Četl jste někdo knihu Faktor Churchill?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 02.01.18 13:50
Faktor Churchill

Cetl jste nekdo? Stoji to za to nebo mam zkusit jinou knihu o nem.

Dik za postrehy. ;)

Reakce:

fantasy
Nováček 4 příspěvky 02.01.18 13:59
psychopat

Po přečtení jeho Fultonského projevu a plánech operace „Unthinkable“ mě veškerý zájem o Churchilla definitivně přešel. Je tolik jiných knih o tolika jiných, zajímavých osobnostech.

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 02.01.18 14:08

:-) diky ja se neptam, proc ho nemam cist, ptam se, jestli je ta kniha zajimava a bavila ty, kteri ji cetli. Chci se o nem dozvedet vic.

Ach jo, samozrejme jak byl ponekud kontroverzni tenkrat, tak koukam stale je. Doufam, ze se tu nacpe Michelangelo a Gnaar se svyma sahodlouhyma nudnyma citacema ruznych pofidernich zdroju apod.

O tohle fakt nestojim a rada bych skutecne jen vedela, koho kniha bavila nebo mu prisla treba nablbla. Nehodlam tu diskutovat o Churchillovi samotnem, zajima me nejaky jeho zivotopis, aby ale nebyl prilis nudny. To je vse. Dik, ze se toho budete drzet, nazor na nej si s dovolenim urtvorim sama.

páájaa2
Kecalka 430 příspěvků 02.01.18 14:48

Těším se na film, už brzy. Knihu jsem nečetla.
 https://www.csfd.cz/…ina/prehled/

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 02.01.18 20:19
@páájaa2 píše:
Těším se na film, už brzy. Knihu jsem nečetla.
https://www.csfd.cz/…ina/prehled/

Wow, no super, to jsem vubec nevedela, dik! :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >