Facebook: nejde mi smazat příspěvek z vlastní timeline

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.02.19 14:33
Facebook: nejde mi smazat prispevek z vlastni timeline

Ahoj,

z nejakeho duvodu me facebook po kliknuti na takove ty 3 tecky nenabizi uz moznost „odstranit“ tedy smazat prispevek z vlastni timeline. Driv to fungovalo v pohode -zkousela jsem nekdy loni. Nabizi me to moznosti viz fotka. Vam to jde?

Reakce:
alisekR
Kelišová 5560 příspěvků 04.02.19 14:36

Dej upravit příspěvek a tam to smaž.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20566 příspěvků 04.02.19 14:43

Mě nešlo smazat něco omylem nasdileneho .šlo to jen „skrýt na timeline“

V anda
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.02.19 15:00
@alisekR píše:
Dej upravit příspěvek a tam to smaž.

To sem dala ale kdyz to smazu rucne uz to nejde ulozit jakoby prazdne…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27842 příspěvků 04.02.19 15:49
@V anda píše:
Ahoj,z nejakeho duvodu me facebook po kliknuti na takove ty 3 tecky nenabizi uz moznost „odstranit“ tedy smazat prispevek z vlastni timeline. Driv to fungovalo v pohode -zkousela jsem nekdy loni. Nabizi me to moznosti viz fotka. Vam to jde?

a máš ten příspěvek otevřený, pokud je tam fotka? Ty tři tečky to nabízí, když jsi na zdi…

V anda
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.02.19 17:03
@Regina Hero píše:
a máš ten příspěvek otevřený, pokud je tam fotka? Ty tři tečky to nabízí, když jsi na zdi…

Jak otevreny…zkousela jsem mazat asi 20 prispevku a ani u jednoho to neslo

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27842 příspěvků 04.02.19 17:36
@V anda píše:
Jak otevreny…zkousela jsem mazat asi 20 prispevku a ani u jednoho to neslo

musíš si najet na svůj profil a u příspěvků na zdi to normálně jde… pokud jsou to tvé příspěvky a není to takový ten sdílený, který dal někdo jiný a tebe v něm označil a on se otevřel na tvé zdi…
Teď se dívám na tu tvou přiloženou fotku - ty chceš smazat právě ten cizí příspěvek, ne? U vlastních by ti to přece nenabízelo možnost zapnout upozornění… :think:

V anda
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.02.19 18:20
@Regina Hero píše:
musíš si najet na svůj profil a u příspěvků na zdi to normálně jde… pokud jsou to tvé příspěvky a není to takový ten sdílený, který dal někdo jiný a tebe v něm označil a on se otevřel na tvé zdi…
Teď se dívám na tu tvou přiloženou fotku - ty chceš smazat právě ten cizí příspěvek, ne? U vlastních by ti to přece nenabízelo možnost zapnout upozornění… :think:

Ne muj prispevek na me zdi…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27842 příspěvků 04.02.19 18:28
@V anda píše:
Ne muj prispevek na me zdi…

Tak pak me napada jen odhlasit se, zrestartovat, co se da a uvidis, jestli to pomuze…

V anda
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 04.02.19 18:52
@Regina Hero píše:
Tak pak me napada jen odhlasit se, zrestartovat, co se da a uvidis, jestli to pomuze…

To sem udelala odinstalovala cele fb a znovu nahodila a nic…tobe to normalne tu moznost nabizi?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27842 příspěvků 04.02.19 19:19
@V anda píše:
To sem udelala odinstalovala cele fb a znovu nahodila a nic…tobe to normalne tu moznost nabizi?

Ano… jak na mobilu, tak na notasu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >