Facebook - jak kompletně uzamknout profil pro cizí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 22.12.17 20:07
Facebook-jak kompletne uzamknout profil pro cizi?

Ahoj.

Mam uzamceny profil…jak prispevky, tak pratele, datum narozeni ale tedka hodinu tady koumam jak se da udelat aby i stranky co lajkuju co skupiny kde jsem clenem a oblibeni zpevaci atd bylo tak viditelne jen pro pratele?

Jde to?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4948 příspěvků 22.12.17 20:10

@Zahradnice Roku Já myslím, že lajky na veřejném profilu se asi nedadjí utajit. A stejně tak v nějaké skupině, to tam taky vidí všichni.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 09.01.18 13:38
@P4ja píše:
@Zahradnice Roku Já myslím, že lajky na veřejném profilu se asi nedadjí utajit. A stejně tak v nějaké skupině, to tam taky vidí všichni.

to je na prd…mě štve pak tě lidi mohou dohledat

Limi123
Závislačka 2658 příspěvků 09.01.18 14:08
@Zahradnice Roku píše:
to je na prd…mě štve pak tě lidi mohou dohledat

Zmen si jmeno a profilovku a nikdo cizi nebude vedet, ze jsi to ty.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 09.01.18 14:28

Jako když si někdo rozklikne ty lajky? Tak si tě dohledá. Když si zagooglí tvé jméno, s největší pravděpodobností mu vyjede jako první tvůj profil na FB. Pokud ho máš uzamčený zjistí jen fotku. Ne?

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.01.18 08:27
@Paralenka červená píše:
Jako když si někdo rozklikne ty lajky? Tak si tě dohledá. Když si zagooglí tvé jméno, s největší pravděpodobností mu vyjede jako první tvůj profil na FB. Pokud ho máš uzamčený zjistí jen fotku. Ne?

@Limi123

nechci měnit jméno…jde mě o to že jde zjistit v jakým jsem skupinách a jaké stránky lajkuju…když se člověk do ní přihlásí uvidí co kde a komu píšu atd… v tech uzavřených.

v těch věřejných je to vidět hnedka…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama