Facebook - zabíječ vztahů?

Anonymní
16.5.16 13:19

Facebook - zabíječ vztahů?

Dobré odpoledne dívky, ženy, dámy,
chtěla bych znát váš názor na to, když si váš přítel odmítá vyndat z přátel některé „kamarádky“, které vůbec neznám? Abych to ale vysvětlila.. Jsme spolu 7 let, čekáme miminko, jsem s ním zasnoubená a on mi v těhotenství přiznal nevěru (s různými ženami a několikrát). Rozhodla jsem se mu dát i přes to šanci. Ale dohodli jsme se, že nejen že přestane, ale také že zruší FB, jelikož mě opravdu nervuje - já ho sice nemám, ale kamarádka ano a ta mi pak řekne když si on přidá třeba někoho a ukáže mi to (jí). Nejen že mi slíbil, že si ho sám zruší (dokonce s tím prý nemá problém), ale očividně se mu nechce, jelikož přibyli další 3 ženy!! Všechny jsou samozř. krásné a z casina, kde pracuje. Já naopak vypadám jako loď (nebo se tak cítím) a opravdu už toho mám dost. Když jsem na něj uhodila, řekl, že jsou prostě jen krupiérky a on se s nima vidí v práci. Na dotaz, kdy zruší FB mi řekl, že dělá překladatele stránek nějaké firmě přes FB a že to bude ještě 2 měsíce, než budou mít automatický překladač. Pak, že to zruší. Přitom by mohl účet zrušit a zareg.se pod jiným jménem! Nechápu o co mu jde. Ty holky jsou nádherné a jelikož je na ženské, tak se teď vůbec necítím dobře. Mám chuť mu dokonce zabalit věci! Máte s tím některá zkušenost? Mě už nebaví, jak mi vykládá, že to může kdykoliv zrušit, ale že teď zrovna nééé!! :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7590
16.5.16 13:24

A ty si myslíš, že když zruší FB, tak tě přestane podvádět? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
16.5.16 13:26

Nevím co ti poradit, nicméně si myslím, že pokud to dělá dál, tak i kdyby si facebook zrušil, najde si jinou cestu, o které se nedozvíš :?
Já ti moc nepomůžu, nechtěla bych po nikom aby si cokoli rušil, myslím, že na to nemám právo a navíc, prostě je spousta možností, jak to dál bude dělat za mými zády, nepřipadá mi to proto jako řešení :nevim: Je to smutná situace, měli jste pracovat na vybudování důvěry, ale přijde mi, že je mu to trochu jedno a má pocit, že tě má jistou, proto si dál dělá co chce a na tvoje pocity dlabe.
Nevím, co bych na tvém místě dělala, je mi líto, co prožíváš. Pokud je to chronický děvkař, který ani nemá výčitky svědomí a nesnaží se ti ulehčit situaci, tak to podle mě nemá žádný smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
16.5.16 13:26

Promiň a co čekáš? :think: evidentně záletník, nevěry mu prošly, fb si nezrušil. Podváděl a podvádět bude :nevim: btw zavádějící název, s tím že je někdo ku*evník nemá fb moc společného. Buď se s tím smiř nebo odejdi, od něj změnu nečekej. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
16.5.16 13:27

Ahoj, je mi hrozně líto, že tohle musíš teď jako těhule řešit, pro miminko to asi nic dobrého není. Upřímně si myslím, že svého chlapa nezměníš. Ani když si smaže FB. Myslím, že do budoucna se budeš muset smířit s tím, že za holkama běhat bude. Pokud to nepřeneseš přes srdce, tak je asi škoda, že jsi na to přišla až těhotná.
Každopádně, pokud si smaže FB jak říká, aspoň budeš v klidu, protože nebudeš koukat na ty holky, co si přidává.
Mně osobně nevěra nevadí, ale nechtěla bych se to nikdy dozvědět, pak bych pátrala po tom, kdo to je a jestli je hezčí atd… A to už bych nepřekousla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
16.5.16 13:27

Některým lidem to dělá prostě dobře-já myslím, že si tím tak nějak zahání komplexy, čím víc přátel na fc, tím se cítí důležitější. Rozumím ti, můj muž je taky na fc, spousty známých a kamarádek(dokonce mi řekl, že si líp pokecá s holkama než s klukama), já tam nejsem a ani nemám potřebu. Prostě jsem to přešla a věřím mu. Tak to zkus přejít, tím, že na něj budeš tlačit, třeba tuplem nebude chtít. Ale záleží na tobě, jestli mu věříš. U vás je to už o něčem jiném, když tě dokázal víckrát podvést, ta důvěra se pak těžko nachází..

Příspěvek upraven 16.05.16 v 14:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
16.5.16 13:28

Já bych tedy prvotně vůůůbec neřešila nějaký nablblý facebook ale to že ti byl opakovaně nevěrný. smazat si může kde co ale pokud se s těmi slečnami stýká v práci a nijak nemá potřebu změnit „takový“ styl života ani když bude mít rodinu tak já bych se sebrala a šla. přímo do paďous, at si pán štrejchá jak je mu libo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
16.5.16 13:28

Jinak mě dost irituje ten tvůj nadpis. Vám vztah neničí Facebook, ale to, že tvůj chlap je děv. kař, který si tě neváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
16.5.16 13:29

Holka, u vas to vubec neni o facebooku. Ty mu tezce neveris a zarlis, tak proc sis s nim delala dite? Ted se musis rozhodnout, bud budes samozivitelka, nebo mu proste zacnes verit (i za cenu toho, ze te podvadet bude dal). Ale tim jak se ted chovas, to urcite nevyresis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
16.5.16 13:30

Jednu dobu jsem měla takovou známost - ne nic vážného, kdy jsem věděla, že je v kontaktu i s jinýma ženskýma právě přes FB a chtěla po něm, aby si je zablokoval. Udělal to, ale nevedlo to vůbec k ničemu, nešel si jiný způsob. Vaše situace je bohužel mnohem komplikovanější, takže nezbývá než držet palce. Když on sám nebude chtít, tak se asi nic nezlepší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530

Manžel ma taky na fb kupu krásných slečen. No a co? Když mne bude chtít podvest, uďela to tak jako tak. A btw zakazovat někomu mít aktivní účet na fb je na hlavu (taky ho nemám, ale podobne restrikce nesnáším). Přestaň ho smirovat přes kamarádku a bude ti lip. Holt někteří chlapi jsou na ženské - čekáte miminko, uvidíš jaký bude po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023

U vás evidentně vztah nezabíjí facebook, ale opakované nevěry a důvěra v háji, kterou se ti nedivím, že v něj nemáš. Myslíš, že když zruší fcb, tak to pomůže?! Kdyť ty holky má v práci reálně, pokud tě bude chtít podvádět, nepotřebuje k tomu fcb a denně chlap potká x ženských na x místech. Nechtěla bych být v tvé kůži, ale buď ti nezbývá než ho poslat do háje, nebo nepátrat, nechtít vědět, snažit se slepě důvěřovat, občas možná přehlížet. Záleží na tobě, co si schopná snést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
16.5.16 13:31
@anivbl píše:
Holka, u vas to vubec neni o facebooku. Ty mu tezce neveris a zarlis, tak proc sis s nim delala dite? Ted se musis rozhodnout, bud budes samozivitelka, nebo mu proste zacnes verit (i za cenu toho, ze te podvadet bude dal). Ale tim jak se ted chovas, to urcite nevyresis

No, tak kdo by nežárlil po tom, co zjistil, že mu byl partner opakovaně nevěrný. Pokud on s ní a jejich dítětem chce být, tak se má snažit, ne že ona bude překousávat a on si bude dělat co chce. Píše, že to zjistila těhotná, nedělala si dítě s nevěrníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
16.5.16 13:32

Asi je u vas hodne posramocena duvera. Plus hormony.
Kamaradka by te vubec nemela informovat o profilu pritele, tu by si mel vyhodit.
Vis co, jestli bude chtit mit jine zenske, tak je mit bude a ty to nijak neovlivnis, bohuzel.
Jestli se poucil, ze nevera nestoji za zniceny vztah s tebou, tak bude v pohode i kdyz bude mit na fb x zenskych. Jen to nejde nijak dokazat.
Ja uz jsem tedy zklidnela, ac jsem byla taky rapl, kdyz se v te dobe stavajici pritel bavil s jinymi. Takze dnes uz vim, ze nema cenu se stresovat a delat dusno. Opravdu ti to nestoji za to. Jestli s nim chces byt, tak spolu budte a ac to asi neni jednoduche, zkus nu verit.
Jestli ti to nejde a jeho neverou je tvuj vztah k nemu naruseny, nepomuze nic- jen rozchod. Protoze se muzou dokola objevovat ruzne veci, ktere se ti libit nebudou, budou ti davat strach z jeho nevery a ty ho budes chtit omezovat a omezovat moznost, ze ulitne. A to neni partnerstvi.
Asi si to musis hlavne srovnat a vyporadat sama v sobe, co chces a jak chces zit. V klidu a pohode nebo ve strachu a stresu, kde se co objevi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
16.5.16 13:33
@radkka píše:
No, tak kdo by nežárlil po tom, co zjistil, že mu byl partner opakovaně nevěrný. Pokud on s ní a jejich dítětem chce být, tak se má snažit, ne že ona bude překousávat a on si bude dělat co chce. Píše, že to zjistila těhotná, nedělala si dítě s nevěrníkem.

No ale zase pokud ji podvadel opakovane, tak nevim, asi jsem naivni, ale mam pocit, ze to bych poznala :nevim: pokud ty nevery teda neprobehly „az v tehotenstvi“, coz by ale byl jeste vetsi hnus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat