Reklama

Expřítel a jeho nová osobnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 13:58
Expřítel a jeho nová osobnost

Ahoj všichni, omlouvám se za anonym, ale nerada bych byla rozpoznána.. Potřebuji radu od zkušenějších. Takže - V 18ti letech jsem se poprvé zamilovala, no byla to láska jako trám, příteli bylo o rok více, měl za sebou už pár vztahů, pro mě to byl ten první. Byli jsme spolu skoro pět let, on mi celou dobu tvrdil jak máme výjimečný vztah a že to člověka potká jednou za život. Hrozně jsme si rozuměli, dokázali jsme propovídat noci.. postupem času do začalo trochu drhnout v sexu, přítel byl celkem sobec, ale já tak milovala, že jsem to nechala být. I když jsem mu pak řekla, že se nesnaží a že mě to štve, změna nenastala. Po 4 letech jsme spolu začali bydlet, ale šlo to do kytek, byli jsme spíš jako kamarádi. Já se snažila vztah se všech sil zachránit, on nedělal nic. Poslední měsíce jsem probrečela, bylo mi hrozně. Nakonec jsem potkala dávného známého, se kterým přeskočila jiskra, bylo to pro mě vysvobození. Starý vztah jsem ukončila a začala nový. Ex byl půl roku sám. Teď je šťastný s jinou, já přemýšlím o rozchodu, není to ono. Ale co mě teda děsně štvě - expřítel se k nové přítelkyni chová úplně jinak, než kdy ke mě. Najednou nechodí pít (což mě štvalo, on s tím nic nedělal-v opilosti vyváděl), netráví čas na sociálních sítích, přidává s ní fotky s popisky jak jí miluje (to se mnou neudělal snad ani jednou) a prostě najednou dělá všechny ty věci, které jsem po něm chtěla já. Je mi hrozně, přijdu si jak největší nula, co mu za to nestála. Přitom jsme měli fakt super vztah poměrně dlouho, moc jsem ho milovala a i po 9ti měsících od rozchodu na něj každý den myslím a mrzí mě to. Nějaká rada, jak ho dostat z hlavy a vyrovnat se s totální změnou v jeho chování? Poraďte, ty depky už mě nebavíííííí… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 14:04

Ahoj, jak dlouho je s ni? Jsou to zacatky to tak byva ale postupem casu bude takovy jaky byval.Lide se nemeni. A na zacatku k tobe taky takovy byval ne?

mrkni1
Závislačka 3738 příspěvků 28.01.18 14:06

:mrgreen: dle mého názoru se jen naučil hrát lepší „divadlo“ před další slečnou.. otázkou je jak dlouho mu to vydrží-na změny osobnosti moc nevěřím :think: a z toho vychází i můj názor-není čeho litovat že už ho má jiná.. :kytka:

kristyn.g
Závislačka 2775 příspěvků 28.01.18 14:07

Tak zamilovanost no za pár let to bude to samé

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 14:07
@Anonymní píše:
Ahoj, jak dlouho je s ni? Jsou to zacatky to tak byva ale postupem casu bude takovy jaky byval.Lide se nemeni. A na zacatku k tobe taky takovy byval ne?

Je s ní asi 4 měsíce. Já nevim, je to tak dávno že už si to nepamatuju :D Na společný fotky nebo veřejný projevy zamilovanosti nebyl ani na začátku.. Je to zvláštní, říkám si proč to se mnou nešlo a s ní to najednou jde..

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.01.18 14:07

Nejsi nula, takovými věcmi se vůbec netrap. Prostě si asi s tou druhou sedli více povahově. Když ti ve zkratce popíšu co dělal můj manžel jak jsme se poznali. S první manželkou si každý chodili se bavit sami, on s kamarády ona se svými přáteli. Se mnou toto dělal asi první měsíc a poté už ne, byl a je se mnou doma. U mě si dával statusy jak je zamilovaný, u ní jsem to zpětně na fb nenašla… Prostě byl úplně jiný. A to neznamená, že by ona byla nějaká špatná. Prostě více jsme si povahově a v jiných věcech sedli my. Tak samo jsem to měla s ním já oproti bývalému, se kterým jsem byla několik let. Sama sobě si nedávej žádnou vinu. Uchovej si ve vzpomínkách to hezké a jednou také potkáš někoho s kým to bude taky takové hezčí a jiné. :kytka:

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 14:10
@LimitedEdition píše:
Nejsi nula, takovými věcmi se vůbec netrap. Prostě si asi s tou druhou sedli více povahově. Když ti ve zkratce popíšu co dělal můj manžel jak jsme se poznali. S první manželkou si každý chodili se bavit sami, on s kamarády ona se svými přáteli. Se mnou toto dělal asi první měsíc a poté už ne, byl a je se mnou doma. U mě si dával statusy jak je zamilovaný, u ní jsem to zpětně na fb nenašla… Prostě byl úplně jiný. A to neznamená, že by ona byla nějaká špatná. Prostě více jsme si povahově a v jiných věcech sedli my. Tak samo jsem to měla s ním já oproti bývalému, se kterým jsem byla několik let. Sama sobě si nedávej žádnou vinu. Uchovej si ve vzpomínkách to hezké a jednou také potkáš někoho s kým to bude taky takové hezčí a jiné. :kytka:

Já se snažím, spíš si říkám proč mi pořád tvrdil jak je ten náš vztah výjimečný, když pro něj nebyl schopnej udělat ani zdaleka tolik, jako dělá pro holku co zná chvilku. Muži, grrr. :D

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 28.01.18 14:10

Co jsem mnohokrát vypozorovala, lidé co si dávají na internet zamilované fotky s infantilními milostnými vzkazy a ještě ke všemu po krátké době si tak leda něco dokazují. Většinou jejich vztah končí rychle a blbě.

Nestarej se o ex, pokud pil a byl ve vztahu laxní, můžeš být ráda, že ses ho zbavila a spíš litovat tu chuděru, že na to jednou přijde taky, pokud se tak ještě nestalo.

Fakt se o něj nestarej, nečum mu na profil, smaž ho, ubližuješ tim sama sobě. On beztak hraje divadlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 14:13

Ahoj, přesně z toho důvodu co jsi napsala jsem i já ukončila svůj vztah s manželem po 6 letech, on si okamžitě našel jinou a najednou byli samý výlet, pořád byl s ní, přestal kouřit, jezdili spolu na kolech..no prostě diametrální chování, v našem vztahu byl on ten pasivní, co nechtěl nic dělat… I když dnes už chápu proč, protože my máme dvě děti a cokoliv se mělo dít, dělo by se i s dětmi a to ho nebavilo. Nedokážete si představit jak mě to hnulo žlučí, že pro nějakou pipku dělá první poslední a pro rodinu nehnul ani prstem. No… Tyhle akce a snahy mu vydržely asi 3 měsíce a pak začalal opět na vše kašlat, opět jezdit autem, kouřit… Teď se myslím i rozešli a já jsem ráda, že už s ním nejsem.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 28.01.18 14:13
@Dubovaskrinka píše:
Je s ní asi 4 měsíce. Já nevim, je to tak dávno že už si to nepamatuju :D Na společný fotky nebo veřejný projevy zamilovanosti nebyl ani na začátku.. Je to zvláštní, říkám si proč to se mnou nešlo a s ní to najednou jde..

Zapomeň na něj a neposuzuj kvalitu vztahu podle Facebooku :zed:

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 14:15
@tyniste píše:
Co jsem mnohokrát vypozorovala, lidé co si dávají na internet zamilované fotky s infantilními milostnými vzkazy a ještě ke všemu po krátké době si tak leda něco dokazují. Většinou jejich vztah končí rychle a blbě.

Nestarej se o ex, pokud pil a byl ve vztahu laxní, můžeš být ráda, že ses ho zbavila a spíš litovat tu chuděru, že na to jednou přijde taky, pokud se tak ještě nestalo.

Fakt se o něj nestarej, nečum mu na profil, smaž ho, ubližuješ tim sama sobě. On beztak hraje divadlo.

No, nepil nějak extra, ale vždycky když šel do města, balil ženský. Druhej den mu chodily zprávy typu ‚ahoj, tady lenka, pamatuješ si na mě ze včera?‘ :zed: Ale u toho to skončilo, myslím že by mě nepodvedl. Ale je fakt, že to člověku na jistotě ve vztahu nepřidá. Nesleduju ho, ale máme bohužel plno společných známých. Včera jsem ho potkala, tak mi samozřejmě nezapomněl říct jak úžasně se má. Haha. Zabte mě. :D

Dubovaskrinka
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 14:16
@Russet píše:
Zapomeň na něj a neposuzuj kvalitu vztahu podle Facebooku :zed:

No to bych právě děsně ráda, ale vůbec nevim jak. Přijdu si jak magor. Jsou spolu 4 měsíce, už spolu bydlí, fotí se s rodinou toho druhýho.. nám tohle do háje trvalo pět let :D

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 28.01.18 14:18
@Dubovaskrinka píše:
Já se snažím, spíš si říkám proč mi pořád tvrdil jak je ten náš vztah výjimečný, když pro něj nebyl schopnej udělat ani zdaleka tolik, jako dělá pro holku co zná chvilku. Muži, grrr. :D

Tak asi právě, že neustále mektal o vyjímečnosti vašeho vztahu, mělo té pinknout, že má jen plnou pusu keců. Já jsem ve vztahu 15 let a nikdy jsme vyjímečnost vztahu neřešili. Chceme prostě spolu být, máme se rádi a lásku si dokážeme spíše skutky.

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 28.01.18 14:18
@Dubovaskrinka píše:
No, nepil nějak extra, ale vždycky když šel do města, balil ženský. Druhej den mu chodily zprávy typu ‚ahoj, tady lenka, pamatuješ si na mě ze včera?‘ :zed: Ale u toho to skončilo, myslím že by mě nepodvedl. Ale je fakt, že to člověku na jistotě ve vztahu nepřidá. Nesleduju ho, ale máme bohužel plno společných známých. Včera jsem ho potkala, tak mi samozřejmě nezapomněl říct jak úžasně se má. Haha. Zabte mě. :D

Je mi to líto, ale věř mi, jednou se tomu všemu budeš smát, jakej to byl blb a jak na tebe hrál svuj skvělej život. Dělá to, protože ti chce ukázat o cos přišla. To že balil ženský radši nekomentuju, to bys chtěla mít celej život? Sedět doma s dětma a jemu by po kalbách chodily zprávy „Ahoj, tady Nataša, vzpomínáš si na mě“?

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 28.01.18 14:19
@Dubovaskrinka píše:
No to bych právě děsně ráda, ale vůbec nevim jak. Přijdu si jak magor. Jsou spolu 4 měsíce, už spolu bydlí, fotí se s rodinou toho druhýho.. nám tohle do háje trvalo pět let :D

Vymaž si ho z přátel, ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >