Facebook - jak kompletně uzamknout profil pro cizí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 22.12.17 20:07
Facebook-jak kompletne uzamknout profil pro cizi?

Ahoj.

Mam uzamceny profil…jak prispevky, tak pratele, datum narozeni ale tedka hodinu tady koumam jak se da udelat aby i stranky co lajkuju co skupiny kde jsem clenem a oblibeni zpevaci atd bylo tak viditelne jen pro pratele?

Jde to?

Reakce:

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 22.12.17 20:10

@Zahradnice Roku Já myslím, že lajky na veřejném profilu se asi nedadjí utajit. A stejně tak v nějaké skupině, to tam taky vidí všichni.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 09.01.18 13:38
@P4ja píše:
@Zahradnice Roku Já myslím, že lajky na veřejném profilu se asi nedadjí utajit. A stejně tak v nějaké skupině, to tam taky vidí všichni.

to je na prd…mě štve pak tě lidi mohou dohledat

Limi123
Závislačka 3331 příspěvků 09.01.18 14:08
@Zahradnice Roku píše:
to je na prd…mě štve pak tě lidi mohou dohledat

Zmen si jmeno a profilovku a nikdo cizi nebude vedet, ze jsi to ty.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 09.01.18 14:28

Jako když si někdo rozklikne ty lajky? Tak si tě dohledá. Když si zagooglí tvé jméno, s největší pravděpodobností mu vyjede jako první tvůj profil na FB. Pokud ho máš uzamčený zjistí jen fotku. Ne?

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.01.18 08:27
@Paralenka červená píše:
Jako když si někdo rozklikne ty lajky? Tak si tě dohledá. Když si zagooglí tvé jméno, s největší pravděpodobností mu vyjede jako první tvůj profil na FB. Pokud ho máš uzamčený zjistí jen fotku. Ne?

@Limi123

nechci měnit jméno…jde mě o to že jde zjistit v jakým jsem skupinách a jaké stránky lajkuju…když se člověk do ní přihlásí uvidí co kde a komu píšu atd… v tech uzavřených.

v těch věřejných je to vidět hnedka…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >