Extréme mastné vlasy - testosteron

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika1988
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 15.08.18 21:45
extreme mastne vlasy-Testosteron

Ahojky holky, maminky :) Mám šíleně mastné vlasy už od puberty. Navíc hrozně jemmé. Pár diskuzí už jsem tu na tohle téma prečetla. Nejde mi o šamony ani o rady jak mýt vlasy. Použivám obyčejný kopřivový šampón a ten mi vyhovuje(tolik mě po něm nesvědí pokožka).Dle gynekologa-ani nevím jak jsme se k tomuto tématu dostaly, způsobuje extémní maštění vlasu hormon Testosteron. Zajímalo by mě, zda lze nejakou přirodni metodou-kapky a pod, tento hormon nejak potlačit, vyrovnat. Antikoncepci jsem měla-zabrala pouze na akne-nechci už užívat. Nebo jestli pomůže vynecháni bílého cukru(sladkosti jsou moje neřest)Budu vdečna za každou zkušennost.

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 15.08.18 21:53

Ja jsem na tom podobně, jediné slabá trvalá a barva odmastuje,jinak sampon koprivu rada nemám vysusuje a svedi mě pokožka…

KristynaTita
Kecalka 442 příspěvků 15.08.18 22:13

@nika1988 chce to komplexne vyrovnat hladinu hormonu. Kapky Gynex

KristynaTita
Kecalka 442 příspěvků 15.08.18 22:21

@nika1988 kdyz ma zena vyssi hladinu testosteronu, projevuje se to i akne

nika1988
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 15.08.18 22:27

@KristynaTita ano to vím,akne mam,naštěsti drobne,to jsem hodně vylepšila spravnou kosmetikou.Ty vlasy jsou ale peklo,už mě za ty roky nebavi stávat o hodinu dřív,abych si na hlavě vytvořila něco přijatelneho.Maš odobní zkušennost s kapky?

nika1988
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 15.08.18 22:31

@Karlaska no u mě dřiv barva fungovala,ale asi jen tyden po obarveni-nevim jestli to bylo tím,ze jsem pouzivala hodne zesvětlovač.Teď ani tuk.Obarvim a večer už citím tu mastnotu.Zvlaštni je,že se mi hlava mastí šileně kolem uší směrem dozadu.Jinde je taky mastna,ale ne tolik

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 15.08.18 22:41
@nika1988 píše:
@Karlaska no u mě dřiv barva fungovala,ale asi jen tyden po obarveni-nevim jestli to bylo tím,ze jsem pouzivala hodne zesvětlovač.Teď ani tuk.Obarvim a večer už citím tu mastnotu.Zvlaštni je,že se mi hlava mastí šileně kolem uší směrem dozadu.Jinde je taky mastna,ale ne tolik

Tak lehká trvalá,suchý sampon,jinak nevím

nika1988
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 15.08.18 22:58

@Karlaska ten pouzivam vyjimecne,drazdi mi pokozku.Z trvale mam strach-aby mi neznicila uplne vlasy-mam je strasne jemme

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 15.08.18 23:04
@nika1988 píše:
@Karlaska ten pouzivam vyjimecne,drazdi mi pokozku.Z trvale mam strach-aby mi neznicila uplne vlasy-mam je strasne jemme

Neznici,já je mám taky dost jemné, slabou trvalou.:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 23:07

pochybuju, že vynechání cukru pomůže … také mi má gynekolžka říkala, že mám vyšší hladinu tesstosteronu, měla jsem dřív hodně akné, ted po horm. antokoncepci s to dost zlepšilo, vlasy se mi také mastí, ale není to tak hrozné, myju si je obden, občas používám suchý šampon, třeba koem uší a u čela … také trpím vyšším ochlupením - hlavně nohy, třísla to je des …máte to taky … dá se testosteron upravit jinak než hormony?

_BBQ_s
Echt Kelišová 9316 příspěvků 15.08.18 23:09

Mam nejspis stejny problem, zacaly se mi silene mastit vlasy a i vypadavat. Mam sto chuti se objednat na vlasovou kliniku, kde by mi udelali vysetreni pristrojem apod. A jak pises, nejvic mi padaji kolem usi smerem dozadu.

KristynaTita
Kecalka 442 příspěvků 19.08.18 13:32

@nika1988 moje mamka ma. upravilo ji to cyklus, celkove hormony, vlasy ma spis sussi nez mastne, ale jina pomoc me nenapada. klasicka medicina na toto bude asi kratka. stejne jako na migreny. S temi muze srovnani hormonalniho systemu taky výrazně pomoct. Zkusila bych naparovat pokozku hlavy, taky zalit po myti vinnym octem a studenou vodou. naparovani ni vzdy vyrazne pomuze, nejkaou dobu mam plet mene mastici se, ocet neutralizuje ph pokozky a studena voda pory uzavre. v kombinaci by to mohlo dost zabrat. taky omezit cesani. to taky akorat pokozku stimuluje k masteni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >