Četl jste někdo knihu Faktor Churchill?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suvik
Nadpozemská drbna 26322 příspěvků 02.01.18 13:50
Faktor Churchill

Cetl jste nekdo? Stoji to za to nebo mam zkusit jinou knihu o nem.

Dik za postrehy. ;)

Reklama

Reakce:

fantasy
Nováček 4 příspěvky 02.01.18 13:59
psychopat

Po přečtení jeho Fultonského projevu a plánech operace „Unthinkable“ mě veškerý zájem o Churchilla definitivně přešel. Je tolik jiných knih o tolika jiných, zajímavých osobnostech.

suvik
Nadpozemská drbna 26322 příspěvků 02.01.18 14:08

:-) diky ja se neptam, proc ho nemam cist, ptam se, jestli je ta kniha zajimava a bavila ty, kteri ji cetli. Chci se o nem dozvedet vic.

Ach jo, samozrejme jak byl ponekud kontroverzni tenkrat, tak koukam stale je. Doufam, ze se tu nacpe Michelangelo a Gnaar se svyma sahodlouhyma nudnyma citacema ruznych pofidernich zdroju apod.

O tohle fakt nestojim a rada bych skutecne jen vedela, koho kniha bavila nebo mu prisla treba nablbla. Nehodlam tu diskutovat o Churchillovi samotnem, zajima me nejaky jeho zivotopis, aby ale nebyl prilis nudny. To je vse. Dik, ze se toho budete drzet, nazor na nej si s dovolenim urtvorim sama.

páájaa2
Kecalka 404 příspěvků 02.01.18 14:48

Těším se na film, už brzy. Knihu jsem nečetla.
 https://www.csfd.cz/…ina/prehled/

suvik
Nadpozemská drbna 26322 příspěvků 02.01.18 20:19
@páájaa2 píše:
Těším se na film, už brzy. Knihu jsem nečetla.
https://www.csfd.cz/…ina/prehled/

Wow, no super, to jsem vubec nevedela, dik! :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama