Těším se z dovolené domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:35
Fajn dovolena v zahranici, presto se tesim domu

Predem musim dat anonym…
Holky taky to nekdo mate, ze jste na fajn dovce, super hotel, jidlo, more, ale presto se tesite na odjezd domu? asi jsem zrala na mudr…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15380 příspěvků 30.07.19 11:42

Mně to připadá normální. Není nad vlastní postel :mrgreen:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 53666 příspěvků 30.07.19 11:45

V zivote jsem nenazila. Chytam depku den pred odjezdem a trva i par dni po navratu, uz odmalicka :mrgreen:

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 30.07.19 11:45
@Anonymní píše:
Predem musim dat anonym…
Holky taky to nekdo mate, ze jste na fajn dovce, super hotel, jidlo, more, ale presto se tesite na odjezd domu? asi jsem zrala na mudr…

protože to, že se těšíš domů je obzvlášť tajná a citlivá informace? :think: :mrgreen: co je na tom tak tajného, že se nesmí vědět, že se nick Tajemná007 těší z dovolené domů, to fakt netuším...…...

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 8 inzerátů 30.07.19 11:46

Domu se těším vždycky, ale já jsem už v takové fázi, že jedeme na dovolenku, já se těším, ale přes to jsem schopná si pobrečet :mrgreen: asi je to teda cestovní nervozitou, ale hlavně mám vždy strach, abych pak všechny své nejbližší našla doma v pořádku ;)

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 30.07.19 11:55

Tesim se vzdycky, i manzel :nevim: Mame to doma radi ;) letos se nam neplanovane dovolrna protahla a uz jsme toho meli plne zuby, i kdyz jsme byli na miste, kde to milujeme. Pro nas je optimalnich tak 12 dni a sup domu

NerozhodnaBedulinka
Povídálka 32 příspěvků 30.07.19 11:58

Já už od dětství mám to, že se netěším na konec. Např. letní prázdniny - tak do 4.7. jsem byla naštvaná, že stejnak skončí. Teprve po pár dnech jsem se „uklidnila“ a začala si užívat. Na dovolené většinou tak do půlky jsem v klidu, pak začnu počítat kolikrát se ještě vyspím než pojedu domu. Letos jsme byli poprvé 14 nocí (jinak max.11) a to jsem se domu těšila respektive mi nevadilo odjet.

kve-tinka
Kelišová 5270 příspěvků 30.07.19 11:58

Já se vždy těším, ale tak zdravě, stejně jako se před těším na dovču… i když na tu se vždy těším více :mrgreen: :mrgreen:

NEITIRI
Povídálka 17 příspěvků 30.07.19 12:04

Tak zdravě se těším, protože máme doma zahrádku a krásné okolí. Tak se zase těším na ty naše stromy, procházky po polích a k lesu. V podstatě bych ani nemusela nikam jezdit, protože u nás je dobře, ale baví mě chodit a objevovat různá místa.

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 30.07.19 12:08

Ne, dovolenou si užívám a na tohle nemyslím. Teď se mi třeba z dovolené naopak vůbec nechtělo odjet.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 30.07.19 12:16

Vůbec. Já mám domov tam, kde zrovna slozim zadek a děti :lol:

mamoch
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 30.07.19 12:24

@blumen Naprosto přesně, nikdy se mi nechce z dovolené domů a ani jako dítěti odněkud z prázdnin. Po návratu domů mám zvláštní „smutek“ pár dní:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:29

No mě se někdy stane, že se po dovolené těším skoro i do práce. Mám hyperaktivního partnera a na každé dovolené musí vidět úplně všechno, tam skála, tam kopec, tam ferratta. Jelikož bych ho o všechny ty atrakce nerada ochudila a samotnou mě to taky zajímá, takže na všechno musíme vylézt. Nejlépe 20 km za den, za deště, za vedra a za všeho možného, někdy už mu celkem nestačím, takže si pak ještě doma odpočinu a nejvíc v práci :D :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:31

Já bývám vždycky už týden před odjezdem nervózní a nikam se mi nechce. Prvních pár dní na dovolené se mi chce jen brečet. Potom jsem tak 2 dny v klidu, a pak už se jede konečně domů. :D Nemluvě o tom, že tohle vše vždy doprovází zažívací potíže. :oops:

jopo
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 30.07.19 12:33

@NerozhodnaBedulinka úplně stejně. My jsme letos poprvé na 3 týdny a jako fakt si odpočinu. Ještě týden a půl. Domů se netesim už teď. Zase začne kolotoč povinností a škola. Ještě že v říjnu bude další dovolená na tu už se těším teď.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama