Reklama

Extrémní kopání, točení a bouchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuziZlin
Povídálka 31 příspěvků 02.01.17 11:16
extrémní kopání, točení a bouchání

Ahoj holky, chci se jen zeptat, jestli jen ten můj prcek v břiše, nebo i ostatní prckové takhle dovádějí od rána do noci :) Klid mám jen od půlnoci do 5 do rána a začíná to nanovo. Už od 22 týdne těhu. Ted jsem 29tt a cuká se mnou celé tělo a ty kopance bolí až jsou nepříjemné. Jsem snad jediná? :D Děkuji za tipy a rady :)

Reklama

Reakce:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 02.01.17 11:18

@ZuziZlin buď v klidu, mám totéž :zed: sem 31tt a teda už se mi kolikrát chce brečet, ať už je venku…hrůza co tam dělá :) buď ráda aspoň za ten klid v noci..mě budí i kdykoliv během noci :lol:

ZuziZlin
Povídálka 31 příspěvků 02.01.17 11:24

@xLucikx a čekáš holčičku nebo kluka? :) uf, to si mi ulevilo, že nejsem jediný blázen :D

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 02.01.17 11:43

Asi máš placentu na přední stěně. Takže normální průběh co do pohybů a intenzity.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 2 inzeráty 02.01.17 12:03

Ja jsem 32tt a naše madam taky řádi jako drak. Hlavně pozdě večer, od deseti do půlnoci. A dnes ráno v sedm už me zase dloupala prstíčkem nebo cim :mrgreen: Me to ale nevadí, většinou si tu užívám jako něco krásného a za chvíli, az se narodi, tak myslím, ze mi to bude chybet :srdce:

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 02.01.17 12:04

Já to měla s dvojčaty :roll: pořád se mleli už i v tom 12t.byli na ultrazvuku jak divocí mouční červi. To jsem netušila, že budou v tom břeše divocí pořád. Nespala jsem celé noci, ve dne občas, přesně jsem i veděla kdy se otočil jeden hlavou dolů. Aby se chlap vyspal trávila jsem celé těhotenství, hlavně noci na gauči. Taky jsem si přála ať už jsou venku, sice taky nespím :lol: ale aspoň nejsem tlustá a nekopou mě do močáku a do žeber :lol:

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 02.01.17 12:07

Jsem ve 28. tt a občas čekám kdy mě prokopne kůži :mrgreen: mám pocit že už nespí nikdy a dělá naschvály hlavně když se chystám spát já :lol: budim se i s bolavým břichem :roll:

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 02.01.17 13:02

Dodám trochu naděje, jak byl syn v břiše divoch, tak po narození byl klidné a hodné miminko :palec:

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 02.01.17 13:06

@Heivka :mrgreen: :palec: tak snad takových bude víc

ZuziZlin
Povídálka 31 příspěvků 02.01.17 13:09

Tak tady se pověry bortí :) nevíme pohlaví ( nechceme vědět ) kdo teda více kope, jestli kluk nebo holka :D hold si počkám do března :)

Šťopík
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 02.01.17 13:24

Ja to same. Jsem ted ve 31.tydnu a to jak tam sebou ten muj chlapeček mrska, to jsem teda s dcerou nezažila :lol:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 03.01.17 08:36

@ZuziZlin Taky si říkám, že sem ráda, že nejsem sama :) bude to kluk :D asi silák :) včera mi po jednom útoku vyhrkly slzy :(

ZuziZlin
Povídálka 31 příspěvků 03.01.17 11:17

@xLucikx a to všude čtu, že kopou jen holky, že kluci si tam jen tak chrápou :D tak jsem si řekla, no když je to tak, tak to bude asi holčička a ted jsi napsala ty, že čekáš kluka a zase mám o čem přemýšlet :D

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 03.01.17 15:42

@ZuziZlin Asi je to o náhodě, já mám kluka co mi skoro lámal žebra, ségra má holku co se pohla dvakrát denně, sestřenice má kluka co se sem-tam převalil, kamarádka má holku co se snažila prorazit si cestu skrz pupík :nevim: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama