Extra silný alobal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majousek
Stálice 99 příspěvků 01.12.17 09:28
Extra silný alobal

Ahoj holky, poradte mi prosim s tloušťkou alobalu. Potřebuju takový ten nejtlustsi co se vyrábí, ten co jde sotva ohnout.
Bohužel na eshopech označují jako Extra silný takový ten střední. A v krámě jsou všechny zabalený.
Našla jsem info, ze se alobal vyrábí v tloušťce 6-200mikronů.. na eshopech jsem našla max 30mikronů. To asi nebude ten úplně silný co?
Poradte prosiiiiim kdo máte zkušenost, jaký mám koupit? :roll:

Reklama

Reakce:

Nairol
Echt Kelišová 8776 příspěvků 01.12.17 10:37

Kdyz chci pevnejsi alobal, kupuju na grilovani. Jak presne silny (kolik mikronu)je, netusim, ale podle me je tlusty az az.
Zalezi na co ho potrebujes. :think:

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 01.12.17 12:53

Já kupuju v DM recyklovaný a přijde mi silný dost, ale taky nevím kolik mikronů(ale možná to tam budou psát na obale).

majousek
Stálice 99 příspěvků 01.12.17 14:10
@Nairol píše:
Kdyz chci pevnejsi alobal, kupuju na grilovani. Jak presne silny (kolik mikronu)je, netusim, ale podle me je tlusty az az.
Zalezi na co ho potrebujes. :think:

Vim jaký myslis, ale to je pořád slabota.. je super, netrha se jako normální, ale neni to to co potrebuju..

majousek
Stálice 99 příspěvků 01.12.17 14:13
@B.O.K. Team píše:
Já kupuju v DM recyklovaný a přijde mi silný dost, ale taky nevím kolik mikronů(ale možná to tam budou psát na obale).

Ten co potrebuji je takový co jde i stěží ohnout.. je to pro mamku, která ho uz par měsíců nemůže sehnat..
Ted jsme ze zbytku dělali napriklad misticku na sporak na purpuru :palec:
Nebo ho davame jako vicko na kameninovy hrnec se sadlem :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama