Faircredit a jejich jednání

Anonymní
9.5.17 16:21

Faircredit a jejich jednání

Chtěla bych se zeptat. S přítelem dlužíme faircreditu 2 splátky kvůli ztrátě zaměstnaní, jenže jsme akorát zjistili, že OZ volala přítelové rodině a podala jim veškeré informace o jeho půjčce a také i té mojí ( přitom spolu nemáme nic společného). Chci se zeptat, zda je takovéto jednání v pořádku, či to máme řešit nějakým způsobem dále?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4877
9.5.17 16:26

Není, pokud to neni uvedeno ve smlouvě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
9.5.17 16:28

Zase na druhou stranu.. máte důkaz, že to řekla? A druhá vec.. vy taky porusujete smluvní podmínky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
9.5.17 16:29

Myslím, že chození po domě, ostuda před rodinou a sousedy jsou bohužel obvyklé metody těchto nebankovních společností.
Soudit se kvůli zneužití osobních údajů jistě můžete, ale oni s vámi kvůli dluhu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
9.5.17 16:44

A nesplácet půjčku je v pořádku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 17:37

Hele, můžou udělat skoro cokoliv, aby z vás splátky dostali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
9.5.17 17:49

Jj, za chvíli budete mit nalepky na schránce, to taky rádi dělají :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.17 18:03

U nás na vchodových dvěří byl kdysi nalepený lístek s výzvou na nějakého souseda, kde bylo veřejně napsáno jeho jméno, kolik dluží a že ho byly osobně navštívit a že nereaguje na telefony a že bude přistoupeno k soudnímu řízení a exekučnímu vymáhání atp. A hezky si to mohl kdokoli kdo šel okolo přečíst.. Dokonce tam byla i policie a jen se zeptat, kdy jsme ho viděli naposledy. Jako strašná ostuda očividně, neštítí se ničeho. Mám tedy nemilou zkušenost, kdy jsem já byla blbá, myslela jsem, že je dluh v pořádku uhrazený, ale chyběli tam doplatit asi 300,–, já se mezitím odstěhovala z toho místa, ale stále tam žil klučina, u kterého jsme bydleli a ten mi taky volal, že mě tam hledal nějaký vymahač s policií kvůli neuhrazení nebank. dluhu, řekl že už tam rok nežiju a vzal si jejich číslo, já jsem okamžitě volala a vše uhradila, ale taky jsem byla rudá až na řiti, protože mi ten vymahač udělal takovou ostudu, jako bych dlužila statisíce, pochopitelně anonym, dodnes se za to stydím. Jediná rada je okamžitě vše uhradit a HLAVNĚ KOMINUKOVAT! Jinak jsou schopní volat nejen rodině, ale i zaměstnavateli, nahánět tě v práci, vylepovat lístky na dveře ať to všichni vidí atp :zed: Prostě udělají logicky cokoli, abys jim zaplatila co jim dlužíš..

• Nahlásit
  • Citovat
2527
9.5.17 18:20

Pokud byste komunikovali a uhradili aspon nejakou stovku mesicne, tak vam toto nedelaji. Bohuzel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama