Eye Q žvýkací tobolky s jahodovou příchutí, prosím poraďte

4
28.12.19 16:32

Eye Q žvýkací tobolky s jahodovou příchutí, prosím poraďte

Pěkný den všem,
prosím o sdílení zkušeností s Eye Q, popř. s jiným srovnatelnými produkty.
Dcera, 5 let ADHD s opožděným vývojem řeči.
Všichni (psycholog, psychiatr, logoped..) doporučují Eye Q, eventuálně jiný produkt s Omegou 3.
Zkusili jsme Eye Q sirup vanilkový, to mi dcera nepozře, stejně tak Mollers omega 3 sirup s ovocnou příchutí. Já to do ní prostě nedostanu. Jakékoliv domlouvání nezabírá, sliby a jiné motivace, maskování do svačinek apod., to vše vyčmuchá. Když jí to dám do pusy brání se, jako by bojovala o život, nakonec všechno vyplivne.
Tak jsem to na nějakou dobu nechala být, ale úplně vzdát to nechci, ona tu omegu prostě potřebuje.
Teď jsem si všimla, že nabízejí Eye Q žvýkací tobolky s jahodovou příchutí. Nemáte někdo vyzkoušené, jak chutnají (jestli jsou cítit tou rybinou, nebo jestli to ta jahoda přebije) a jak vypadají? Nebo ty obyč Eye Q tobolky bez příchuti… Nevíte někdo jak jsou veliké? Dají se spolknout bez rozkousnutí, aby nezakusila tu chuť?
Popř. Něco jiného s čím máte zkušenosti, co by se dalo třeba nějak zamaskovat.
Budu vděčná, když se se mnou podělíte!
Předem děkuji!!! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16847
28.12.19 16:38

https://www.dm.cz/…1124903.html tyhle má náš mladej rád. Prý rybu necítí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21155
28.12.19 16:38

@Darina81 též jsme zkoušeli výše uvedené sirupy a dcera to nepozřela, navíc pak asi půl roku nepozřela žádný sirup ani Panadol nebo Multisanostol

• koupila jsem tyto bonbony celá natěšená - ale, spolknout ani rozcucat to také nechce, snědla jen 1, tak tobolky rozřezávám a dávám do lžičky mléka, spolkne to, ale vždy se jí nadáví jako na zvracení

tak nevím, též by to potřebovala hrozně moc užívat :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.12.19 16:45

@araw hmmm, DMko a pěkná cena, na to se určitě mrknu ;)
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.12.19 16:49

@stinga No tak to máme stejný problém, děsně mě to štve, ze všech stran slyším jak to Eye Q zabírá a jak to děti krásně posunuje a ta moje malá potvora si ani nelízne a při tom by to tak potřebovala. Ale podle toho co píšeš, to úspěch je. Dostala jsi to do ní :palec: Takže je to konzistencí třeba jako Lipo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8757
28.12.19 16:51

@Darina81 Detem kupuji jen tobolky Eye Q. Polknout jdou snadno, nekdy je polykaji a nekdy rozkozsou. Jednou nemeli v lekarne bez prichute, tak jsem koupila jahodove a pry jsou hnusne :mrgreen: (rikaly deti), ale dojist je musely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.12.19 16:57

@tulipán a ty tobolky, co kupuješ ty, to jsou takové ty jakoby želatinové? A velké přiměřeně, že je spolkne i pětileté dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21155
28.12.19 17:20

@Darina81 nee, je to želatinová tobolka a v tom ten olej, právě to musím vždy rozříznout a vymačknout, protože polykat to ještě neumí a nechce, má 3, a žvýkat už vůbec ne, prý je to hnusné, tak to vymačkávám do lžičky mléka, zhltne to - pod různými sliby a pohrůžkami, a udělá pak ten nefalšovaný dávivý zvuk - takže dál už to kupovat nebudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21155
28.12.19 17:22

@Darina81 mojí dceři neurolog diagnostikoval ADHD ve 2 letech, přestože normálně v tak malém věku se ještě vůbec nediagnostikuje :( je to docela šílené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7800
28.12.19 17:32

Ty jahodový jsou fakt hnusný.
Měli jsme i vanilkový ale nejvíc vedou ty bez příchutě.
Myslím, že dělají i sirup? A kluk teda ve 4 letech v pohodě spolknul tu tobolku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8757
28.12.19 17:36

@Darina81 Ano, vypadaji zvenku jako gumove, daji se zmacknout. Moje deti je polykaji od tri let, ale nevim, zda je to meritko pro ostatni. Me se libi, ze clovek se neumaze, ma presnou davku a rybina opravdu citit neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7800
28.12.19 19:28

Ona v nich je dokonce ta rybí bílkovina nějak naštěpená nebo jak, každopádně upravená, můj syn má totiž silnou potr. alergii právě na ryby, tak jsem si dopisovala chvíli s dodavatelem na náš trh než jsem.to koupila…
To píšu proto, že by to mohlo někomu pomoci kdo má stejný problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
28.12.19 19:36

@araw máme stejnou značku multivitamínů s kolostrem a naší malé extrémně chutnají a to je šílené vybíravá :? Není to sice s obsahem rybiny, ale mohly by být teda chuťově dobre, když se jedná o stejnou značku, zajdu se ná ně mrknout, díky za tip :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat