Falašně negativní těhotenský test?

4
13.3.16 14:45

Falašně negativní těhotenský test?

Dobrý den, jsem den před menstruací. Dělala jsem si těhotenský test z Rossmana od Facelle a byl jasně pozitivní. Zde vidíte na fotce. Poté jsem si udělala těhu test od Dr.Maxe a jeden byl pozitivní a druhý negativní a napoled jsem si dělala od Pepino a byl negativní. :( :think: Myslíte že bych mohla být těhotná? Četla jsem že některé ženy mají pozitvní těhu test před očekávanou menstruací. Tak nevím co si myslet. Děkuji za odpověd ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2879
13.3.16 14:52

Nejlepší je počkat. Takhle ti to asi nikdo neřekne. Jestli jsi četla, že některé ženy mají pozitivní TT před MS tak to asi bude pravda. Ten den do menstruace už vydržíš ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.3.16 14:54

Ano vydržím ;) Jen jsem se chtěla zeptat na názory :) I tak děkuji za odpověd ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
13.3.16 14:59

Různé testy mají různou citlivost… a občas se může vyskytnout chybný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.3.16 15:09

Ten z Rossmana měl citlovost 25 a z Kauflandu 10 tak právě vsázím na ten z Rossmana jak mi vyšel pozitivní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
13.3.16 15:28

@Babyes13 ono cim nizsi cislo, tim vetsi citlivost, takze ten z Kauflandu by mel byt presnejsi (mel by poznat tehu uz pri 10mlU hormonu HCG v moci). Ale jak pisi holky, ten den uz vydrzis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54347
13.3.16 15:38

Ono nektere zeny maji pozitivni test tri dny pred MS… a nektere az tyden po ni. Neridila bych se tim, jak to maji nektere zeny, ale cim pozdeji clovek testuje, tim vetsi sance na pravdivy vysledek. V pripade nejasneho vysledku za par dni zopakovat. V pripade extremni nedockavosti si zajit na testy hCG z krve. Vsecko to ale povi jenom, zda tam hCG je nebo neni, skutecna prosperita tehotenstvi se pozna az za par tydnu na ultrazvucich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
13.3.16 18:18

No pepino je ale 25 ;) dr.maxy jsou 10 ne??? já měla pozitivní test 4 dny před očekávanou ms, ale uplně slabounkej, na 10 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.3.16 19:15

Taj jsem nakonec těhotná krevní testy potvrdily ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
17.3.16 20:23

Zkus clean blue test (snad píši dobře), slyším na něj dobré reference ;)
Jinak já měla negativní test a těhotenství bylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat