Fajn gynekologie Praha?

146
26.7.21 14:52

Fajn gynekologie Praha?

Ahoj holky, máte nějaký tip na fajn gynekologii v Praze, kde jsou pečliví a zároveň tam člověk nenechá celou výplatu? Chtěla bych změnit gynekologa, necítím se tam dobře. Rok se snažíme s partnerem o miminko a já už to před čtvrt rokem chtěla začít řešit - alespoň vyšetření vejcovodů, pro psychický klid. V poslední chvíli, když jsem tam přišla, tak mi to rozmluvili - že jsem ještě mladá. A v podstatě mi dávají docela dost najevo, že to akorát hrotím a že jsem mladá a mám čas a že to řeší většinou s ženami až po 25.. což jsem si říkala, že to že jsem mladá, tak neznamená, že nemůžu mít třeba nějaký problém. Připadám si tam jak blázen. A když už mi rozmluvili to vyšetření, tak asi pro klid, mi doktor předepsal clostik. Bez jakéhokoliv předešlého vyšetření a nebo případného sledování, zda není příliš dominantních vajíček. Doma jsem si přečetla, co to je za srajdy, tak to mám ve skříni a bojim se si to vzít. Dnes jsem volala se sestrou a ta byla pomalu nepříjemná, že to neberu a jestli si myslím, že mi na IVF dají něco jiného…
Už se mi tam ani nechodí dobře… tak bych chtěla jít někam jinam a nevím kam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7881
26.7.21 14:55

Jestli se snažíte víc než rok, tak zajdi rovnou do car. Ke komu chodíš? Já měla u doktora to samé. Meli jsme přesně urcitelny problém u partnera a doktor mě také bez vyšetření chtěl cpat hormony. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
26.7.21 15:09

@janickaIII teď je to přesně rok a právě na mé gyndě se ohánějí tím, že jsem mladá a nechtějí to moc resit se mi zdá. Je mi 24, což si nemyslím, že bych byla nějak extra mladá :mrgreen: pak mě strašil doktor tím, že jakmile už půjdu na to vyšetření vejcovodů, tak že už tím vlastně zahajuji léčbu neplodnosti, nebo něco v tom smyslu :nevim: tak mě to vyděsilo. Ze začátku jsem se ho totiž ptala, že když je vše ok, tak proč to nejde a jaký je pak případně další postup a on právě pak říkal, že je to vyšetření vejcovodů, že pokud je nemám průchozí, tak se pak nedostane spermie k vajíčku. To mi dalo brouka do hlavy a chtěla jsem prostě jen čistě jít na tohle vyšetření, abych zjistila, že jsem zdravá a trochu psychicky vypnula. Takže teď vůbec nevím, kam jinam jít, jak to řešit. Jestli jsem opravdu moc upjatý magor a řeším to brzy jak věkově tak časově (“teprve” rok snažení)…vůbec nevím :roll: člověk si tam připadá jak hrotička :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
26.7.21 15:09

@janickaIII a partner byl pro klid na vysetreni spermio a ten je v pořádku, tak to pak ve mně začalo hlodat ještě více :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7881
26.7.21 15:29

@Bazalka123 vždyť to není pravda, že vyšetřením vejcovodů se zahajuje léčba neplodnosti. Tedy ano běžně to tak bývá, ale proč bys na vyšetření nemohla jít. Naopak vyšetření vejcovodů například tou pěnou může otěhotnění výrazně pomoci. Stejně se to platí z vlastního, nejde to na pojišťovnu. Stojí to cca 1900,– a na spermio partner klidně jít může. Vyprdni se na gynekologa a sama si najdi car, který ti bude vyhovovat a na tahle vyšetření si zajdi. Rozhodně ti tam řeknou víc než nějaký zaprdnuty gynekolog z obvodu. Dost mi připomíná toho mého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 17:00

Mudr. Kristyna Jandova - nevim, jestli bere, ale je nejlepsi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
146
27.7.21 16:29

@janickaIII asi máte pravdu. A myslíte, že mi udělají třeba jen to vyšetření vejcovodů a řeknou že to je ok, tak nebudou chtít hledat další příčiny, proč se za rok snažení nepodařilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat