Facebook - přátelé nedostanou upozornění že mám narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 11:48
Facebook-přátelé nedostanou upozornění že mám narozeniny

Dotaz: na facebooku má dcera nastavené kdy má narozeniny a má to viditelné pro přátelé. Ale nikdo z nich nedostane takové to upozornění na plochu aby jí automaticky popřál.

Nevíte čím to je?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 21.12.17 11:53

@lampulina Opravdu to má v nastavení dobře? A jak má nastavené přispívání na Timeline? Já to mám třeba zakázané a to mi pak nikdo nic napsat na zeď ani nemůže, pokud to nepovolím. Takže bych se vydala tímto směrem. Je možné, že jí prostě nejde přispívat „na její zeď“.

lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 12:04
@Amys píše:
@lampulina Opravdu to má v nastavení dobře? A jak má nastavené přispívání na Timeline? Já to mám třeba zakázané a to mi pak nikdo nic napsat na zeď ani nemůže, pokud to nepovolím. Takže bych se vydala tímto směrem. Je možné, že jí prostě nejde přispívat „na její zeď“.

má to…bratrance jí přál ale protože věděl že má narozky od nás…na FB mu to nenaskočilo samo…

třeba dcera tak její kamarádka má narozky dneska a už dceči hnedka ráno naskočilo na timeline " Saša má dnes narozeniny popřejte jí"

ale dceřiným přátelum to nenaskočí…

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 21.12.17 12:20

@lampulina Tak jedině ať to zkusí znova editovat přepsat a uložit. Třeba se to „rozběhne“. A kdy ty narozeniny měla?

lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 12:25
@Amys píše:
@lampulina Tak jedině ať to zkusí znova editovat přepsat a uložit. Třeba se to „rozběhne“. A kdy ty narozeniny měla?

to sme udělali…nejdřív sme to měli nastavené jako je že to má vidět jen ona a když jí nic nepřišlo tak to právě uložil znova a tentokrát aby to viděli i přátelé…a zase nic…a přičemže sme ty narozeniny posunuly ze včera na dnes a dneska opět nic…

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 21.12.17 12:30
@lampulina píše:
to sme udělali…nejdřív sme to měli nastavené jako je že to má vidět jen ona a když jí nic nepřišlo tak to právě uložil znova a tentokrát aby to viděli i přátelé…a zase nic…a přičemže sme ty narozeniny posunuly ze včera na dnes a dneska opět nic…

A přátelé jí říkali, že to nevidí?

lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 12:45
@Amys píše:
A přátelé jí říkali, že to nevidí?

oni když vlezou do kalendáře tak voidí že má narozky ale nepřijde jim taková ta možnost že to samo navrhne at napíšou..

což třeba předtím manželovi chodilo…když mě někdo narozky facebook ho na to upozornil…

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 21.12.17 13:28

A je to tak důležité? Ať si její narozeniny pamatuji í bez upozornění. Stejně to je přání, aby se neřeklo… nikdo tam není schopný napsat víc než Vše nej…

Všude po úřadech podepisuje papíry se zpracováním osobnich udaju a pak si všichni vystaví na sociální sítě datum narození… ach jo.

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 21.12.17 13:32

Taky jsem si vsimla, ze mi nechodi ty upozorneni :zed: pak se dozvim, ze mel nekdo narozky z prispevku ostatnich, ale to stejne se spozdenim 2-3 dny :cert:

Prijde mi, ze se fb snazi ty notifikace tridit, u nekterych lidi mi to i vyskoci… treba si dcerka s konkretni kamaradkou dlouho pres fb nepsala. Me to stve hodne, ale co s tim, to nevim :pocitac: :pocitac: :pocitac:

lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 13:50
@Svetluska.Lulu píše:
Taky jsem si vsimla, ze mi nechodi ty upozorneni :zed: pak se dozvim, ze mel nekdo narozky z prispevku ostatnich, ale to stejne se spozdenim 2-3 dny :cert:Prijde mi, ze se fb snazi ty notifikace tridit, u nekterych lidi mi to i vyskoci… treba si dcerka s konkretni kamaradkou dlouho pres fb nepsala. Me to stve hodne, ale co s tim, to nevim :pocitac: :pocitac: :pocitac:

právě-…snad někdo poradí

lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 13:50
@Mallorka píše:
A je to tak důležité? Ať si její narozeniny pamatuji í bez upozornění. Stejně to je přání, aby se neřeklo… nikdo tam není schopný napsat víc než Vše nej…Všude po úřadech podepisuje papíry se zpracováním osobnich udaju a pak si všichni vystaví na sociální sítě datum narození… ach jo.

ano životně duležité

Breberka123
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 14:08

Opravdoví přátele si na vaše narozeniny vzpomenou i bez Facebooku :kytka:

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 21.12.17 14:26

Notak, jde o děti. Pro ně to JE důležité.

@lampulina Mně se narozeniny zobrazují na pravé liště. Ale jestli si to pouští v mobilu, tak tam je to docela osekané.

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 21.12.17 14:29
@lampulina píše:
ano životně duležité

Tak to má každý asi priority jinde…

lampulina
Kecalka 130 příspěvků 21.12.17 18:42
@Amys píše:
Notak, jde o děti. Pro ně to JE důležité.@lam­pulina Mně se narozeniny zobrazují na pravé liště. Ale jestli si to pouští v mobilu, tak tam je to docela osekané.

No prave ona to nastvene ma ale proste jejim pratelum neprislo ze ma narozeniny.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >