Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín

14
20.11.11 16:35

Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín

ahoj. Jaké máte zkušenosti s fakultní nemocnicí v Plzni na Lochotíně? Mám termín porodu v dubnu 2012. díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1935
20.11.11 16:55

Ahojky.
Rodila jsem tam dvakrát - prosinec 2007 a minulý rok v říjnu. V květnu se tam chystám znovu - což asi hovoří za vše.
První porod byl přirozený, bez komplikací, s nástřihem a těsně po otevření nové porodnice, bylo málo personálu, takže to bylo poznat. Nikdo na nás neměl čas a na co jsem se nezeptala, mi nikdo sám neřekl.
Druhý porod byl vyvolaný (malá mi v bříšku umřela den před porodem), takže byl jiný, ale personál byl naprosto skvělý. Rodil mne MUDr. Korečko a i když bylo zavádění pilule na vyvolání hodně nepříjemné, porod jako proces byl vedený výborně a bez nástřihu.
Takže za mě tedy rozhodně ano, jdu tam znovu :palec:

Přeji krásné, zdravé a čilé miminko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8079
20.11.11 16:59

Já tam budu rodit taky v dubnu :-) Zkušenosti nemám, bude to první porod, ale co kamarádky, co tam rodily byly spokojené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
20.11.11 17:08

Pokud jde o porod samotný, tak v zásadě snad byli všichni v pohodě, až na jednu protivnou doktorku, na šestinedělí už to bylo drobet horší, ne všechny sestřičky jsou zrovna milý, strávila jsem tam celkem týden, malej měl silnou žloutenku. A rodila jsem duben 2011.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
20.11.11 17:21

Já rodila na Lochotíně v srpnu a vřele doporučuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.11.11 17:31

k Annnet

jé, tak možná, že budeme rodit spolu :-D . V kolikátém jsi týdnu? já dneska začínám 17tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8079
20.11.11 17:44
1981 píše:
k Annnetjé, tak možná, že budeme rodit spolu :-D . V kolikátém jsi týdnu? já dneska začínám 17tt

Já jsem dnes 19+4, takže trochu dál, ale stejně to pak může být úplně jinak :-) Ty jsi přímo z Plzně? Můžeš kouknout k nám do diskuse https://www.emimino.cz/…ankovani/23/
Jsme tam pár těhulí s podobným termínem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.11.11 17:54

jsem přímo z Plzně. Jdu se mrknout na diskuzi, co jsi napsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16985
20.11.11 17:58

mrkni sem https://www.emimino.cz/…plzen-35497/ - stejna diskuze, celkem cerstva :)

drzim palce na pohodovy porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20554
20.11.11 19:46

Pokud ti nevadí ,,velkovýrobna,, kde vše běží jako na páse a není na nic čas, tak doporučuji. Rokycany jsou lepší. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9372
20.11.11 20:18

já byla ve fakultce letos únoru, a za mě už vícekrát ne..přijeli jsme do porodnice v noci, sestra na noční mi řekla, že mě přijde zkontrolovat než půjde domů, samozřejmě nepřišla, volala jsem si sestru v 7h ráno, když už jsem měla hodinu a půl kontrakce po 1m je sice hezký, že tam je šňurka, kterou si přivoláte sestru, ale já 24h nespala, a mezi kontrakcema usínala. Porodní asistentka nebyla zrovna moc příjemná.. nějaký výběr polohy pro porod? pro prvorodičky neexistuje, potvrdili mi i ostatní maminky.. nástřih bez mého souhlasu..
na šestinedělí, když mi syn neustále 2h brečel, volala jsem sestru.. řekla, že třeba má špatnou náladu.. a tak bych mohla pokračovat.. za mě prostě NE :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
20.11.11 20:25
peggy.sl píše:
Pokud ti nevadí ,,velkovýrobna,, kde vše běží jako na páse a není na nic čas, tak doporučuji. Rokycany jsou lepší. :-D

Mně Lochotín jako „velkovýrobna“ nepřišel, krásně se nám během porodu věnovali, úžasně podporovali, fakt nemůžu říct slovo špatně. Takže za mě opravdu Lochotín ano :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.11.11 11:28

ja jsem rodila ted v cervenci a byla jsem spokojena.strasne mi pomohly pri porodu.a i kdyz uz jsme byly na pokoji,tak se nam venovaly.takze i ja lochotin velice doporucuji :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.11.11 14:09

Ahojky holky,chystám se rodit na Lochotině,termín mám 26.prosince 2011.Jen mám otazečku jestli se musím objednat na prohlídky?Můj gynekolog mi řekl,že mám už chodit na prohlídky do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20554
28.11.11 14:25
Denisa 1 píše:
Ahojky holky,chystám se rodit na Lochotině,termín mám 26.prosince 2011.Jen mám otazečku jestli se musím objednat na prohlídky?Můj gynekolog mi řekl,že mám už chodit na prohlídky do porodnice.

Já jsem tam zavolala a objednala jsem se, ale je to stejně jedno přesně na hodinu mně nikdy nevzali, čekala jsem vždy minimálně tři hodiny. Je to velkovýrobna. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama