Fajn chlap, kterého nezajímá těhotenství

Anonymní
28.9.20 08:32

Fajn chlap, ktereho nezajima tehotenstvi

Zakladam spise pro zajimavost a legraci, ne jako hejteni.

Cekame s manzelem 3. mimco (anonym, sirsi rodina to nevi), no a vlastne moc ani u texh predchozich ho ta tehotenstvi nijak nezajimala… Jinak je to v poradku manzel, co by se pro me roztrhl, detem se venuje suprove, je to fajn tata, ale tehotenstvi jdou uplne mimo nej…

Dokud nepozadam, neresi ze mam tezky nakup, ale jakmile pozadam, hned ji vezme. Neresi nejaky alkohol, pry je v tom nula nula prd, tak mi kupuje ovocna piva a nabizi dvojku bileho :mrgreen: nikdy se mnou nebyl u lekare nebo na ultrazvuku, to prijde popravde trapne i mne. Je mu uplne jedno, kde budu rodit, je mu jedno, zda kde jak kdy proc kupuju vybavu na dite - je mu jedno zda bude kocar za tisic korun z bazaru nebo za 30 od cybexu… Proste je mu to cely uplne sumak :mrgreen: Pri sexu v nekterych polohach mu rikam, ze mi tlaci na bricho a on "ale prosim te, to te nemuze tlacit :mrgreen: " Mate nekdo takove chlapy doma? Kdyz uz deti v brise kopaly, tak mu to nijak super neprislo :D, podle ne to vnima jako ryze zenskou vec a snad jsem asi dost dospela zena, abych si kdyztak rekla, kdyz neco potrebuju :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
198
28.9.20 08:37
@Anonymní píše:

Cekame s manzelem 3. mimco (anonym, sirsi rodina to nevi), no a vlastne moc ani u texh predchozich ho ta tehotenstvi nijak nezajimala… Jinak je to v poradku manzel, co by se pro me roztrhl, detem se venuje suprove, je to fajn tata, ale tehotenstvi jdou uplne mimo nej…

Dokud nepozadam, neresi ze mam tezky nakup, ale jakmile pozadam, hned ji vezme. Neresi nejaky alkohol, pry je v tom nula nula prd, tak mi kupuje ovocna piva a nabizi dvojku bileho :mrgreen: nikdy se mnou nebyl u lekare nebo na ultrazvuku, to prijde popravde trapne i mne. Je mu uplne jedno, kde budu rodit, je mu jedno, zda kde jak kdy proc kupuju vybavu na dite - je mu jedno zda bude kocar za tisic korun z bazaru nebo za 30 od cybexu… Proste je mu to cely uplne sumak :mrgreen: Pri sexu v nekterych polohach mu rikam, ze mi tlaci na bricho a on "ale prosim te, to te nemuze tlacit :mrgreen: " Mate nekdo takove chlapy doma? Kdyz uz deti v brise kopaly, tak mu to nijak super neprislo :D, podle ne to vnima jako ryze zenskou vec a snad jsem asi dost dospela zena, abych si kdyztak rekla, kdyz neco potrebuju :D

Podle mě je plno chlapu, co se těhotenství bojí, neví jak pomoct tak úplně rezignuji :lol:, pak jsou třeba zas takový, co to moc přehání, sahají furt na bříško apod., to by mě asi stvalo :mrgreen:, každý je jiný, ale když se stará je vše ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 08:42

@Mayaa007

Souhlasim s tim Boji, on neeciduje, kdy mam jit treba na kontrolu a kdyz mu reknu, ze jdu k Dr., tak mi popreje hodne stesti a po navratu se vylozene boji zeptat a ceka az zacnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 08:43

Tak Vám to přijde normální a netrápí. Manžel těhotenský břicho nepřitahuje, při sexu se dost bojí aby mi nic nebolelo, teď na konci těhu už sám odmítá sex. Alkohol dost hlídá, když si řeknu ať mi koupí dobré víno, udělá to, ale vůbec ho to netěší že si chci dát sklenku. Nákup tahá výhradně on, na ultrazvuku se mnou byl u obou těhotenství vždy je z toho na měko. V prvním těhotenství kromě toho ultrazvuku byl jako váš manžel, ale mě tenhle přístup dost vadilo takže teď v tomhle je pravý opak a snaží se.

• Citovat
  • Nahlásit
198
28.9.20 08:44
@Anonymní píše:
@Mayaa007Souhlasim s tim Boji, on neeciduje, kdy mam jit treba na kontrolu a kdyz mu reknu, ze jdu k Dr., tak mi popreje hodne stesti a po navratu se vylozene boji zeptat a ceka az zacnu.

Neboj, tak tohle přesně dela i muj🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
28.9.20 08:48
@Anonymní píše:

Dokud nepozadam, neresi ze mam tezky nakup, ale jakmile pozadam, hned ji vezme. Neresi nejaky alkohol, pry je v tom nula nula prd, tak mi kupuje ovocna piva a nabizi dvojku bileho :mrgreen: nikdy se mnou nebyl u lekare nebo na ultrazvuku, to prijde popravde trapne i mne. Je mu uplne jedno, kde budu rodit, je mu jedno, zda kde jak kdy proc kupuju vybavu na dite - je mu jedno zda bude kocar za tisic korun z bazaru nebo za 30 od cybexu… Proste je mu to cely uplne sumak :mrgreen: Pri sexu v nekterych polohach mu rikam, ze mi tlaci na bricho a on "ale prosim te, to te nemuze tlacit :mrgreen: " Mate nekdo takove chlapy doma? Kdyz uz deti v brise kopaly, tak mu to nijak super neprislo :D, podle ne to vnima jako ryze zenskou vec a snad jsem asi dost dospela zena, abych si kdyztak rekla, kdyz neco potrebuju :D

Úplně normální bych řekla… Většina chlapů není z těhotenství poprděná a u tebe je to už potřetí… Výbava, ovocná piva a nabízení dvojky, to je stejně i u nás, kde budu rodit fakt taky neřeší a na UZ byl se mnou 1× ve 20tt, to se mu líbilo. Ale jinak se mnou k doktorů nechodí, pracuje a já to po něm ani nechci aby se mnou někde vysedaval, když jsem svéprávna a dokážu se dopravit na místo a domluvit sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
28.9.20 08:52

Máme to podobně. Mně přišlo, že se manžel taky tak nějak bál a nevěděl, jak se tomu postavit. Dokud byla malá v břiše, byla pro něj hrozně abstraktní a teď je to pro něj ta nejlepší holka ve vesmíru. Byl se mnou na screeningovym UTZ v 1. a kdyz jsem videla, jak se tam necitil, tak jsem ho nikam dal uz nehnala :lol:. Jen jsem mu kontrole ukazala fotku, rekla jsem ze v pohodr a hotovo. Porod byl nastesti tak rychlej, že ho nestihnul :lol: ( ale byl rozjodnuty jit, jen ja mela obavy, ze spis nez on pro me, tam v tu chvili budu muset byt ja pro nej - stacilo, jak jo vydesila praskla voda :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
28.9.20 08:54

A s tím alkoholem, jídlem a pod… to nikdy neřešil. Jsem dospělá a zodpovědná, tak vím, co můžu a co ne. Takže když jse třeba řešila tatarák, tak se k tomu vůbec nevyjadřoval. Jen jsem ke konvi jedla lněný semínku a ponporodu jsem mj jen řekla, že je doma v hrnku nabotnany, tak at to vylijr a to akorat zhodnotil, ze to by teda nepozrel :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
28.9.20 09:07
**@Anonymní:
Pri sexu v nekterych polohach mu rikam, ze mi tlaci na bricho a on "ale prosim te, to te nemuze tlacit :mrgreen: "

za tohle bych ho asi trochu chytila za koule s tim, ze to prece musi bejt v pohode… :oops:

zbytek asi ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6994
28.9.20 09:08

Jediný, co by mě štvalo by byl ten nákup. Já i když nejsem těhotná, tak mi manžel bere z ruky jakkoli těžkou tašku, i kdybych v ní měla jen tři rohlíky a mlíko. Neumím si představit dospělého chlapa, kterýho netrkne, že jeho těhotná partnerka nese těžkou tašku a musí být požádán, aby se toho ujal. Tohle jediný bych mu na férovku řekla bez nějakých přehnaných pentliček, protože za tohle by se měl stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
28.9.20 09:58

Mám stejnyho chlapa.. A jsem za to ráda. Když to tady občas čtu, že těhotný nemůžou pomalu nic… :roll: manžel i u druhého porodu být chce, a na utz byl rád :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
28.9.20 10:25
@Denisa56 píše:
Jediný, co by mě štvalo by byl ten nákup. Já i když nejsem těhotná, tak mi manžel bere z ruky jakkoli těžkou tašku, i kdybych v ní měla jen tři rohlíky a mlíko. Neumím si představit dospělého chlapa, kterýho netrkne, že jeho těhotná partnerka nese těžkou tašku a musí být požádán, aby se toho ujal. Tohle jediný bych mu na férovku řekla bez nějakých přehnaných pentliček, protože za tohle by se měl stydět.

Kazdou (mozna ne kazdou, at nekrivdim) zenskou potesi, kdyz je muz gentleman a tu tasku sam od sebe vezme, ale delat z toho halo?! Zeny nosi v tehotenstvi 12kg starsi deti, nakup je bezna vez, i ten vetsi. Pokud zenska neni na rizikovym a nema mit nohy nahore, tak lyncovat chlapa za nakup je jaksi mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
28.9.20 11:28

Můj muž mi pomáhá, stará se o mě, ale to dítě v břiše ho nějak nezajímá, ani na nej nechce sáhnout když kope nebo tak :lol: podle mě se bojí, aby bylo vše v poradku, a nechce se moc angažovat předčasně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
28.9.20 12:35

Normální chlap. Ne každý se potřebuje exhibovat. Já nedávno slyšela jednoho tatínka, jak s jednou maminkou v herničce probíral (celkem fundovaně) typy netekoucích lahviček a druhy plen a upřímně, byl to vrchol trapnosti.
Patrně si tvoje těhotenství prožívá po svém, nechala bych ho, to, že nedělá laciná gesta, neznamená, že vás nemá rád :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
28.9.20 12:40
@Berry77 píše:
Normální chlap. Ne každý se potřebuje exhibovat. Já nedávno slyšela jednoho tatínka, jak s jednou maminkou v herničce probíral (celkem fundovaně) typy netekoucích lahviček a druhy plen a upřímně, byl to vrchol trapnosti.
Patrně si tvoje těhotenství prožívá po svém, nechala bych ho, to, že nedělá laciná gesta, neznamená, že vás nemá rád :mavam:

proc trapnost? treba je na materske misto zeny, nebo ma zena zdravotni potize a musel to vzit za ni?
to se v tom pripade nema starat o stejne veci, jako zeny v te roli? ma byt blbej jako puk, to pak nebude trapny? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama