Extrakce zubů osmiček, při leidenské mutací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy.0
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 08.05.19 20:08
extrakce zubu osmicek, pri leidenske mutaci

Dobry vecer. Chci se zeptat zda a jake popripade je riziko u extrakce zubu osmicek, pri leidenske mutaci? Dekuji za odpovedi. :kytka:

Reakce:
dickys
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 1 inzerát 08.05.19 20:31

Není žádné

milovnicejablek
Kecalka 250 příspěvků 08.05.19 20:32

Nevím, Ali při trhani osmicky v kosti mi pichali clexane… Mám leidena.

Enmamma
Závislačka 3887 příspěvků 08.05.19 20:49

Netuším, měla jsem slepák, řadu zubních zákroků a že mám leidna po obou rodičích jsem zjistila teprve nedávno, takže jsem žádné operace nikdy neřešila a žiju.

divomys
Kecalka 195 příspěvků 09.05.19 08:48

Já jsem byla na trhání přesně před týdnem. Mám taky Leidenskou mutací, při zákroku jsem to zmiňovala i psala do dotazníku který jsem vyplňovala před trháním. Žádnou injekci na ředění krve nebo tak něco jsem neměla, ani žádné komplikace vše v poho

Andy.0
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 09.05.19 20:46

@divomys tak to se mi ulevilo.. Ja kvuli tomu dneska byla i na hematologii. Dr. me rekl, ze by jsem mela byt v poradku. Uz jednu tombozu mam za sebou, tak se bojim. Jinak mi nikdy netrhali zuby. Jak je bolestive trhani? Popripade jak to boli po? Mam doma maleho syna autistu. Docela se obavam, jak to vsechno zvladnu. :? Jinak dekuji vsem za informace. Ceka me to ted v sobotu.. :zed:

divomys
Kecalka 195 příspěvků 10.05.19 08:42

Já jsem se toho taky strašně bála, nikdy mi u zubaře nic nedělali kromě plomby, tak jsem nevěděla co čekat.
Dali mi znecitlivující injekci do dásně, nahoru 3, dolů jednu myslím. Byla jsem překvapená protože ani ty injekce vůbec nebolely.
Pak jsem chvilku čekala až začnou působit. Byla jsem tedy jakoby na operačním sále, takže jen v kalhotách a podprsence, byla jsem přikrytá plachtou s otvorem jen na pusu.
Bolest jsem vůbec necítila, jen jak ten zub tahá a on křupe, velice mě překvapilo že to bylo strašně rychlé.
První mi dělali vrchní levou osmičku a pak spodní pravou. Tu jsem neměla ještě celou venku, byla jen trochu vidět. Tak ta šla trochu hůř, ale úplně v poho. Připlatila jsem si za vstřebatelné stehy, ať nemusím jít na vytahování.
Byla jsem objednaná na 13:00 a 13:20 jsem už byla venku. Z toho než začalo působit znecitlivění, takže 5 minut trhání.
Doma jak přestaly působit injekce, tak jsem si vzala jeden Brufen na bolest, protože jsem to trochu cítila a pak už mě to vůbec nebolelo. Ani další dny. Stehy tam ještě mám.
Koncem června mě čeká druhá strana.
Opravdu jsem se strašně bála, každý mě strašil že jdu trhat osmičky a že je to to nejhorší…A fakt jsem byla mile překvapena, že samotný zákrok vůbec nebolel a ani potom nic…

Váš příspěvek
Reklama