Extrakce dolní osmičky - krevní sraženina či jídlo v díře?

9
28.4.20 19:40

Extrakce dolní osmičky - krevní sraženina či jídlo v díře?

Ahoj, před týdnem jsem byla na extrakci osmicky a v pátek mi to celé začalo znovu krvácet (stehy povolily). V pátek mi dali stehy nové a ty v sobotu zase povolily. Rána nekrvacela, dira jak blázen, ale nechala jsem to být. Nevyplachovala jsem. Jen vždy poválela vodu v ústech. A teď koukám, že v té díře mám nějakou zapáchající hmotu. Je to srazenina nebo jídlo? Nevím si rady, bojím se suchého lůžka a zároveň nechci dostat zánět z toho že tam mám bordel.
Je to hnědý, dá se s tím v té díře trochu otáčet a ven by to šlo asi celý komplet, kdybych za to víc zatáhla zahnutým háčkem. Je to žmolek velké asi 0,5-1cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

569
28.4.20 19:48

Nedávali ti tam náhodou antibiotickou vložku ( tamponek )??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.4.20 19:52

@Zlobolka123
Nene, teď jsem si ten hnus vyndala (asi 1×1 cm), vypadá to, že je to směs hlenu, krve a asi i jídla… No a lekla jsem se tak jsem to tam zase narvala zpátky.
Ale to s tou krví nevím, prostě to člověk těžko pozná no :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
28.4.20 19:56
@AnyMinu píše:
@Zlobolka123
Nene, teď jsem si ten hnus vyndala (asi 1×1 cm), vypadá to, že je to směs hlenu, krve a asi i jídla… No a lekla jsem se tak jsem to tam zase narvala zpátky.
Ale to s tou krví nevím, prostě to člověk těžko pozná no :/

Nevím co to je.. Ale ty sis to vyndala a pak zase nacpala zpátky? 8o ach jooo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.4.20 19:58
@Zlobolka123 píše:
Nevím co to je.. Ale ty sis to vyndala a pak zase nacpala zpátky? 8o ach jooo..

Já vím, prostě se bojím suchého lůžka a zmatkuju :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
28.4.20 20:15
@AnyMinu píše:
Já vím, prostě se bojím suchého lůžka a zmatkuju :(

no vážně nevím co to je.. Ale rozhodně bych se v tom nešťourala.. Pokud tě to tak moc užírá, že stojíš pořád u zrcadla, tak zavolej ráno zubákovi a uvidíš co ti řekne.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
28.4.20 20:17

Krevni srazenina neni uz tak po 4 dni videt, mne rana krvacela jen ten den, chlapovi po vyndanj tamponku vubec, jeste to mate kolem dost cervene coz mi neprijde normalni po tydnu a jeste kdyz vam to dvakrat zubar spravoval…nejhorsi je se v tom stourat a neco si tam zavlect

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.4.20 20:37
@Peggy54 píše:
Krevni srazenina neni uz tak po 4 dni videt, mne rana krvacela jen ten den, chlapovi po vyndanj tamponku vubec, jeste to mate kolem dost cervene coz mi neprijde normalni po tydnu a jeste kdyz vam to dvakrat zubar spravoval…nejhorsi je se v tom stourat a neco si tam zavlect

Ta hrudka byla vážně celkem velká, tak jsem si tím možná i podrazdila okolí… :(
Ale já vážně nevím, co je horší.. Zánět protože jsem odstranila sraženinu nebo zánět protože jsem si v té díře nechala hnijící jídlo? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
28.4.20 20:39

@AnyMinu z jidla zanet ne, hlavne treti den jste uz mohla pomalu pres ranku valet ustni vodu bez alkoholu a nebo salvejovy ci hermankovy caj. Pokud vas to po odstraneni neboly tak tam zanet nebude, ja si to jednou omylem vyplachla a myslela jsem ze bolesti umru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.4.20 20:45
@Peggy54 píše:
@AnyMinu z jidla zanet ne, hlavne treti den jste uz mohla pomalu pres ranku valet ustni vodu bez alkoholu a nebo salvejovy ci hermankovy caj. Pokud vas to po odstraneni neboly tak tam zanet nebude, ja si to jednou omylem vyplachla a myslela jsem ze bolesti umru

Achjaj, inu, zatím tam asi zánět není, ale bojím se, že ho vytvořím tím, že tu hrudka vyndám a nechám to přístupné infekci :(
Hrudka trochu zapáchá, nevyplachovala jsem ničím, jen vodou. Tím, že se mi to před 4 dny opět rozkrvacelo, tak jsem se bála… Kousu na druhé straně pusy. Snažím se, abych na té inkriminovane straně úst ani neměla žádnou rozmelnenou stravu. Přítel se mi směje, že jím s pusou nakrivo (kvůli gravitaci).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3365
28.4.20 21:13

Nešťourat, teď už normálně vyplachovat několikrát deně šalvějí. Tak aby se bordel vyplavil. Pokud v tom necuká, je dobré stříkačkou(bez jehly) už vyplachovat i díru. Počítejte že u horších případů se to bude zatahovat i půl roku.Po každém jídle vyplachovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.4.20 21:15
@Ráďa 25 píše:
Nešťourat, teď už normálně vyplachovat několikrát deně šalvějí. Tak aby se bordel vyplavil. Pokud v tom necuká, je dobré stříkačkou(bez jehly) už vyplachovat i díru. Počítejte že u horších případů se to bude zatahovat i půl roku.Po každém jídle vyplachovat.

Obávám se, že samo se to nevypláchne. :( je to hodně tvrdá hrouda, nejde ani rozmelnit háčkem, rovnou vylezla celá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
28.4.20 21:17

Ale to neznamená, že tam každý automaticky dostane strašný zánět. Mě po ex osmičky do díry nedala nic, nešila to, nedostala jsem ani ATB a zatáhlo se to samo. Nezkoumala jsem to, co tam mám. Tělo si umí v mnohém poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.4.20 21:20
@Petula306 píše:
Ale to neznamená, že tam každý automaticky dostane strašný zánět. Mě po ex osmičky do díry nedala nic, nešila to, nedostala jsem ani ATB a zatáhlo se to samo. Nezkoumala jsem to, co tam mám. Tělo si umí v mnohém poradit.

Taky jsem to neřešila, dokud jsem se po 4 dnech neprobudila s pusou plnou napůl sražené krve a znicenym promacenym polštářem krví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 09:15

Já jsem dostala u zubaře stříkačku a říkal mi, že po každém jídle mám do té díry nastříkat vodu. Vyplavila jsem z toho tímto způsobem vždycky zbytky jídla, aby bylo v té díře čisto. Myslím si, že obyčejným poválením vody v puse by se to z té díry nemuselo dostat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama