Reklama

Extrémní kuponové slevy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NovápaníA
Stálice 69 příspěvků 05.10.18 08:43
Extrémní kuponové slevy

Ahoj, máte někdo tv kanál Discovery? Zrovna se dívám na pořad o kuponových slevách. Někteří lidi jsou fajn, dají nákup na charitu. Ale teď tam je ženský a říká, že úspora 99% není nic :think: 8o Kdo nezná, jde o to že Amíci vystřihují z novin slevové kupóny a třeba za nákup v hodnotě 930 $ zaplatí jen 0,56$. Už se několikrát stalo že, tím jak prodavačky markují vše po jednom, se zavařila pokladna :P A na celý věci je hustý, že když to těmi slevami dojde do mínusu třeba 5,52$ tak jim to obchod vyplatí :dance: :lol: nebo dostanou poukázku na danou částku.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 05.10.18 08:58

@NovápaníA jo sleduji už roky.

NovápaníA
Stálice 69 příspěvků 05.10.18 09:04

@lachtanice86 Zrovna nedávno jsem se o tom bavila s jednou prodavačkou. Shodli jsme se, že v ČR by to nešlo. Mimochodem vždy jsem si říkala proč to ty pokladní razí po jednom, myslím tím u nás. A oni to dělají i v USA :D BTW ty kilometrové účtenky :P :P

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 05.10.18 09:06

@NovápaníA taky jsem několikrát viděla…ale tuším na programu TLC.....

NovápaníA
Stálice 69 příspěvků 05.10.18 09:09

@Petra Z Asi patří k sobě, kolikrát když jdou reklamy na pořady tak se musím ujistit co mám puštěné protože tam dávají ty samé.

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 05.10.18 09:11

@NovápaníA asi jo…
ono vůbec tam jsou zajímavé dokumenty :)
Ted zase koukám cbs reality......ne­platíš-nejezdíš.Zabavují auta a věci v exekuci

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 05.10.18 10:39

@NovápaníA tak je jasný že u nás by to nešlo. Je tu úplně jiný počet kupní síly. Navíc tam uvádějí že ty kupóny tam používá cca 30% lidí. Za to tady by to využívalo tak 90% kupní síly a v tu chvíli by tu obchody zkrachovaly

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 05.10.18 10:41

@NovápaníA ono já už ani na naše kanály nekoukam. Koukám na history, tlc, discovery, travel, viasat a hbo. To jsou kanály, které mě baví.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 05.10.18 10:45
@lachtanice86 píše:
@NovápaníA ono já už ani na naše kanály nekoukam. Koukám na history, tlc, discovery, travel, viasat a hbo. To jsou kanály, které mě baví.

Muzu se zeptat? Jakeho mas poskytovatele, ze ti jde History? Me uz od jara nejde :?

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 05.10.18 10:52

@TopSecret co vím tak chlap říká freesattv

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 05.10.18 17:25
@lachtanice86 píše:
@TopSecret co vím tak chlap říká freesattv

Dik :palec: tak sem koukala na freeSat. Maji super programovou nabidku a za min penez, nez mam ja. Asi k nemu prejdu. Protoze pri dlouhych zimnich vecerech jsme sledovali vetsinou History.

NovápaníA
Stálice 69 příspěvků 05.10.18 23:47

@Petra Z cbs reality slyším prvně, ale je fakt že málo kdy stránkuju dál než za programy o kterých vím že jdou. A jakého máte poskytovatele, my máme Skylink.

Příspěvek upraven 05.10.18 v 23:53

NovápaníA
Stálice 69 příspěvků 05.10.18 23:52
@lachtanice86 píše:
@NovápaníA tak je jasný že u nás by to nešlo. Je tu úplně jiný počet kupní síly. Navíc tam uvádějí že ty kupóny tam používá cca 30% lidí. Za to tady by to využívalo tak 90% kupní síly a v tu chvíli by tu obchody zkrachovaly

To je fakt, akorát my si to s tou prodavačkou neřekli takhle přesně jak jste to napsala :D Ono stačí když je v letáku max. 10 kg cukru na osobu a už to pokladní rozpočítá na xy nákupů jedné osobě.

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 06.10.18 09:48

@NovápaníA freesat ,tak zkus jestli máte

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 06.10.18 13:53

@NovápaníA a navíc oni nemají na většinu zboží dph jako my.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >