Extra nízká hladina hemoglobinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 15:47
extra nízká hladina hemoglobinu

Zdravím :kytka: chci se zeptat na zkušenosti některých z vás, kdo se léčil, nebo komu přišli na anemii. A to na extrémně nízké hodnoty hemoglobinu. A jak se to resilo a jak dlouho a čím. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  18.04.18 15:58
@Anonymní píše:
Zdravím :kytka: chci se zeptat na zkušenosti některých z vás, kdo se léčil, nebo komu přišli na anemii. A to na extrémně nízké hodnoty hemoglobinu. A jak se to resilo a jak dlouho a čím. Děkuji :kytka:

Anemii mám, napsali mi jen tabletky - železo :nevim:.

Anonymní  18.04.18 16:04
@Anonymní píše:
Anemii mám, napsali mi jen tabletky - železo :nevim:.

Jaké si měla hodnoty? A jaké železo?

xjuklickova
Kelišová 5061 příspěvků 2 inzeráty 18.04.18 16:06

Co to je extra nizka hemoglobinu? Treba 60, nebo 80g/l?
Transfuzi, železem, zmenou stravy?

Lama Lama
Hvězda diskuse 46941 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 16:06
@Anonymní píše:
Zdravím :kytka: chci se zeptat na zkušenosti některých z vás, kdo se léčil, nebo komu přišli na anemii. A to na extrémně nízké hodnoty hemoglobinu. A jak se to resilo a jak dlouho a čím. Děkuji :kytka:
kolik je extra nizkasilné? 100 nebo 20? Co dalsi vysledky. Muze to byt nevylecitelne, lecitelne zelezem, vitaminy, chemoterapii, transplantaci kostni drene. Lecit tese muzou mesic, cely zivot…

Anonymní  18.04.18 16:07

Myslela jsem třeba, jak se léčí hodnota 40-60.

aiwwa
Extra třída :D 14079 příspěvků 18.04.18 16:13

Dávají se tablety železa nebo transfuze, záleží na hodnotě

Příspěvek upraven 18.04.18 v 16:13

Bandii
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 18.04.18 16:13
@Anonymní píše:
Jaké si měla hodnoty? A jaké železo?

Nevím, proč mi skočil anonym. Sorbifer. Hodnoty nevím, neptala jsem se.

aiwwa
Extra třída :D 14079 příspěvků 18.04.18 16:17

Jinak co vím od hematologa, tak by se měla zjistit příčina. Jestli je to železem (to se dá zjistit vyšetřením z krve - zásoby železa), nebo třeba silnou menzes nebo nějakou poruchou krvetvorby. Ale chce to tedy znát hodnoty krevního obrazu a případně jít se léčit na hematologii.

aiwwa
Extra třída :D 14079 příspěvků 18.04.18 16:19

Já teda od hodnoty 85 a míň dostávala transfuze, ty byly účinné okamžitě.

Anonymní  18.04.18 16:19

Takze kdyz budu mit hodnoty 40-60 muzou si me nechat v nemocnici? To nechci prave.

Anonymní  18.04.18 16:20

@aiwwa byla si v nemocnici? :( ja nesnesu jehly.

aiwwa
Extra třída :D 14079 příspěvků 18.04.18 16:24
@Anonymní píše:
@aiwwa byla si v nemocnici? :( ja nesnesu jehly.

jako docházela jsem do nemocnice, ale ambulantně, takže např. jsem tam strávila dopoledne. A chodíš někam na hematologii. Já taky nesnesu jehly a co mi zbývalo. Lepší než aby ti bylo blbě. Doktor ti nic k tomu neřekl?

Anonymní  18.04.18 16:33

@aiwwa ja tam byla pred pul rokem, a ty hodnoty byly 60,ale prasky mi nezabirali, tak sem je jednoduše přestala brát..Jo, moje chyba.Ted mam hodnoty určitě nižší :nevim: proto se ptám, zatím me davali prášky, maltofer. A snad to ted nebude na nemocnici. Ja omdlivam, pri naberu krve. Musim si k tomu lehat, a delat scény jak pětiletý dítě :roll:

aiwwa
Extra třída :D 14079 příspěvků 18.04.18 16:42
@Anonymní píše:
@aiwwa ja tam byla pred pul rokem, a ty hodnoty byly 60,ale prasky mi nezabirali, tak sem je jednoduše přestala brát..Jo, moje chyba.Ted mam hodnoty určitě nižší :nevim: proto se ptám, zatím me davali prášky, maltofer. A snad to ted nebude na nemocnici. Ja omdlivam, pri naberu krve. Musim si k tomu lehat, a delat scény jak pětiletý dítě :roll:

budeš se muset překonat a zajít tam. rozhodně to nepodceňuj, ono když to pak spadne hodně nízko, tak to není jen tak než to zas nastoupá. A řešil někdo příčinu?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama