Extrakce zubu analgosedace

11
26.5.20 19:49

Extrakce zubu analgosedace

Dobrý den maminky,
Zajímalo by mě jestli jste byli na trhání zubů v analgosedaci někde v nemocnici nebo tak. Koukala jsem na Homolku. Zajímalo by mě kde jste byli, za jak dlouho cca byl termín a cena. Taky jak to cca probíhalo, kdy jste byli propuštěný domů. Někde jsem četla že na Homolce to stalo 5tis. Čekají mě všechny 4 8ky, chtěla bych to co nejdřív a v analgosedaci, mám trauma ze zubařů, díky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2300
26.5.20 20:34

Pletes si analgosedaci s anestezii. anestezie je, ze te uspi, to stoji cca 5tis. analgosedace je, ze te oblbnou a zub opichnou.ja se domluvila s dr co mi trhal osmicku, ze budu sjeta, obvodni mi napsal dormicum, v cekarne jsem lupla tabletku, pak jsem musela mit doprovod domu.nic si nepamatuju.jen ze jsme se cestou domu stavili na nakup, smala jsem se jak ozrala a doma usnula.po probuzeni jsem na obsah nakupu dost hledela :mrgreen: :mrgreen:. ceka me dentalni hygiena vcetne poddasnoveho kamene a parachobotu, no bojim se hrozne, tak se chci s hygienistkou zase domluvit na dormicu.je na recept a platila jsem za 10tbl 105 kc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
26.5.20 20:41

Dormicum je super v tom, ze normalne spolupracujes, ale pak nas amnezii. narkoza je zbytecna zatez, tohle je sranda, funkcni, levna a jdes hned domu.ale opravdu s doprovodem, at nevbehnes pod auto nebo nekde nezahucis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
26.5.20 21:53

@Terezzzka ono trhání toho zubu fakt nebolí, spodní osmičku mi opíchal zubař dvěmi injekcemi. Se zubem bojoval, nešlo mu to pak zavolal zkušenějšího doktora a ten to měl za minutku venku. Bolesti při trhání se fakt neboj, ale to co příjde pak :joy: po císaři jsem druhý den byla bez jakýkoliv léků od bolesti a po páteční vytrhlé osmičce zobu ibalginy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
26.5.20 23:34

Pokud chceš trhat všechny 4 najednou, tak ti dají jedině celkovou anestezii, analgosedace je v tomto případě k ničemu, bude to na delší zákrok a jsi dospělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.20 06:53

Me nedavno trhali vsechny osmičky, ne tedy najednou, vždycky po dvou, ale vůbec to nebolelo. Ono je to hodně o zubaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
27.5.20 10:06

Byla jsem na analgosedaci v Brně. Je to 4 roky zpátky a stálo to tenkrát 3tis. Trhali mi 2 osmičky. Nejlépe investované peníze! jednu jsem pak zvládla u normálního zubaře a tu poslední si nechám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4788
27.5.20 10:30
@evulinda79 píše:
Pokud chceš trhat všechny 4 najednou, tak ti dají jedině celkovou anestezii, analgosedace je v tomto případě k ničemu, bude to na delší zákrok a jsi dospělá

Trhali mi vsechny 4 osmicky najednou s analgosedaci. Když ty zuby nejsou problematické, a jdou v pohode vytrhnout, tak proč by dávali celkovou anestezii. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama