoxu. Proste možná potrebuji něco, co mě nakopne :D jinak ani normálně nejim nějak extra, ze bych vyjedla lednicku. Spis takový to klasicky sem tam fast food, cola, bramburky čokoláda. Vylozene tlustá nejsem :lol: tak doufam, ze to nějak vyjde. Mas nějaký osvědčený recept na ten detox?
Zkusím pohledat na netu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
9.4.21 13:11

Jestli se potřebuješ jen nastartovat a namotivovat, tak doporučuju krom toho klasického zdravějšího jídelníčku a přidání pohybu, zařadit třeba zeleninová smoothie (snídaně, svačiny). A na mě hodně zabírá nejíst už vůbec nic alespoň 3 hodiny před spaním.
Jen bych tě ráda upozornila, že není 9 kg jako 9 kg a taky se ti může stát, že je dolů dostaneš a budeš vypadat ještě „hůř“, než s nimi. Záleží, co a jak hubneš. Pokud máš normální váhu nebo lehkou nadváhu, do plavek ti víc pomůže tělo zpevnit a zformovat, než nutně hubnout kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat