Facebook- Dá se ve skupině smazat svoje vlastní komentáře naráz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 10.09.18 23:09
Facebook-da se ve skupine smazat svoje vlastni komentare naraz?

Pekny vecer :mrgreen:

prosim nevi nekdo zda a jak se daji smazat svoje vlastni komentare v urcite skupine vsexhny naraz? Jak uz kdyz jsem ja napsala neco prvni, tak ikdyz jsem komentovala?

dekuji

Reakce:
lucielorenc
Kecalka 366 příspěvků 8 inzerátů 11.09.18 02:45

@V anda Ahoj, já bych řekla, že se smažou jen pokud danou skupinu opustíte.

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 11.09.18 04:59

@lucielorenc určitě ne. Pokud opustíte jakoukoli skupinu, projeví se to pouze na barvě vašeho jména - je šedé. Ale veškerá aktivita zůstává.
@V anda ve skupině si do lupy dejte vaše jméno na fb a vyjedou vám všechny příspěvky a komentáře. A musíte je po jednom promazat.

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 11.09.18 08:12
@Halamka píše:
@lucielorenc určitě ne. Pokud opustíte jakoukoli skupinu, projeví se to pouze na barvě vašeho jména - je šedé. Ale veškerá aktivita zůstává.
@V anda ve skupině si do lupy dejte vaše jméno na fb a vyjedou vám všechny příspěvky a komentáře. A musíte je po jednom promazat.

to vím ale nechci právě mazat tisíc komentářů.....

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 13.10.18 19:06

nekdo radu?

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 10.12.18 10:18

?

PHV
Kecalka 379 příspěvků 10.12.18 10:41

@V anda Myslím, že radu tady máš, tak co pořád řešíš? Jinak než zmíněným způsobem to nejde. Tečka.

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků včera v 10:02
@PHV píše:
@V anda Myslím, že radu tady máš, tak co pořád řešíš? Jinak než zmíněným způsobem to nejde. Tečka.

rady nemám žádné tak obnovuji téma jestli někdo náhodou netuší… a nevím co ty řešíš, di někam, tečka :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >