Fabrika 3 směny, nebo 2 směny a horší prostředí

Anonymní
13.11.20 10:29

fabrika 3 směny, nebo 2 směny a horší prostředí

Ráda bych znala Váš názor, můžu jít pracovat do čisté fabriky s optimální teplotou, ale 3 směny a k tomu přesčasy, což noční mi moc nesedí, pracovala jsem tak chvíli jinde a bylo mi někdy zle, přes den se moc nevyspím, no budu víc v práci jak doma s těmi přesčasy k tomu, nebo jít do slévárny, tam už jsem pracovala, ale jinde, ted bych měla větší zodpovědnost, evidovala, kontrolovala všechno, ale i zakládala jadra na lince, chvili by to asi trvalo než bych do toho přišla, je tam hlavně zima prostředí slévárny, prach, ale nešla bych úplně do nového prostředí.
Nicméně jsem dala přednost agentuře a práci v teple na 3 směny, ted nevím zda jsem udělala dobře, nechce se mi být ale celé dny v práci, zatím jsem jim nic nepodepsala, tak snad by to nevadilo, když bych nenastoupila, obě dvě práce mají pro i proti..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5443
13.11.20 10:36

A my ti mame rict co mas delat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:40

No tak třeba z vlastních zkušenností…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:43

Pracovat pod agenturou je hrozná blbost. Prací je všude dost. Nechápu že někdo dobrovolně pracuje a část výdělku dá agentuře jen tak. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1495
13.11.20 10:46

...

To není první diskuze tady viď? Co ti máme napsat? Píšeš, že sis vybrala ten pás v teple. Tak to běž zkusit a uvidíš, no. Sranda tě tam moc nečeká. Počítej, že budeš makat jak fretka a z nočních se budeš vracet rozbitá jak Berlín v pětačtyřicátém. Ale je to tvoje volba. My ti psali, ať tam nelezeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:52

Ted vůbec není práce a vše je pod agenturami

• Citovat
  • Nahlásit
3553
13.11.20 11:06

Na dvě směny bych šla pouze pokud by to byla ranní a noční. Dělala jsem ranní a odpolední a znova bych to nedělala, je to peklo a celej tejden zabitej. Volila bych třísměnnej provoz. Mě to vyhovovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:17

To je právě o tom, každýmu sedí něco jiného, mě bylo na noční zle a po noční jsem spala sotva 4 hodiny, potom jsem byla jak mátoha a nic se mi nechtělo a představa, že mám mít k tomu ještě přesčasy, no nevím. Zabité dny jsou i s noční, záleží taky kolik je let komu, já už mám hodně přes 40, mladým lidem noční nevadí. Nebo dělat ráno, odpoledne a o víkendu 1 do měsíce vzít nějakou brigádu v obchodě, aby měl člověk peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:19

@Azeretereza píše:
Na dvě směny bych šla pouze pokud by to byla ranní a noční. Dělala jsem ranní a odpolední a znova bych to nedělala, je to peklo a celej tejden zabitej. Volila bych třísměnnej provoz. Mě to vyhovovalo.

Ty jsi byla ve fabrice taky?

• Citovat
  • Nahlásit
471
13.11.20 11:26

Léta jsem dělal třísměnný provoz a člověk si zvykne. Pro mě třeba byla noční nejlepší. Stačilo mi si ráno lehnout na čtyři hodiny a celý den pak volno. Příjemný byly příplatky za noc. Ranní taky šla, sice budíček v půl páté byl pro mě horor, ale to jen chvíli ráno, pak jsem se probral. Nejhorší byla odpolední, přišlo mi to jako celý den zabitej. Hlavně v létě, to se mi fakt nechtělo. Teď dělám dvousměnný (ranní, noční )dobrovolně bych neměnil, ale třísměnný by pro mě nebyl důvod to nevzít, kdyby vše ostatní bylo lepší. Hlavně teda nejpodstatnější je pro mě plat, proto chodím do práce, takže pro mě by bylo směrodatné hlavně toto. Když dobře platí, člověk pak neřeší jiné nedostatky, protože mu to za to stoji. Pod agenturu bych nikdy nešel, ale chápu, že v téhle době nic moc není, tak maximálně jako nouzovku a hledal bych lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19587
13.11.20 11:33

Jde o zvyk, jestli jsi mlada, tak nocni das. Ale tu agenturu nechapu, mas penez min jak kmenovy a když bude krize, pujdes prvni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:39

Pořád ještě můžu jít do slévárny, zatím jsem agentuře nic nepodepsala, byla bych pod firmou a tam noční nejsou, peníze stejné jak bych měla tady i s noční, možná lepší, platí si tam příplatky za prostředí riziko, jinak základ malý, prostředí nic moc pro ženu není, zima tam je nejhorší, taky by to nebylo nadlouho, ale vydržela jsem tam víc jak 4 roky předtím. Lepší, no já můžu jít do obchodu až budou nabírat, ovšem tam si moc nepomůžu finančně, pokud tedy nebudu v nějakém tom Lidlu, Kaufladu, kde děláte svátky, pátky, víkendy všechny a lidi se tam nadřou. Na výběr není, ty fabriky jsou všechny na jedno brdo..Mladí si většinou noční chválí, je to o tom, jak komu co vyhovuje. Když mi je na noční zle, tak to asi moc dobře není a na čkověku je ta únava vidět celý den, když vypadá jak po fetu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 11:48
@Kriss Tina píše:
Jde o zvyk, jestli jsi mlada, tak nocni das. Ale tu agenturu nechapu, mas penez min jak kmenovy a když bude krize, pujdes prvni :nevim:

nejsem mladá právě už je mi dost přes 40

• Citovat
  • Nahlásit
19587
13.11.20 11:52
@Anonymní píše:
nejsem mladá právě už je mi dost přes 40

Aha, no sla bych nekam, kde nedelaji nocni a neni to pod agenturou. Pritel dela ve fabrice, jenom ranni a odpol, je kmenový a praci tam sehnal behem corona doby, takze nekde berou i bez agentury a na normalni smeny, ale chce to hledat a ptat se, oni nemají primo inzeraty, ze nabiraj, ale lina huba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
13.11.20 12:02
@Anonymní píše:
To je právě o tom, každýmu sedí něco jiného, mě bylo na noční zle a po noční jsem spala sotva 4 hodiny, potom jsem byla jak mátoha a nic se mi nechtělo a představa, že mám mít k tomu ještě přesčasy, no nevím. Zabité dny jsou i s noční, záleží taky kolik je let komu, já už mám hodně přes 40, mladým lidem noční nevadí. Nebo dělat ráno, odpoledne a o víkendu 1 do měsíce vzít nějakou brigádu v obchodě, aby měl člověk peníze.

Píšeš, že jsi spala mezi noční směnou 4 hodiny. Promiň, ale já spím jak kdy 3-4 hodiny někdy jen dvě hodiny a ten týden se dá zvládnout ač je to náročný.
Neříkám jsou lidi co noční nedávají, ale většinou se na to dá zvyknout.
Tvá diskuze je založena opakovaně a už mám spíš dojem, že se ti makat prostě nechce.
A práce je všude. Sama teď měním zaměstnání a na 8 inzerátu přišlo 8 kladných odpovědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama