Facebook - profilová fotka, aby se nezobrazila, že se změnila

Anonymní
21.5.17 18:49

Facebook - profilová fotka, aby se nezobrazila, že se změnila

Ahojte :) chci se zeptat, je to asi mým věkem, že to nevím. Nevíte někdo jak udělat to, že když si změním profilovou fotku na facebooku, tak aby nikdo neviděl, že jsem si jí změnila? Když jí nastavím a dám pak „Jenom já“ tak nemůžou likovat a komentovat, to je v pořádku, ale na zdi se to lidem ukáže že byla změněná a to já bych nechtěla. Vím, že to jde dělá to tak několik lidí, ale vůbec netuším jak… jestli to je tím, že mají novější telefony…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

443
21.5.17 18:53

Nastavis novou profilovku a na svoji zdi smazes jen ten prispevek, ze sis zmenila profilovy obrazek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 18:54
@Nymphetamine píše:
Nastavis novou profilovku a na svoji zdi smazes jen ten prispevek, ze sis zmenila profilovy obrazek

to jsem u sve predesle profilovce udelala ale stejnak se to lidem ukazovalo :(

• Nahlásit
  • Citovat
443
21.5.17 18:59

Tak zkus dat jeste upravit soukromi a jenom ja a to uz by se ale nemelo ukazovat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 19:03
@Nymphetamine píše:
Tak zkus dat jeste upravit soukromi a jenom ja a to uz by se ale nemelo ukazovat!

a muzu se zeptat u ceho presne to myslis? kdyz to da v nastaveni tak to neuvidi ale zadne me prispevky ze? kdyz dam „jenom ja“. omlouvam se jsem v tom tunta

• Nahlásit
  • Citovat
346
21.5.17 19:04
@Anonymní píše:
Ahojte :) chci se zeptat, je to asi mým věkem, že to nevím. Nevíte někdo jak udělat to, že když si změním profilovou fotku na facebooku, tak aby nikdo neviděl, že jsem si jí změnila? Když jí nastavím a dám pak „Jenom já“ tak nemůžou likovat a komentovat, to je v pořádku, ale na zdi se to lidem ukáže že byla změněná a to já bych nechtěla. Vím, že to jde dělá to tak několik lidí, ale vůbec netuším jak… jestli to je tím, že mají novější telefony…

Když dáš „jenom já“ tak se to nikomu nezobrazí v příspěvcích, uvidíš to pouze ty si teda myslím já, že to takhle funguje. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
21.5.17 19:04

Ve svém profilu klikni vpravo nahoře na tlačítko „Zobrazit záznamy o aktivitách“ a tam u své nové profilové fotky změň nastavení „Skryto na timeline“

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.5.17 19:11
@kire píše:
Ve svém profilu klikni vpravo nahoře na tlačítko „Zobrazit záznamy o aktivitách“ a tam u své nové profilové fotky změň nastavení „Skryto na timeline“

asi to funuje, mockrat dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama