Extra nízká hladina hemoglobinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:47
extra nízká hladina hemoglobinu

Zdravím :kytka: chci se zeptat na zkušenosti některých z vás, kdo se léčil, nebo komu přišli na anemii. A to na extrémně nízké hodnoty hemoglobinu. A jak se to resilo a jak dlouho a čím. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:58
@Anonymní píše:
Zdravím :kytka: chci se zeptat na zkušenosti některých z vás, kdo se léčil, nebo komu přišli na anemii. A to na extrémně nízké hodnoty hemoglobinu. A jak se to resilo a jak dlouho a čím. Děkuji :kytka:

Anemii mám, napsali mi jen tabletky - železo :nevim:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:04
@Anonymní píše:
Anemii mám, napsali mi jen tabletky - železo :nevim:.

Jaké si měla hodnoty? A jaké železo?

xjuklickova
Kelišová 5121 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 16:06

Co to je extra nizka hemoglobinu? Treba 60, nebo 80g/l?
Transfuzi, železem, zmenou stravy?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49182 příspěvků 18.04.18 16:06
@Anonymní píše:
Zdravím :kytka: chci se zeptat na zkušenosti některých z vás, kdo se léčil, nebo komu přišli na anemii. A to na extrémně nízké hodnoty hemoglobinu. A jak se to resilo a jak dlouho a čím. Děkuji :kytka:
kolik je extra nizkasilné? 100 nebo 20? Co dalsi vysledky. Muze to byt nevylecitelne, lecitelne zelezem, vitaminy, chemoterapii, transplantaci kostni drene. Lecit tese muzou mesic, cely zivot…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:07

Myslela jsem třeba, jak se léčí hodnota 40-60.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18064 příspěvků 18.04.18 16:13

Dávají se tablety železa nebo transfuze, záleží na hodnotě

Příspěvek upraven 18.04.18 v 16:13

Bandii
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 18.04.18 16:13
@Anonymní píše:
Jaké si měla hodnoty? A jaké železo?

Nevím, proč mi skočil anonym. Sorbifer. Hodnoty nevím, neptala jsem se.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18064 příspěvků 18.04.18 16:17

Jinak co vím od hematologa, tak by se měla zjistit příčina. Jestli je to železem (to se dá zjistit vyšetřením z krve - zásoby železa), nebo třeba silnou menzes nebo nějakou poruchou krvetvorby. Ale chce to tedy znát hodnoty krevního obrazu a případně jít se léčit na hematologii.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18064 příspěvků 18.04.18 16:19

Já teda od hodnoty 85 a míň dostávala transfuze, ty byly účinné okamžitě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:19

Takze kdyz budu mit hodnoty 40-60 muzou si me nechat v nemocnici? To nechci prave.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:20

@aiwwa byla si v nemocnici? :( ja nesnesu jehly.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18064 příspěvků 18.04.18 16:24
@Anonymní píše:
@aiwwa byla si v nemocnici? :( ja nesnesu jehly.

jako docházela jsem do nemocnice, ale ambulantně, takže např. jsem tam strávila dopoledne. A chodíš někam na hematologii. Já taky nesnesu jehly a co mi zbývalo. Lepší než aby ti bylo blbě. Doktor ti nic k tomu neřekl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:33

@aiwwa ja tam byla pred pul rokem, a ty hodnoty byly 60,ale prasky mi nezabirali, tak sem je jednoduše přestala brát..Jo, moje chyba.Ted mam hodnoty určitě nižší :nevim: proto se ptám, zatím me davali prášky, maltofer. A snad to ted nebude na nemocnici. Ja omdlivam, pri naberu krve. Musim si k tomu lehat, a delat scény jak pětiletý dítě :roll:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18064 příspěvků 18.04.18 16:42
@Anonymní píše:
@aiwwa ja tam byla pred pul rokem, a ty hodnoty byly 60,ale prasky mi nezabirali, tak sem je jednoduše přestala brát..Jo, moje chyba.Ted mam hodnoty určitě nižší :nevim: proto se ptám, zatím me davali prášky, maltofer. A snad to ted nebude na nemocnici. Ja omdlivam, pri naberu krve. Musim si k tomu lehat, a delat scény jak pětiletý dítě :roll:

budeš se muset překonat a zajít tam. rozhodně to nepodceňuj, ono když to pak spadne hodně nízko, tak to není jen tak než to zas nastoupá. A řešil někdo příčinu?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >