Expřítel a jeho myšlení

Anonymní
4.11.19 21:20

Expřítel a jeho myšlení

Ahoj holky,
kvůli citlivosti tématu, radši anonymně.
S jedním z mých bývalých jsem zažila hodně krušné chvíle. Při sexu mně zmlátil. Od té doby jsem měla velký blok, což asi zní pochopitelně. Zase jich nebylo tolik, ale když jsem potkala někoho nového, vždy jsem měla nutkání mu to říct…kdyby náhodou. Prostě jsem se toho bála, že by se mohlo stát znovu. Ten blok jsem překonala. Ale prostě s mým posledním se mi vrátil. Sám mi řekl, že není moc zkušený, že plno věcí nezažil. Respektive spal jen s jednou a jen jednou. No a plno věcí nezažil, prostě nezkušený. Nevadilo mi to. Jenže pak se stalo to, že se toho dožadoval a tvrdil mi, že nechci jen proto, že to neumím. Holka hloupá, prostě jsem mu chtěla dokázat, že umím. Takže jsem se odhodlala a udělala to. Pak akorát na konci podotkla: Vidíš, že umím. Odpověď: Ale že ti to teda trvalo. Sebestředně odešel a já v tu chvíli začala brečet. S ním to nic neudělalo. Asi to tenkrát byla poslední kapka, protože jsem mu v následujícím týdnu dala sbohem. Teď po x měsících jsme se nějak navzájem ozvali a on pořád nechápe, co se tenkrát stalo. Prý jsem falešná. Jenže já jsem nemohla jinak, ten blok se vrátil tak, že jsem si nedokázala představit, že bych vedle něj vůbec ležela. Co byste dělali?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

245
4.11.19 21:24
@Anonymní píše:
Jenže pak se stalo to, že se toho dožadoval a tvrdil mi, že nechci jen proto, že to neumím. Holka hloupá, prostě jsem mu chtěla dokázat, že umím. Takže jsem se odhodlala a udělala to. Pak akorát na konci podotkla: Vidíš, že umím. Odpověď: Ale že ti to teda trvalo.

OK, tohle je jeden z lepších trollingů v poslední době. Celkem originální :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20268
4.11.19 21:36

A ceho presne se dozadoval? Kolik je ti let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 21:39

@wildcherry Orálu. Ale ne že by si o něj normálně řekl, prostě přinutil mě k tomu. Je mi 27.

• Nahlásit
  • Citovat
181
4.11.19 21:48

Tak necháš se zmlátit, necháš se přinutit k sexu.. Ale jasně tys měla s chlapama krušné chvíle a chyba byla jistě na jejich straně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
4.11.19 21:57

Nechá se zmlátit? A co když to tak prostě je?

Nedávno k nám přišel známý manžela, manžel byl na služebce, známý stál v dešti, tak jsem ho pozvala do bytu. Hodinu tu po mně chtěl sex, stál naproti mě, zablokoval mě a já jsem kvůli jistým důvodům nemohla být nepříjemná, seřvat ho a vyhodit. Musela jsem se pokusit vyhodit ho nějak aniž bych probrala celý barák. Po té hodině jsem si přišla zneužitá a vyšťavená, celou noc jsem nespala, protože chlap jak hora na mě hodinu tlačil ať s ním mám sex, že být věrná manželovi se nenosí a není to jeho věc. Netýká se to ani jeho partnerky a to že říkám ne tak určitě nemyslím.

Pokud ji přesvědčil proti její vůli ať už k orálu nebo k čemukoliv, psychika to odskáče. Je úplně jedno že pro ostatní je to normální. Ona na to nastavená nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
4.11.19 22:09
@TvrdyY Pok
@TvrdyY píše:
Nechá se zmlátit? A co když to tak prostě je?

Nedávno k nám přišel známý manžela, manžel byl na služebce, známý stál v dešti, tak jsem ho pozvala do bytu. Hodinu tu po mně chtěl sex, stál naproti mě, zablokoval mě a já jsem kvůli jistým důvodům nemohla být nepříjemná, seřvat ho a vyhodit. Musela jsem se pokusit vyhodit ho nějak aniž bych probrala celý barák. Po té hodině jsem si přišla zneužitá a vyšťavená, celou noc jsem nespala, protože chlap jak hora na mě hodinu tlačil ať s ním mám sex, že být věrná manželovi se nenosí a není to jeho věc. Netýká se to ani jeho partnerky a to že říkám ne tak určitě nemyslím.

Pokud ji přesvědčil proti její vůli ať už k orálu nebo k čemukoliv, psychika to odskáče. Je úplně jedno že pro ostatní je to normální. Ona na to nastavená nebyla.

Normální je relativní pojem, too tu můžem rozebírat do rána, ale to že ji k něčemu přinutil jak píše, tak to odskáče psychika však jo, tak blok má a ještě si naloží tady tím. A vůbec, nevím že se žene do vztahů, když si nese blok z minulosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
4.11.19 22:13

„pokud ji přesvědčil proti její vůli“

tyjo to jsou formulace 8o
tak přesvědčil nebo proti její vůli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
4.11.19 22:17
@MrsNorris píše:
„pokud ji přesvědčil proti její vůli“tyjo to jsou formulace 8o
tak přesvědčil nebo proti její vůli?
:palec: Stejně tak: Ona na to nastavená nebyla :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
4.11.19 22:18
@MrsNorris píše:
„pokud ji přesvědčil proti její vůli“tyjo to jsou formulace 8o
tak přesvědčil nebo proti její vůli?

Manipulace? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
4.11.19 22:20

@TvrdyY
Na situaci popsanou dotyčnou jako prostě jsem mu chtěla dokázat, že umím mi to přijde zcela nepasující.

Příspěvek upraven 04.11.19 v 22:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20268
4.11.19 22:22
@Anonymní píše:
@wildcherry Orálu. Ale ne že by si o něj normálně řekl, prostě přinutil mě k tomu. Je mi 27.

Jestli se to vse opravdu stalo, je mi to moc lito :hug:!Ale tady je potreba vyhledat odbornou pomoc, je potreba trauma vstrebat, smirit se s tim, odstranit blok. V zivote se deje moc skaredych veci, ale s pomoci a rekne ti to kazdy, zacne pak zit mnohem lepe! Je zbytecny to neresit, doufat, ze to prejde samo a tahat si to do vztahu, ktere na tvych traumatech ztroskotaji, je to zbytecny slapani si po stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
4.11.19 22:27

S tímhle jejím soutěživým přstupem že zatne zuby a dokáže že,,umí"ji čeká teda spousta sexulních chuťovek co si dotyčný muž vymyslí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47620
5.11.19 00:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
kvůli citlivosti tématu, radši anonymně.
S jedním z mých bývalých jsem zažila hodně krušné chvíle. Při sexu mně zmlátil. Od té doby jsem měla velký blok, což asi zní pochopitelně. Zase jich nebylo tolik, ale když jsem potkala někoho nového, vždy jsem měla nutkání mu to říct…kdyby náhodou. Prostě jsem se toho bála, že by se mohlo stát znovu. Ten blok jsem překonala. Ale prostě s mým posledním se mi vrátil. Sám mi řekl, že není moc zkušený, že plno věcí nezažil. Respektive spal jen s jednou a jen jednou. No a plno věcí nezažil, prostě nezkušený. Nevadilo mi to. Jenže pak se stalo to, že se toho dožadoval a tvrdil mi, že nechci jen proto, že to neumím. Holka hloupá, prostě jsem mu chtěla dokázat, že umím. Takže jsem se odhodlala a udělala to. Pak akorát na konci podotkla: Vidíš, že umím. Odpověď: Ale že ti to teda trvalo. Sebestředně odešel a já v tu chvíli začala brečet. S ním to nic neudělalo. Asi to tenkrát byla poslední kapka, protože jsem mu v následujícím týdnu dala sbohem. Teď po x měsících jsme se nějak navzájem ozvali a on pořád nechápe, co se tenkrát stalo. Prý jsem falešná. Jenže já jsem nemohla jinak, ten blok se vrátil tak, že jsem si nedokázala představit, že bych vedle něj vůbec ležela. Co byste dělali?

A co umis :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1281
6.11.19 10:50
@lljubanka píše:
S tímhle jejím soutěživým přstupem že zatne zuby a dokáže že,,umí"ji čeká teda spousta sexulních chuťovek co si dotyčný muž vymyslí :zed:

Taky dufám, že to s tím zatínáním zubů nebude přehánět. Především u zmiňovaného orálního sexu by to bylo absolutně nevhodné. To by byla opravdu „chuťovka“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama