Fabia 1 - svítí brzdy

Anonymní
24.8.21 22:37

Fabia 1 - svítí brzdy

Ahoj, doufám, ze se tu najde někdo, kdo mi pomůže😂 ale mám takový menší problém, tyden zpátky, jsem si všimla, ze když slapnu na brzdu a dam poté nohu pryč z brzdy, tak vidím, ze mi stále svítí brzdový světla.. musím trochu zespoda brzdy dat nohu a jakoby tu brzdu “nadzvednout” a někdy to přestane svítit a někdy ne. Vůbec nechápu čím to je. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1594
24.8.21 22:54

Za našich mladých let jsme s pokaženým autem chodili do servisu, ne na net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6290
24.8.21 23:23

Ten „spínač“, který ovládá svícení těch světel může být -ne zcela čistý- případně je kaput. Servis by se hodil, nebo klidně doma, pokud tomu někdo rozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7658
24.8.21 23:30

Mně taky před pár lety zůstávaly svítit brzdy. Nenapadlo mě nadzvedávat nohou pedál, ale řekla, bych, že to je náhoda, že zrovna přestanou svítit. Kdybych se rozkrájela, tak ti neřeknu název té součástky, která za to mohla. Ale mám před očima, jak vypadá, jak mi ji servisák ukazoval a vysvětloval, co má na starost (asi spínání těch světel). Myslím, že výměna stála něco kolem 1000,–, ale jsou to asi tak 3 roky a už to fakt nevím na 100%. Nebo myslíš, že v tvém případě se pedál nevrátí do své původní pozice a zůstane trochu sešláplý? V každém případě to bude chtít zajet do servisu co nejdříve, ať v provozu za tebou nepůsobíš zmatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4052
25.8.21 06:19

Nám se to stávalo na oktávce, a museli jsme několikrát vyšlápnout brzdový pedál, aby to zhaslo, pak to přestalo dělat. možná je to tam jenom zaseklé, nebo nějaký bordel, či neco povolené. ale asi zkus spíš servis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat