Extrémní kuponové slevy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NovápaníA
Kecalka 109 příspěvků 05.10.18 08:43
Extrémní kuponové slevy

Ahoj, máte někdo tv kanál Discovery? Zrovna se dívám na pořad o kuponových slevách. Někteří lidi jsou fajn, dají nákup na charitu. Ale teď tam je ženský a říká, že úspora 99% není nic :think: 8o Kdo nezná, jde o to že Amíci vystřihují z novin slevové kupóny a třeba za nákup v hodnotě 930 $ zaplatí jen 0,56$. Už se několikrát stalo že, tím jak prodavačky markují vše po jednom, se zavařila pokladna :P A na celý věci je hustý, že když to těmi slevami dojde do mínusu třeba 5,52$ tak jim to obchod vyplatí :dance: :lol: nebo dostanou poukázku na danou částku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 05.10.18 08:58

@NovápaníA jo sleduji už roky.

NovápaníA
Kecalka 109 příspěvků 05.10.18 09:04

@lachtanice86 Zrovna nedávno jsem se o tom bavila s jednou prodavačkou. Shodli jsme se, že v ČR by to nešlo. Mimochodem vždy jsem si říkala proč to ty pokladní razí po jednom, myslím tím u nás. A oni to dělají i v USA :D BTW ty kilometrové účtenky :P :P

Petra Z
Hvězda diskuse 52167 příspěvků 05.10.18 09:06

@NovápaníA taky jsem několikrát viděla…ale tuším na programu TLC.....

NovápaníA
Kecalka 109 příspěvků 05.10.18 09:09

@Petra Z Asi patří k sobě, kolikrát když jdou reklamy na pořady tak se musím ujistit co mám puštěné protože tam dávají ty samé.

Petra Z
Hvězda diskuse 52167 příspěvků 05.10.18 09:11

@NovápaníA asi jo…
ono vůbec tam jsou zajímavé dokumenty :)
Ted zase koukám cbs reality......ne­platíš-nejezdíš.Zabavují auta a věci v exekuci

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 05.10.18 10:39

@NovápaníA tak je jasný že u nás by to nešlo. Je tu úplně jiný počet kupní síly. Navíc tam uvádějí že ty kupóny tam používá cca 30% lidí. Za to tady by to využívalo tak 90% kupní síly a v tu chvíli by tu obchody zkrachovaly

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 05.10.18 10:41

@NovápaníA ono já už ani na naše kanály nekoukam. Koukám na history, tlc, discovery, travel, viasat a hbo. To jsou kanály, které mě baví.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 05.10.18 10:45
@lachtanice86 píše:
@NovápaníA ono já už ani na naše kanály nekoukam. Koukám na history, tlc, discovery, travel, viasat a hbo. To jsou kanály, které mě baví.

Muzu se zeptat? Jakeho mas poskytovatele, ze ti jde History? Me uz od jara nejde :?

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 05.10.18 10:52

@TopSecret co vím tak chlap říká freesattv

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 05.10.18 17:25
@lachtanice86 píše:
@TopSecret co vím tak chlap říká freesattv

Dik :palec: tak sem koukala na freeSat. Maji super programovou nabidku a za min penez, nez mam ja. Asi k nemu prejdu. Protoze pri dlouhych zimnich vecerech jsme sledovali vetsinou History.

NovápaníA
Kecalka 109 příspěvků 05.10.18 23:47

@Petra Z cbs reality slyším prvně, ale je fakt že málo kdy stránkuju dál než za programy o kterých vím že jdou. A jakého máte poskytovatele, my máme Skylink.

Příspěvek upraven 05.10.18 v 23:53

NovápaníA
Kecalka 109 příspěvků 05.10.18 23:52
@lachtanice86 píše:
@NovápaníA tak je jasný že u nás by to nešlo. Je tu úplně jiný počet kupní síly. Navíc tam uvádějí že ty kupóny tam používá cca 30% lidí. Za to tady by to využívalo tak 90% kupní síly a v tu chvíli by tu obchody zkrachovaly

To je fakt, akorát my si to s tou prodavačkou neřekli takhle přesně jak jste to napsala :D Ono stačí když je v letáku max. 10 kg cukru na osobu a už to pokladní rozpočítá na xy nákupů jedné osobě.

Petra Z
Hvězda diskuse 52167 příspěvků 06.10.18 09:48

@NovápaníA freesat ,tak zkus jestli máte

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 06.10.18 13:53

@NovápaníA a navíc oni nemají na většinu zboží dph jako my.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >