Facebook - jak zjistím pomocí aplikace, kdo mě sleduje?

Anonymní
23.12.19 09:50

Facebook - jak zjistim pomoci aplikace kdo me sleduje?

Zdravím, jak zjistim kdo me sleduje? Dala jsem příběh na fb a zobrazil se mi tam 1 člověk, kterého nemám v přátelích ze se podíval ale nevím kdo. Jde to nějak zjistit? Kdo se mi diva na profil to už vim jak zjistit, ale prý existuje i nějaká aplikace??? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24102
23.12.19 09:59

Nastav si soukromí jen na přátele a nemusíš řešit, kdo se pokouší koukat ti na profil…
Vím, že sem tak docela neporadila (nevím to), ale takhle budeš mít klid od všech, co ti chtějí zkoumat profil, fotky, příspěvky a máš klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6945
23.12.19 10:14

Hele já jsem jednou četla nějaký vyjádření přímo od FB, že nic, co ti dokáže ukázat, kdo sleduje tvůj profil, neexistuje a nikdy existovat nebude. Protože by tím rapidně klesl zájem o to mít FB.
Můžeš akorát sledovat, komu se zobrazily tvoje stories. Mně to teda ukáže vždycky všechny lidi bez problému, jestli to tobě neukazuje, to mi spíš pasuje na nějakou chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
23.12.19 10:34

A není to jedno? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
23.12.19 11:15
@Anonymní píše:
Zdravím, jak zjistim kdo me sleduje? Dala jsem příběh na fb a zobrazil se mi tam 1 člověk, kterého nemám v přátelích ze se podíval ale nevím kdo. Jde to nějak zjistit? Kdo se mi diva na profil to už vim jak zjistit, ale prý existuje i nějaká aplikace??? :think:

Zrus fcb jako ja a nebudes muset koukat na fiktivni zivoty druhejch lidi a resit kdo te sleduje a kdo ne. Tez se i uchranis toho, ze si fcb nalozi s jakoukoliv i infmoraci, fotkou ci videem, kterou tam vlozis jako se svym majetkem - jak maji uvedeno v podminkach. Vubec nechapu, ze nekdo fcb ma, ale kazdeho vec.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
23.12.19 11:24
@boball píše:
A není to jedno? :think:

No řekla bych, že skoro je. Myslela jsem, že id toho fcbk je. Buď si to dám jen pro přátele, nebo veřejné, nebo pro přátele přátel. Já to mám verejne A he ní jedno, kdo to vidí. Děti tam nedávám, tak co. Jen třeba z dalky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
23.12.19 11:45

@g.sandova taky si myslím, že to co nechci aby viděl někdo cizí, tak dám jen pro přátele, a různé hlouposti které jsem stejně čmajzla někde z cizích profilů, tak mám veřejně. Je mi to úplně jedno, že to někdo cizí vidí :think: Fotky tam nějaké mám i veřejně, ale nemyslím, že by byl někdo zas tak moc lačný vidět jak vypadám já nebo moje děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9507
23.12.19 12:46
@Anonymní píše:
Zdravím, jak zjistim kdo me sleduje? Dala jsem příběh na fb a zobrazil se mi tam 1 člověk, kterého nemám v přátelích ze se podíval ale nevím kdo. Jde to nějak zjistit? Kdo se mi diva na profil to už vim jak zjistit, ale prý existuje i nějaká aplikace??? :think:

Nezjistíš ani kdo se ti díval na profil. Takové aplikace jsou fake.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11578
25.12.19 15:59
@Anonymní píše:

Jak zjistíš, kdo se ti dívá na profil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat